Akilli isletmeler için akilli promosyon ürünleri

Isinizi gelistirmek için birçok farkli yolu vardir. Daha iyi sonuçlar nedeniyle bazi yollar akilli sadece digerlerinden daha kabul edilir. Bu ücretsiz hediye vermek, ya da sadece özel yapilmis kirtasiye var, TV, sponsor olaylara isinizi gelistirmek. Seçim sizin. Ve nasil tercih eder?

Is küçük ve büyüyen ise, herhangi bir zamanda herhangi bir promosyon yöntemi odaklanmak. Eger yol gösterir düzenlemeye karar verdik Örnegin, o yol gösterir üzerinde zaman, enerji ve kaynak odaklanir. Bu basari daha iyi bir sans olacaktir. Ama promosyon yöntemi sonsuza kadar sürer aklinizda. Is ortami sürekli degisen ve artik çalismayabilir önce ne çalisir. Yani uyarlanabilir olmasi ve degisikligi kabul etmek için hazir olun.

Degisen uyarlanmasi uzun vadeli bir tanitim stratejisi sahip ilgilidir. Bu, biz sizin sirket tesvik birkaç kanal sahip anlamina gelir. Çesitli promosyon yöntemleri, basarisiz bir tek bir yöntem varsa olumsuz sizi etkilemez. Belki de bazi küçük sakincaya neden olabilir, ama uzun vadede, yine de çesitli tanitim etkinlikleri yararlanmak için duracak.

Ama isinizi gelistirmek tercih ne olursa olsun yöntemi, sonunda kurulusunuz için daha fazla is yol vardir.

Aktif olarak isinizi gelistirmek için bir yolu hediyeler vermektir. Insan olarak, hepimiz hediye almak ister, ve hediyeler bize bu hediyeler verdi kim düskün anilari geri getirmek. Hediyeler üzerinde sirket mesaji ile, gelen Yani, muhtemelen daha iyi hatirlar vardir. Onlar raflarda ürün görmek dahaki sefere, size destek vermek için daha istekli olacaktir.

Ama bu makale hakkinda ana temasi akilli ediliyor. Bu yüzden akilli olmak: sadece hedef umutlari ya da müsterilerine hediye vermek. Olmayan nitelikli potansiyel serbestçe hediyeler vererek uzak iyi para atmayin. Bildiginiz tüm için, onlar bile nazik bir jest takdir olmayabilir.

Örnek olarak, diyelim ki sizden satin almak için her zaman geri gelen birkaç tekrar müsteri oldugunu varsayalim. Sadece onlari tutmak için daha fazla hediye ile onlari ödüllendirmek misiniz? Yoksa daha çok sizden satin alma çok az sansi olan biri üzerinde para harcamak istiyorsunuz? Tabii ki herkes kendi iyi müsterileri ödüllendirmek seçiyor. Birçok isletme sahipleri bu hata yaparlar. Onlar iyi müsterilerine yeterli dikkat yoktur, bu yüzden sonunda rakiplerine bu müsterilerin kaybedersiniz. Bu yüzden dikkat ile dus ve hediyeler ile dus ve onlara yakin tutun.

Bunlari kupalar, kirtasiye ve hatta T-shirt gibi özel malzemeler gönderdiginizde, onlar sürekli hatirlatilir. Hediyeler vererek, size müsteri ile güçlü bir iliski insa ediyoruz çünkü bu sizin için iyidir. Hediyeler en küçük tarafindan olusturulan iyi niyet hafife asla. Sonuçta, herkes hediye gelince, bu sayilari düsüncesi oldugunu anlar. Eger sürekli müsteri düsünmek, onlar lehine dönecektir ve ürün ve hizmetleri gerektiginde akliniza.

Bu yüzden akilli olmak ve en yakin müsterilerine,, ne kadar küçük hediyeler göndererek isinizi gelistirmek ve çok daha fazla para kazanmak.