anahtar kelime arastirma stratejisinin bes temel unsurlari

Bu makale, etkin bir arama motoru optimizasyonu planinin bir parçasi olarak hedeflenen anahtar kelime arastirma yapmak için nasil bir önceki yazida bir devamidir.

En son yazida gelismis bir anahtar kelime arastirma strateji temelinde ve baslangiçtir alti seyler hakkinda konustuk.
Ben çok bu makalede bulmak ve bu alti güçlü stratejileri hakkinda okumanizi öneriyoruz.

Asagidaki ve son bes adim esit derecede önemlidir.

1. Zaten gelismis bir arama motoru optimizasyonu uzmani olmadiginiz sürece, ben iyi bir iki kelime ya da günde 50 ve 400 aramalar arasinda bir yerde alir üç kelime kelime ifade bulmak öneriyoruz.

Sen ana sayfaniz için daha fazlasini elde bir anahtar kelime gruplari seçebilirsiniz, ama bir iç sayfa, bir blog yazisi rütbe için, ya da bir makale o bölgede beklentiniz tutun.

Ana sayfaniz için günde en fazla 400 arama alir bir anahtar kelime ifade bulmak istersiniz sebebi oldugunu, ana sayfaniz genellikle web sitenizde en güçlü sayfasi ve olsa bile genel olarak diger sayfalara göre daha yüksek rütbe olacak rekabet çok.

2. Stratejinin bundan sonraki kismi iki-kelime veya üç kelimelik anahtar kelime öbegi ve Google.com ‘da su anda ilk on kim analiz oldugunu almaktir.

Eger ön sayfasinda rütbe olan Ben son makalede ben az 300.000 arama sonuçlari olan bir anahtar kelime ifade seçin söyledi fark, ve bu iyi bir baslangiç ??iken, burada gerçekten önemli olan.

Eger onlari-rütbe böylece Bu nedenle,, ilk on yapiyorsun ya da yapmiyorlar bilmek istiyorum.

Bunu düsünmek istiyorum. Gerçekten sayfa 300.000 ile 2. sayfada kim önemli degil, gerçekten önemli tüm ön sayfasinda kim oldugunu.

Ne yaptiklarini üzerinde çaba ve biraz daha iyi yapmak için stratejileri istihdam emin olun. Yapmaniz gereken tek sey en yakin rekabet daha biraz daha iyi oldugunu ve Google.com ‘un ön sayfasinda bulacaksiniz

3. Eger iki önemli alanlarda ilk on bir görünüm inceledigimizde: bu web sitelerinin iyi bir anahtar kelime yogunlugu baslik açisindan yarisma, URL, açiklama ve kafa takip ederek sitesinde kendi web sayfalarini optimize nasil.

4. Kendi web sitesinde sayfaya sadece, bu web sitelerinin her birinin kaç tane back-link için azami dikkat edin bu ilk on sirada yer aliyor, ama ne kadar back-link onlarin tüm siteye var.

Ben ilk on besi sayfasina az bes geri baglantilari, ve en az 3000 tüm siteye geri baglantilari varsa o iyi bir anahtar kelime deyimi olacagini söyleyebilirim.

5. Ancak, geri baglantilari miktari ve iyi bir anahtar kelime yogunlugu arasindaki iliski nedir? Bunun için bazi egitim ihtiyacimiz olacak.

Sadece bu iki kisa makaleleri okumak ve genellikle mümkün degildir içten disa, hedeflenen anahtar kelime arastirma anlamak için iyi olurdu da.

Ne olaganüstü bir anahtar kelime arastirma stratejisi baslatmak için en iyi yoldur ve ne kadar hizli, kolay ve etkili dogru yürüyerek baslamak için olabilir tam olarak ögrenmek için sadece bu yazidan sonra, bu biyo bölümü okumanizi tavsiye ediyoruz.