30 gün içinde 30 müsteri

Evet, her ay otuz yeni müsteriler alabilirsiniz. Bu bir el sikisma, sicak bir gülümseme ve kartvizit kadar kolay olabilir.

Isiniz karti hizmet tanitimi için en maliyet-etkin pazarlama aracidir. Ilk kural ucuz kalmamasidir. 1000 kartlari en az yazdirin. Yakinda bu asmak alirsiniz ve bir anda 5.000 baski olacak.

sihirli sayi üçtür

Eger bir gülümseme ile selamliyorum karsilamak her kisi, kendi adini ve el onlari ÜÇ kartvizit [onlarin adini sormak] söylüyorlar. El kasiyer üç kart – Eger bankada zaman. El katip üç kart – Eger bakkal zaman. El kasiyer üç kart – Eger araba yikama altindadir zaman. aksam yemegi – el waitperson is üç kart. Sihirli sayi üç oldugunu unutmayin.

ucu # 1

Onlara bir kart teslim etmeden önce kafanin içinde kisi önceden hak çalismayin. Her zaman kartvizit el kartlarinizi alan kisinin baskasina aktarmak ya da bir aile üyesi için kartvizit el çünkü.

Tercihen onlari ve onlarin çalismalari hakkinda – kartlarinizi teslim etmeden önce, kisa bir sohbet kisi mesgul çalisin. Bu, ya da is ya da ‘üç dakikalik asansör adim’ veya yasadiginiz berbat gün hakkinda degildir. Isiniz karti sizin için konusacak. Bu kisa sohbet sirasinda en az üç kez ismini kullanmak. Giderken, mükemmel hizmet saglamak için onlara tesekkür, kendi adini ve el onlari üç kartvizit söylüyorlar. Ama bekleyin Ipucu # 2 görmek ve kartlarin birinde bir not yazin.

ucu # 2

Kartvizitlerinizi biri bir sey el yazma. Eger cep telefonu numarasini yazabilirsiniz [söyleyin, ‘Bu numaradan dogrudan beni arayabilirsiniz’]; veya sonraki 10 gün (aciliyet olusturur) için bir indirim teklif, ya da muhtemelen ele aldiklarini bir sey hakkinda bir hatirlatma (Çagri ana cadde üzerinde elbise dükkani bana).

ucu # 3

Profesyonelce tasarlanmis kartvizit var ve basit tutun. Bu profesyonelce tasarlanmis bir kart için ekstra para deger. Sizin kartvizit tasarim kisi üç kart el baskili sonra Aslinda,, tahmin. Buna ek olarak, yazici üç kartvizit el veya kart bir yigin birakin. Ben önceden tasarlanmis sablonlar ile online kartvizit hizmetlerini kullanarak önleyecegini. Ben geçmiste bu hizmetleri kullanmis ve yorumlar daha sonra gibi aldik, “Kuzenim timar köpek yapar ve ayni karti”. Bu iyi konusma yapar olsa da, ucuz görünmesini saglayacaktir.

ucu # 4

Kartvizit basit tutun. Insanlarin hizli bir sekilde kart göz gezdirmek ve aninda ne bilmek istiyorum. Örnegin Masaj veya Beton Kesme ya da Saç Sekillendirici ya da Çiçekçi ya da Fotograf diyor bir satir. Fikir edinmek için ve neyin ise yarayip neyin ise yaramazsa ögrenmek kartlari toplamaya baslar. Ayrica elli yasin üzerinde insanlar kartvizit okumak zorunda oldugunu unutmayin. Yazi tipi boyutlari okunabilir, özellikle telefon numarasi emin olun.

ucu # 5

Eger gözlerinizi açik tutun. Eger dis hekimi ofisinde bir masaya kartvizit bir yigin görürseniz bu kartvizit bir yigin birakmak Tamam ise, resepsiyonist isteyin. Eger göremiyorsaniz kartvizit yiginlari devam edin ve birkaç kartvizit birakmak Tamam olacagini sormak. Ayrica, resepsiyonist konusurken onlari üç kartvizit verir.

Bu basit fikirler ile bugün eylem alarak 30 gün içinde 30 müsteri almak kolaydir. Herkes için kartvizit dagitip aliskanligi almak ve herkes demek. Kartvizit hazir bir kaynagi olabilir her yerde baska ofiste masa içinde, spor salonunda soyunma de, arabanizda kartvizit bir kutu tutmak, ya da.

Copyright © 2006 Wayne McDonald. Tüm haklari saklidir.