basari ön planlama ortaklik stratejileri için planlama

Ne kadar siklikla pazarlama ve tüketici harcamalarinin mevcut iklim kötü tasarlanmis, biraz disari kez ve genellikle önemsiz olarak grev bir pazarlama kampanyasi rastlamak mi?

Kasitli olasi, ama kesinlikle bizim hayatimizin bir parçasi konum – sadece etrafina bakmak gerekir, onlar her yerde vardir. Ve bu pazarlama planlari yaparken, bazi döner üretmek – kesinlikle iptal olurdu ya da en azindan olmamali modifiye – sana katiliyorum eminim, onlar gerçekten onlar olabilir gibi bizimle baglamayin.

Bu kismi su anda oluyor pazarlama büyük degisimdir. Sosyal web ile mümkün iletisim ve mesajin yeni yöntemler yayilan, sirketler trende hop ve disari ve açik mallarini almak için umutsuz.

Birçok pazarlamacilar ‘radarlar ve sirketlerin tüm bölümlerinde ana görünümünde aliyor vardir Twitter, Facebook ve diger seksi sirketlerin seviyor bu yenilikçi yeni sosyal araçlari en iyi sekilde tam olarak nasil karar olusturulmaktadir ile.

Sey, genellikle kötü planlanmis ediyoruz edilir. Özellikle ortagidir pazarlamacilari arasinda, tamamen anlamsiz ve yanlis sosyal medya kullanimi için egilimi çok yüksek ve bizim pazarlama çabalarinin bir sagduyu parçasi olarak kabul.

Hiç süphesiz sonuçlari etrafinda getiriyor olsa da, çok geçmisin nispeten zayif TV reklamlari gibi, bu sonuçlarin göreceli bir alanda ölçmek zordur.

Yani, sosyal medya kampanyasi gerçekten ne kadar mal oldu?

Sadece sosyal medya alemlerine girmek için engel çok düsük oldugu için, maliyet açisindan, ama zaman maliyet ve çaba harcamalari açisindan!

Ortagidir pazarlamacilari için, bizim strateji ve is göreceli sonuçlar etrafinda degil, tek basina sadece sonuçlari önceden planlamaniz gerekir.

Baskalarinin sizin için çalismaya ödeme yapiyorsaniz özellikle firsat maliyeti, ortagidir pazarlamacilari için büyük bir endise olmalidir.

Hangi ölçümleri en büyük degeri ve tüm digerleri basmayi getirmek?

Bu halk dünyanin en itiraz ve ilgi büyük miktarda sahip olanlar degil, odakli olmalidir ölçümlerdir.

Sonuçta, günün sonunda, bu, satis ile ilgili degil mi?

Biz bir durgunluk içinde harcama eksikligi defetmek ve kar içeri maksimize etmek için en iyi nis bulmak, satislarini artirmak için çalisiyor orada tüm konum

Ancak bu sapmalar ve dikkat dagitici en karli pazarlama ölçümleri bulma yolunda olsun, geri adim atmak ve ne hisse senedi almak için son derece önemlidir ve çalismiyor.

Satmaz bir ortama kendinizi zorlayarak ileriye yol degildir. En karli orta bulma, SEO, PPC, ya da sosyal medya pazarlama (veya baska bir) para nerede olmasi.

Gerçekten dikkate deger bagli satis sonuçlarini görmek için, sadece en güncel ve degerli pazarlama araçlari yararlanmak için pazarlama kampanyalari planlamak gerekir, ama son derece degerli sonuçlar üretenler.

Twitter ve Facebook gelip gidecek. Ne gelip gitmeyecek, sizi destekleyen müsteri tabani size evangelizes ve konusmaya devam ediyor.