1. google tiklama hata basina ödeme ve nasil düzeltebilirim.

Online reklam bir servet maliyeti içerisinde 1. Google PPC hata

Reklamverenler% 95 bu hata yapmak. Gibi “Google Adwords Kampanya degerlendirir nasil”, Google çok farkli tiklama basina ödeme kampanyalari ile ilgili diger arama motorlarindan çalisir baslikli benim diger makalede anlatilmaktadir.

Yani ortalama reklamverenin binlerce maliyeti içerisinde 1. hata nedir? Bu sorunun cevabi iki basit deyisle kapsiyordu – “Içerik Agi”. Onlarin “Içerik Agi” farkinda olmak, gerekli daha fazla harcama habersiz acemiler çok fazla para kazanmak için Google muhtemelen bu söylemek asla.

Google (Google Adwords) tiklama kampanya basina herhangi bir ödeme kurarken, reklam görüntüleyebilirsiniz hangi üç ana alan vardir:

google arama

google arama agi

google içerik agi

Google Arama ve Google Arama Agi normalde ilgili arama saglar. Varsayilan olarak ancak, Google zaten reklam set-up sayfada için kontrol onlarin Içerik Agi vardir. Ama Adwords Içerik Agi ne kadar yakindan uyumlu oldugunu? Genellikle de hiç uyumlu degil. Bu yanit bu uzun ilgisi sitelere tiklama çok alacak, ancak bu trafigin kalitesi en iyi korkunç oldugunu. Içerik Agi da dahil olmak üzere zaman sadece trafik korkunç, tiklama orani çok daha düsük olacaktir. Benim son makalede, reklam konumunuzu etkileyen en önemli faktörlerden biri sizin “ortalama tiklama orani”, bu nedenle bu bir çift negatif nazar olabilir hatirliyorum ne, kötü. Sadece “Içerik Agi” (de-seçerek ” Kampanya Ayarlarini “Düzenle) önemli ölçüde o zaman da daha iyi reklam konumlandirma verecektir kampanyanizin tiklama oranini artirabilir.

Unutmayin, daha iyi tiklama orani, yüksek reklam yerlestirilmis olacaktir. Tiklama orani yaklasik% 0.5 altina düserse, reklaminiz nadiren hiç gösterecektir. Hatta% 3 veya daha yüksek 2% bir tiklama orani, varsa fiyat tek basina tarafindan degerlendirilir, diger taraftan, reklam çok daha yüksek konumda olacaktir.

Bir daha olumsuz uyari – “Içerik agi” içinde dolandiricilik tiklayin çok daha büyüktür.

Sizin yatirim getirisini artirmak ve tiklama basi maliyet düsürmek için Baska büyük yol trafik Google Arama Agi içinden geldigini incelemektir. Eger çok fazla trafik örnegin ask.com gibi ortak sitelerinde geliyor belirlerseniz, siz de hedef “Arama Agi” ortadan kaldirmak ve bazi ek para tasarrufu yapabilirsiniz. Bu ortak sitelerinde reklam dogrudan her tiklama için 50% tasarruf edecek. Dezavantaji, tabii ki ekstra kampanyalari yönetmek için daha fazla zaman alacak olmasidir. O
Ayrica genel bütçe baglidir. Daha sen daha, yatirim buna da Arama Agi ortadan kaldirilmasi ve ask.com gibi sitelerde ayri kampanyalar kurma seçenegi bakarak deger.

Alt-line sadece de-seçme “Içerik Agi” tarafindan büyük ölçüde sonuçlari iyilestirmek ve para çok büyük miktarlarda tasarruf edecek olmasidir.

Google Adwords yaparken biz en büyük 2. hata bakacagiz bir sonraki yazida, arayin. Pazarlama ile ilgili diger makalelere bir baglanti için Yazar Kutu bakin.