Basarili bir dogrudan posta kampanyasi ihtiyaç duyulan en iyi 10 sey

Bunlar herhangi bir dogrudan posta pazarlama parçalar halinde gereken ilk on sey … Bu örnekte bir restoran kullanacagiz:

1. format

Bu hikaye anlatan zorlayici ve yardimlar ise bir resim sadece yardimci olur. Bos bir restoran ya da yemek odasi ya da logo degil bir resim. Yiyecek bir fotograf ya da insanlar kendilerini tadini çikariyor gösteriyor emin olun.

2. baslik

Bu siklikla gördügünüz restoran pazarlama en önemli kusurdur. Pazarlama tüm branslara ait konuklar soru cevaplar tabanli baslik sunan, güçlü olmasi gerekir “benim için ne var?”

Bir seçenek baslik ve teslimat adresi tarafindaki teklif de dahil olmak üzere. daha çirkin ya da kalin, daha iyi.

3. kisisellestirme

Testler bu% 30 yanit artacagini göstermektedir. Hedef kitleniz dogrudan konusmak zaman daha iyi sonuçlar alirsiniz. Eger baslik birinin adini koymak zaman daha iyi sonuçlar alirsiniz.

Ayrica segment listeleri olmali ve her liste için mesaj maç anlamina gelir.

Mevcut konuk bir satin listeden geldigini daha bir farkli e-posta almalisiniz. Bu mevcut misafirler kendi dogum günü kutlamak için geri gelmek için almak daha kolay ve sonuç olarak daha az satis çaba gerektirir. Genellikle iyi tasarlanmis bir kartpostal yeterince iyi.

Ancak daha fazla satis çaba gerektirir önce restoran ziyaret degil yeni bir konuk ile. Bu bir kartpostal ile etkili yapmak zor. Ben kisisellestirilmis bir yaklasim ile birinci sinif damgasi ile tam gaz satis mektubu savunan nedeni budur.

4. eylem çagrisi

Onlari belirli bir yön vermek gerekir. Tam olarak ne yapmak ve nasil yapmak söyle.

Bazen bu asagidaki süre ile birlestirilmistir. “XXX ÜCRETSIZ Aksam Yemegi almak için önce kapali belgesi getirin”.

Eger onlara yön vermelidir önce restorana olmamistir kisilik bir soguk listesine posta gönderiyorsaniz. Insanlar baska bir yerde bunlar restorana gelmek amaciyla zaman sonuna kadar bu nedenle sertifikanin arkasinda da restorana bir harita içermelidir nedeni budur.

5. öykü

Eger teklif hakli zaman, genellikle yanit kadar gidecek. Okuyucu mesgul. Tanidik bir arkadas konusuyor sanki, kendi sesinizi kullanin. Senin restoran / farkli benzersiz çarpici, kilan kendilerine sunulan tüm diger seçenekleri daha iyi nasil hakkinda konusun.

Bunun nedeni bir kez size geri gelecegim biliyorum Restoran deneyin olmasidir. Bazi fantezi New York reklam ajansi ise sizi kurtarir. Bu sadece bir ihtiyaç karmasik bir nedeni olmak zorunda degildir.

6. son teslim tarihi

Her sey geçerli bir teklif ihtiyaci için son basvuru tarihleri ??vardir. Sana büyük baski bir son kullanma tarihi vardir tavsiye ve kartpostal ortasinda öne tasarlanmis altini çizdi. Kendi dogum günü ay boyunca her zaman bir dogum günü genellikle çok etkilidir.

7. teklif

Insanlarin cevap istiyorum yapmak tekliflerin birkaç bulana kadar test edin. Akilda bir müsterinin uzun vadeli deger tutun. Bu yeni müsteri elde etmek için bir 10 $ teklif (3,50 $ Eger göz önüne alirsak sadece gida için ödüyoruz) maliyeti ise, hala buna deger.

Bir kez veritabaninda var, bülten listemize üzerine onlari almak ve onlari tekrar tekrar geri geliyor alabilirsiniz. Onlar veritabani ve düzenli konuk bir kez onlari içeri almak için bir teklif olarak büyük almamalidir

8. referanslari

Baskalarinin size kendiniz hakkinda söylediklerine en az 10 kat daha inandirici oldugu hakkinda ne söylüyor. Lütfen restoranin pazarlama tüm referanslari kullanin. Neden sizin mutlu konuklarin olumlu görüs gizli tutmak?

9. yaniti izlemek için yetenegi

Tüm promosyonlar için ayrintili numaralari tutmak emin olun. Dogru istatistikler olmamasi yerine gerçekleri daha duygu pazarlama kararlari yapiyoruz anlamina gelebilir. Eger birkaç kisi yerine genel sonuçlarina göre kararlar eger bu bir sorundur.

Ayni formül her zaman kullanarak restoranin pazarlama adet her izleyin. Eger neyin ise yarayip neyin yaramadigini bilmek kadar bir seferde sadece bir degisiklik yaparak, sonraki her bir parça için yaptiginiz degisiklikleri takip edin.

Sonra size yanit olarak bir degisiklik fark kadar kullanmaya devam, çalisir bir sey bulmak.

10. garanti

Bir pazarlama satis noktasi olarak bir, büyük kalin ve saglam bir garanti ile geldi. Bir müsteri mutsuz ise yine müsteri mutlu etmek için en iyi ilgi var. Bir garanti tesvik ederek sadece zaten bitmis olurdu var bir sey katma kilometre olsun.

Sürece bir kaliteli ürün yararlanmak insanlarin miktari sagliyor gibi restoranin pazarlama materyali içinde kullanmanin yararlari ile karsilastirildiginda çok küçük.