Ayak bakimi için 5 ucuz pazarlama fikirleri

Sizin Kayropraktik hizmetleri pazarlama basarili bir uygulama olan çok önemli bir parçasidir. Çogu zaman Kayropraktik pazarlama para signficant miktarda mal olacak. Ama tüm pazarlama pahali degil. Burada ayak bakimi için 5 ucuz pazarlama fikirleri vardir.

1.. Reaktif Yasli hastalarda.
Pratik pazara kolay bir etkili yolu eski hasta denemek ve yeniden etmektir. Sadece sadece onlari özel bir teklif içeren bir mektup ya da dogrudan yanit kartpostal postalama iyi çalisiyor. Bu insanlarin hayatlarini düsünmek o zaman ve nerede gidiyor olacagindan daha iyi bir yanit almak için, dogum günleri sirasinda veya tatil etrafinda yapiyoruz. Ayrica, bu özel gün bir inandirici teklif yapmak için bir “sebep” verir. Bu da e-posta ile yapilabilir, ancak dogrudan posta yüksek açik oranlari gösterilmistir.

2.. Video kullanin.
Baska ucuz pazarlama araci uygulama ve sundugunuz hizmetler hakkinda konusurken kendinizi bir video yapmak için. Hastalarin bir ekibimiz var görebilmeniz için video da personel vardir. Umutlari izleyebilirsiniz böylece bu pazarlama fikri kullanmak için, web sitenize video upload gerekir. Ayrica YouTube, YouTube, Google Video veya diger video sitelerine bu video yükleyebilirsiniz. Sadece bir yere video web sitesi adresi koymak emin olun.

3.. Bir web sitesi veya blog olusturmak.
Ayrica internet gidin ve kendi web sitesi veya blog olusturabilirsiniz. Birçok doktor bu hizmet için para sirketlerin ödemek, ama web sayfalariniza yapmak için Kompozer gibi ücretsiz html editörleri kullanarak az veya hiç maliyet için yapilabilir. Sonra sizin için ödemek gerekir bir web barindirma hizmeti ve etki alani adidir.

Bir web sitesi yapma kendinizi çok zor ise, her zaman bu tür myspace, Friendster, tek yapmaniz gereken bilgileri doldurun zaten yapilmis web sayfalari ile gelen Facebook’a vb Bu siteler gibi sosyal ag web sitelerinde hesaplari olusturabilirsiniz. Ayrica daha fazla insan sitenizi bulmak için izin, insanlarin bir ag içine baglar “arkadas” eklemek için bu siteleri kullanabilirsiniz.

4.. Hasta haber bültenleri.
Hasta haber bültenleri uygulama için ucuz pazarlama baska bir biçimidir. Yalnizca geçerli hastalardan tavsiye almak, ayni zamanda bagli aktif hasta tutmak için degil büyük bu is. Çalismalar bir müsteri 30 gün içinde sizden duymamistir, onlar gevsek ilgi basladigini göstermistir. Bu rakip tekliflere cevap onlari daha olasi hale getirir. Haber bültenleri de saglikli yasam, egzersiz ve düzenli bir hasta ziyareti sirasinda tartismak için zaman olmayabilir birçok konu üzerinde hasta egitimi.

5.. e-posta pazarlama kullanin.
Ben doktor ögretmek ilk seylerden biri ben koçluk e-posta pazarlama kullanmak nasil degilim var. Bir çok nedeni e-posta o kadar büyük vardir:

-Neredeyse ücretsiz
-Onun hizli ve kolay
-Belirli bir süre disari çikmak için önceden yazilmis virgül “koymak” olabilir
Online-herkesin tüm gönderir ve alir e-postalari degil,
bunlari internette sörf
Mevcut hasta ile bir iliski kurmaya-çok etkili
ve umutlari.

E-postalar yapabileceginiz en kolay ve en ucuz pazarlama vardir. Için
20 $ bir ay daha az, size sinirsiz e-posta gönderebilirsiniz
hastalariniz ve potansiyel. (Ama vererek önermiyoruz
e-posta yoluyla saglik tavsiye.) Bu yazilim ihtiyaci türü bir otomatikcevaplayici denir. Autoresponders hasta / umutlari önceden yüklenmis e-posta göndermek ve% 95 otomatiktir.