3 en yaygin bagli kurulus pazarlama hatalari önlemek için nasil

Ancak, tüm isletmeler gibi, bagli kurulus pazarlama is tuzaklar çok sayida bulunmaktadir. En yaygin hatalardan bazilarini islemek pazarlamacilar her gün yapiyoruz kar alinan büyük bir bölümünü mal olacak. Bu sonunda pisman olmak daha onlari önlemek için daha iyi olmasidir.

Hata numarasi 1: Yanlis bagli seçimi.

Birçok kisi mümkün oldugunca hizli bagli kurulus pazarlama kazanmak istiyorum. Bir parçasi olmak için onlarin acele, bir çogunluga ürün seçmek egilimindedir. Bu program “sicak” oldugunu düsündügü ürünlerin türüdür. Bu ürün onlara hitap eger gerçekten dikkate almadan talep olan ürünü seçin. Bu tabii ki çok akillica bir hareket degil.

Bunun yerine çogunluga atlama, gerçekten basarili olmak için herhangi bir çaba için ilgilendiginiz hangi bir ürün arasinda seçim üst deneyin, plan ve eylemleri anlamaya biraz zaman gerekir.

Size hitap bir ürün seçin. Sonra talep olup olmadigini görmek için bu ürün hakkinda biraz arastirma yapmak. Hakkinda daha fazla tutkulu bir ürün tesvik sadece kazanç ugruna bir tesvik daha kolaydir.

Hata numarasi 2: çok fazla bagli programlar katilmak.

Bagli programlar katilmak çok kolay oldugu için, size elde edilecektir kazanç denemek ve maksimize etmek için bagli programlar katlari katilmak için cazip olabilir. Ayrica yanlis bir sey ve birçok bagli programlar bir parçasi olmak ile kaybedecek bir sey oldugunu düsünebilir.

Dogru, bu gelir birden çok kaynaktan için harika bir yoldur. Ancak, birden çok program birlestirme ve ayni anda hepsini gelistirmek için çalisirken bunlarin her biri konsantre engel olacaktir.

Sonuç? Bagli kurulus programin maksimum potansiyelini fark edilmez ve baslangiçta olur düsünüyorduk olarak elde edilen gelirler tam olarak büyük olmayacaktir. Mükemmel bir sonuç almak için en iyi yolu,% 40 komisyon en az öder sadece bir programina katilarak geregidir. Sonra heyecanla ürün tesvik ederek bu en iyi çaba vermek. En kisa zamanda zaten makul bir kar oldugunu gördügünüz gibi, o zaman belki simdi baska bir ortaklik programi katilabilirsiniz.

Bu teknik yavas ama emin adimlarla yapmaktir. Özellikle bagli kurulus pazarlama ile, her sey acele etmeye gerek gerçekten yoktur. Seyler olacak sekilde, gelecegi parlak gerçek bakiyor ve bagli kurulus pazarlama da uzun süre kalacak gibi görünüyor.

Hata sayisi 3: Ürünün satin alma ya da hizmeti kullanan degil.

Bagli kurulus olarak, size temel amaci etkin ve ikna edici bir ürün veya hizmet gelistirmek ve müsteri bulmaktir. Bu amaca ulasmak için için, röle için bu müsterilere gerekir belirli ürün ve hizmet. Kendinizi bu seyler denemedim zaman bunu yapmak için bu nedenle zordur. Böylece, tesvik ve ikna edici onlari tavsiye için basarisiz olur. Ayrica size sunuyoruz ne herhangi bosuna müsterilerinize bir istek olusturmak için basarisiz olur.

Eger gerçekten ne vaat teslim olup olmadigini görmek için bir ortak olarak kayit önce bizzat ilk ürün veya hizmet deneyin. Bunu yaptiysaniz, o zaman avantajlari ve dezavantajlari farkinda güvenilir ve yasam vasiyetname biridir. Müsterileriniz o zaman içinde samimiyet ve dogruluk hissedeceksiniz ve bu kendileri için onlari denemek için onlari tetikler.

Birçok ortagidir pazarlamacilari bu hata yapar ve kendi eylemleri için pahaliya ödüyoruz. Onlar olmustur ayni duruma düsmemesi için, ayni hatalari yapmamak için her seyi yapmaya çalisin.

Zaman anahtaridir. Pazarlama stratejisi analiz ve youa dogru yolda yeniden kontrol için zaman ayirin. Dogru yapilirsa, size bagli kurulus pazarlama programi en üst düzeye çikarmak ve daha yüksek kar elde etmek mümkün olacak.