benim holiay ev is için özel bir web sitesine ihtiyacim var

Da tatil evi kiralama internet varligi çesit olan bir no-beyin oldugunu! Bir tatil rezervasyon sirasinda bile Ingiltere’de turizm kurullari muhafazakar rakamlar ile, insanlarin% 60’in üzerinde internet kullanimi. Gerçekte, muhtemelen çok daha fazla. Asil soru, bu nedenle, kendi web sitesi olusturmak veya yazlik ev is internet tarafinda sürücü iyi bilinen bir portal kullanimi olup olmadigidir.

Her ikisi için de zorlayici argümanlar vardir. Tabii ki, büyük emlak listesi siteleri gibi kendi mülkiyet web sitesinde kadar trafik alacaksin asla. Uygun bir tatil evi ve online rezervasyon bulmak büyük bir is ve büyük oyuncular kendi sitelerine günlük kullanici on binlerce çekmek. Bununla birlikte, burada dezavantaji bulunmaktadir. Büyük özellik listesi siteleri sadece, büyük! Ve tatil evi baskalarinin asiri ortasinda sadece bir emlak arama sonuçlari listesinde döndürülür, geri kalani arasinda gizli.

Tersine, birisi bir tatil kiralik geziyor, hiçbir rekabet var o zaman sadece özelligi ile, web sitenizin buldu. Kolayca temasa sunan, ya da daha iyisi, kullanici için emlak online kitap ve aninda o zaman kalabaligin önünde on adim bir depozito ödeme yapabilirsiniz!

Tabii ki, zor kismi (ve daha sonra onlara ilgi tutmak) sizin tatil evi sitesine sörf kamu çekiyor. Çogu zaman, biz bir büyük özelligi web sitesi kurmak ve aninda arama motorlarinda görünmeye baslayacak düsünüyorum kimin için müsterimiz var. Hepimiz bu you’e bir sürece yerde sadece bir avuç tatil evi sitesi (- duyulmamis degil kendi ada kiraya sürece bu günlerde çok olasi) bir, gerçek disi oldugunu biliyorum. Arama üst kismina yakin bir yerde almak için odak (belirli anahtar kelimeler), zaman ve zor bir sürü is alir.

En iyi strateji, bize göre, kendi web sitesi ve mal rezervasyon sistemi için özel sürücü listesi siteleri akilli yararlanmak kullanmaktir. Eger büyük sitelerin maruz aliyorsaniz Bu sekilde, size çok kendi mülkiyet vitrin ve online rezervasyon sistemi var ve bunlari kullanarak rezervasyonu eger bir liste sitesi alacagini rezervasyon komisyon üzerinde kaybetme degildir. Biz etkili bir sekilde kendi sitesi ile listeleri birlestirebilirsiniz nasil birkaç kurallar var:

Seçin – çok dikkatli basvurusunda listesi siteleri seçin. Borsaya kote kaç özelliklerinin arastirilmasi. Onlar 50.000 + özellikleri övünme o zaman listesi yok. Sitenizde bir baglanti geri vermez ise, yine listesi yok. Onlar mülkiyet seçkin rezervasyon talep ediyor ya da bir fahis komisyon ise, bir kez daha, liste yoksa. Web sitesi trafigini istatistikleri sor – çok fazla trafik olusturmak ama listelenen özellikleri yönetilebilir sayida siteler istiyorum.

Yer – Deneyin ve alan hizmet sitelerinde yer almak. Sen genel tatil evi rezervasyon sitelerinde daha konumunuzu için popüler sitelerinde kaliteli tavsiyeleri almak için çok daha muhtemeldir. Alternatif olarak, özellik türü hedef, siz özel bir villa olabilir?

Parça – Google Analytics gibi izleme kodu yükleme ve yakindan emlak listesi sitelerden almak tavsiyeleri ve rezervasyon izlemek. Siteleri rezervasyon üreten degilseniz, aboneliginizi yenilemek yok.

Baglanti – sizinle liste herhangi bir sitelerinden bir baglanti olsun emin olun. Sadece bu dogrudan mülk rezervasyon sitesi ziyaretçileri huni olacak, bu arama motorlarinda kendi konumunu artiracaktir.

Ödeme – Bir liste için ödemek zorunda ertelendi olmayin. Bir yillik abonelik daha büyük olasilikla bir hafta tatil evi kiralama sadece bir bölümüdür. Ama yukaridaki kurallara uymayi unutmayin: büyük bir liste sitesi için gitmez, alan veya özellik türü, ya da her ikisi tarafindan da uzmanlasmak çalisin.

Sari – bu tüm rezervasyonlar hakkinda! Eger kaliteli güvenilir rezervasyon yazilimi yatirim ve tamamen sitenize entegre oldugundan emin olun. Uygunluk takvimi ile kendi rezervasyon sistemi olan yararlari söz çoktur, çok degerlidir.