araç satmak için bir Ikinci el araç çok nasil

Eger Ikinci el araç satmak için piyasada ve ya nerede bilmiyorsaniz baslatmak için ya da gazete denedim ve Internet hiçbir basari ile yerel bakkal resim ekler veya gönderme, bu yazi tam size göre. Eger yeni bir araba saticisi gidin ve yeni bir araba satin almak ve ticaret-olarak Ikinci el araç kullanmak istediginizde de duygu biliyor olabilir, ve size araç deger hissediyorum ne sadece küçük bir bölümünü sunuldu. Asagidaki adimlari izleyerek yeni otomobil saticilari ile sürtüsmeler veya yabanci araba bakmak için evinize gelmek zorunda, yerlestirme reklamlari tüm sorunlarini geçmeden araç için en alirsiniz.

talimatlar
Adim 1
Bölgenizde Ikinci el araç çok kontrol ve tipi araç satiyoruz yerleri not edin. Marka ve yil düsünün ve ayni zamanda fiyatli nasil unutmayin. Yeni otomobil saticilari, çok büyük çok ve kurumsal izin olagan disi bir sey yapmak için gerekli olan franchising bayilikler kaçinin. Eger sahibine dogrudan konusmak için bir sans var burada orta ölçekli çok yerel bir küçük ugrasmak istiyorum.
Adim 2
Aracinizin için almak ve gerçekçi olmak isteyen ne kadar para belirleyin. Ikinci el araç çok bir araba bir etiket fiyati 5000 $ o satmak için ne oldugu anlamina gelmez devletler diye. Sizin araç için adil piyasa degerini belirlemek ve sonra çabalari için ödeme için satici için izin, daha az olsun çok iyi biliyorum. Adiniza açik bir araba baslik oldukça önemlidir. Hala borcunuz varsa, bu alici yana, satici veya ilk baslik bir açiklamasi için araç ödemek zorunda kalacak, bu sekilde satmak için daha zor olacak, ve bu biraz zaman alir. Bir bayi gerçekten satis yapildiginda, baslik ayni gün aktarilir, böylece temiz bir baslik ile ugrasmak istiyor.
Adim 3

Yikama, mum ve gerçekten ayrintili araç bu yüzden en iyi bakacagiz!
Adim 4
Iyi aday gibi görünüyor ve en iyi çok üzerinde araç koymak “istiyorum” uygun oldugunu seçtiginiz çok bazi durdurun. Bu örnegin, küçük bir Volkswagen satmaya çalisiyorsaniz cip ve SUV konusunda uzmanlasmis bir bayi olmaz.
Adim 5
Çok yöneticisi veya sahibi sag olsun ve onlari Süper temiz araba gösteren, olgu sunuldu. Bir onlar satiyoruz araçlarin tipinin profile uyuyor araba, ve bu oldugunu onlara anlatmak sizin onlar için satmak için onlarin çok üzerinde araç koymak için izin için onlarla bir anlasma oldugunu umut vardi Eger. Onlar için ne var size baska bir toptan açik artirmada bir araba satin almak için harcamak zorunda kalabilirsiniz, sermaye ayirmak mümkün olacak benim araba almak oldugu gibi gibi, hakkinda konusmak gerekenler, hangi onlar nasil onlarin arabalari en kazanir. Aracinizin araba kendi profiline dogru uyacak oldugunu isaret etmektedir. Bu yeni frenler veya pil ve benzeri gibi araç hakkinda herhangi bir iyi puan, isaret etmektedir. Eger bölgede yasadigi ve sadece kendiniz satis tüm çile geçmesi istemiyorum söz. Eger adil fiyatlandirma açik oldugunu belirtmek ve onlar size yardimci için ödeme emin olmak istiyorum. Eger durum hediye olarak dogru tutum vardir. Denemek ve onlara is söyleme. Eger uysalca ve dürüstçe konusmak en basarili olacaktir. Onlar daha ziyade onlar için bir bas agrisi olacak birinden daha gibi biriyle is yapmak olacaktir.
6. Adim
Sizin durumunuzda sunulmustur sonra, birkaç olasi cevaplar biri duyacaksiniz. Onlar önerilerine açik degilseniz sizinle çalismak ilginizi çekebilir alaninda baska bir satici bilmek ne varsa, isteyin. Onlar sizin için idealdir baska bir sey önerebilir gibi, sürpriz olabilir.
Adim 7
Bir kez olumlu bir yanit olsun, onlar için araç satmak ve bir komisyon için bekliyoruz ne düsünüyorsunuz ne kadar tartismak gerekir. Satici bir üzerinde bir sey tutar, hiç araba için satiyor ne bir yüzdesi, arabanin degerine bagli olarak, toplam satis fiyati 3 ila yüzde 10 arasinda olmalidir – Orada bayi ödeme için birkaç tipik yolu vardir ya da araba için satiyor ne kadar baglidir düz bir ücret, siz araba için kendiniz için alacagi önceden karar rakam ayarlayin. At will müzakere, ama artik ilgi noktaya çok fazla bastirmayin dikkat edin.
8. Adim
Nihai anlasma yazili olarak koymak. Mutlaka genis bir sözlesme gerekir, ama herkes dürüst tutmak için en az bir sey degil. Bir dizi son kullanma tarihinden önce belirli bir minimum fiyata satilan, ya da sadece sözlü kabul etmis özel kosullarina göre bir anlasma imzalamak olabilir kadar saticiya araç üzerinde imza, gerçek bir konsinye anlasma imzalamak karar verebilir.
adim 9
Araç sürü satisa sonra, kendinize bir hasere yapmadan bayi ile kontrol edin. Hatta zaman zaman gelir ve isterseniz araç temiz tutmak için teklif ve son beklentilerinizi altinda olabilecegi muhtemel teklifler okay üzerine, ama yine de muhtemelen söz deger vermek için telefonla veya sahsen bulunabilir.
(Bir eHow katki Yazar By)