basari için size itmek için bir beyni grup ile dogru uygun bulma

Gerçekten uzun vadeli basari sansini artirir bir sey bir destek sistemi yasiyor. Tipik olarak size destek sistemi düsündügünüz zaman size en yakin insanlar hakkinda ve “sizin için var” olup olmadigini düsünürler.

Bu yüzden siklikla müsterilerine kendi uygulama büyümek istiyoruz demek görmek, ama bir destek sistemi yok. Onlara en yakin insanlar degistirmek için onlari tesvik çok olanlardir. Bu is bir “hobi” olarak görüldü zaman iyiydi ve hayatin diger parçalari ile müdahale etmedi. Pratik rahatsizlik onlari vermedi sürece, her sey iyiydi.

Aileniz ve arkadaslarinizla basari için arzu anlamak olmayabilir. Yanlis olmak çok sinir bozucu. Sonunda, sadece anlamiyorum çünkü ne yaptiginizi hakkinda bunlari konusurken durdurmak. Bu hakkinda derin bakim insanlar olsa da, kendinizi korumak ve hedeflerinize destekleyemez herkesle iletisim sinirlandirmaya çalisin. Eger tutuyor sirket bak, onlar size destek ya da degil mi?

Nasil bir etkisi bu insanlar üzerinde var mi? Ya hayat yukari veya asagi getirmek olacaktir. Eger lig disinda zorluklarla karsi karsiyayiz sizinle en çok zaman harcamak insanlardan destek alamiyorsaniz, ne olacak? Size pratik büyümeye devam etmek için inanç bu siçrama almak gerektiginde Kiminle olacak? Ve en büyük soru, bu tüm hakkinda ne hissediyorsunuz?

Bu Karsilastiginiz ne ise, bu gibi düsünen ve basari için benzer bir istek var insanlar bulmak önemlidir. Onlar orada. Hazir oldugunuzda onlarla baglamak için adimlar atmaya baslayacaktir. De basari için bir zihniyet var diger insanlarla anlasmadan çok canlandirici. Onlar büyük bir sey için arzu anlamak ve sizin için en iyi istiyorum.

Ben Napoleon Hill’in “Düsün ve Zengin büyümek” okurken ben bir beyni grup onun kullanimi ilgisini çekti. O zamana kadar bir beyni grup olan pratik olabilir, ama bunun için gerçek bir terim oldugunu bilmiyordum. Gerçekten basari ve refah ilgilenen insanlar kendini çevreleyen degeri paha biçilemez. Kalbinde sizin çikarlarinizi ve dürüst olmak isteyen insanlarla danismanlik gelen bir konfor vardir.

Size BÜYÜK ve pratik büyümeye hazir düsünüyorsaniz, gerçekten ne yapmak destekleyen insanlar oldugundan emin olun. Sizin destekler sizin beyni gruptur. Onlar bireyler olabilir, bir yol gibi düsünen insanlarin grup veya tüm bir antrenör ile birlikte çalisan is sahipleri bir grup yatiyordu.

Ben hepsini denedim ve bir antrenör tarafindan yönetilen bir beyni grubunun bir parçasi olmak en iyisidir bulduk. Grup üyelerinin her biri beyni yatirim yaptik. Bir antrenör ile çalismak için para ödeyerek algilanan degerini artirir. Beyni sizinle yolculuk paylasiyor. Bu atamalari üzerinden takip etmek ve destekleyici bir grup ortaminda çalisirken Rahat disari adim olasiligi artacaktir.

Benim beyni grup aga bir araya getirir, büyümek ve fikirlerini paylasmak. Benim rekabet olarak bazilarini görmek için kolay olurdu, ama yeterince müsteri orada herkes için var oldugu inanci gerçeklestirdik. Bunun yerine isbirligi odaklanmak iliskiler olusturduk.

Tabii, bir beyni grup içinde olmadan tek basima benim uygulama büyüdü olabilir. Amacim hizlandirilmis büyüme sahip oldu. Bu yüzden kendimi çevreleyen ve zaten benim için benzer hedeflere ulasmis biri tarafindan koçluk seçim yapti. Bir akil hocasi olan ve bir beyni grup olmak çok cazip.

Bu çok daha gerçekten gibi düsünen insanlar ile zaman harcayarak hedeflerinize ulasmak için muhtemeldir. Bir rol model olarak görmek biriyle baglayin. Bir danisman, bir antrenör ya da beyni yatirim. Bu bir yatirim, ancak basari için zihniyet varsa yatirim getirisini önemli olabilir.