belki de ünlü bir kült kötü reklam dünyasi olarak etkiledi well_

Dernek tarafindan Söhret, hatta geçici ünlü zor is çok daha cazip gibi görünmektedir!

Gençlerin bazi bu gün reklam girmek nedeni, Müsteriler ürünlerini satmak için degil, Allah korusun! Satis? Öf, nasil müthis ortak!

Gençler bu gün satmak için bir yer olarak reklam göremiyoruz, onlar büyük medyada ile iliskili oldugu, umarim, iyi bir gösteri makara ellerine almak için bir firsat olarak görüyorum, ve.

Ancak siki çalisma ve ünlü arasindaki baglanti bu insanlar için anlamak zor – ve tüm reklam bir sonucu olarak ugrar.

Güçlü bir deyisle gerçekten, ancak biz yine de hayati gerekli degisimin kokusunu almak yok … emin Ah Biz kelime “dijital” var ve biz de Web 2.0 var

Bu ragmen … hala degisim yok!

Diyelim ki onun çok hayatta kalmasini saglamak için reklam gelecegi tartismak gerekir o yüz.

Ve reklam gelecegi ayrilmaz TV yayin, su anda, bagli ve mevcut TV ile sorun akilli, egitimli, medya açidan yetkin insanlar tarafindan insanlarla olmasidir edilir. Ve hepsi dogru kitle pazari tusa tam olarak biliyorum.

Ancak bu parlak genç seyleri kontrol disi oldugu taninmis bir gerçektir!

Sürekli büyük kapsama saglayarak ve sonra – Ve Magazin onlari çöp devam için tesvik ederek, bu deli tuhaflik tesvik ediyoruz.

Reklam diger seylerin yani sira, çok iyi ödendi, çünkü, akilli, iyi egitimli insanlari çekmek için kullanilir. Ancak Finansal Piyasalar büyük ile birlikte büyük maas saglayarak bu insanlari Pazarlama / Reklamcilik gelen sokulmus var, ve ben büyük, ikramiye demek!

Televizyon ve reklam parlak genç seyler arasindaki benzerlik bir büyük, hayati önem tasiyan bir alanda oldukça benzer, ikisi de iletisim ne oldugunu biliyorum! Ve bu neden oldu, ve reklam davasina, büyük zarar devam edecektir.

Yani bize iletisim sürecinde bir kez daha, bir göz atalim.

Reklam ve Medya insanlar, gazete, dergi, TV ve radyo sevgiyle kendilerini ‘iletisimcileri aramak “ve diyorlar” iletisim içindedir. ”

Onlar degil … olmustur asla … tüm yaptiklari hazirlamak mesajlari ve daha sonra göndermek … bunlar kesinlikle degil iletisimcileri.
Onlar bu hos bir deyisle bilissel çeliski farkinda bile olmazsiniz, seçici maruz kalma ve seçici algi. Bu harika bir deyisle, ancak derinden mesajin anlamini etkiler ve bizim tehlike onlari görmezden!
Ancak daha büyük gider tüm bu harika güzellikler satacak en son yaratici deha de kelime iletisim, ego ve diger overworked kelime ‘yaraticilik’, ise bu nedenle acele, görmezden gelmeyi seçiyor egodur! Mutlak çöp!
Hiç sanki kesinlikle yalniz ticari yigilmayi yaraticilik bu gün ve yas cevap pazarlamacilar ticari ihtiyaçlarina, artik. Yaratici deha pazarlama kampanyasinin basarisi veya baska için tek kriter degildir.

Bizim kafasinda geçmis degil, gelecek ile kosuluna baglidir. Bu yüzden sonuçlar daha da hayal kirikligi hale bile, isler her zaman onlari yapmis sekilde yapmaya devam etmek istiyorum. Biz biz yeni inançlar olusturmak ya da basarisiz oldugunu açik hale gelir çok yanlis bildiginizi saniyordum ne kadar yapmak Fakat her simdi ve sonra, bize altinda yere kadar dramatik kaydirir.

Bu pazarlama böyle zamanlardir. Ancak temel araç – bugünün daha öznel-mayinli pazarda, bireyler olarak tüketicilerin davranis egilimlerinin belirlenmesi açikça önemli bir araç olmaya devam edecektir olsa faktör degil, egzotik matematik olmalidir.
Sergio Zyman, eski Pazarlama Müdürü, Coca-Cola Company “bildigimiz pazarlama sonu” hakkinda sunlari söylüyor
“Sadece, bugün yirmi ya da otuz yildir, pazarlamacilar giderek pazarlama ziynet ile yakaladi haline olmasidir pazarlama ile sorun koydu. Onlar Glitz, ünlüler, ödül sunumlar ve bazi tropikal ada bir ‘ates’ yapmak için kapali jeti ile büyüledi edilmis ve onlar islerini seyler satmak oldugunu unutmus. Sonuç olarak onlar malzeme satan bir çok iyi bir is yapmadim, ve etiketli bir kara kutu sonuçlari sunmak için onlarin basarisizligi saklamaya çalistim ‘Pazarlama Magic.’

Yani, açik açik ifade etmek gerekirse, biz interaktif pazarlama iletisimi tam olarak uygulanmasini gerekir, tamamen tamamen etkin, hesap verebilir ve çok, çok etkili maliyet!