bilgi ürün pazarlama için ipuçlari

Bilgi ürünleri satan pazar bir anlayis gerektirir. Belli bir konu üzerinde bir ürün için pazar yerinde bir ihtiyaç oldugunu algiladiklari çünkü bir kisi bir bilgi ürün genellikle olusturur. Eger bilgi ürünleri olusturmak ve satiyorsaniz, ürün ve pazar içten disa bilmeniz gerekir.

Bilgi ürünleri satarken sizin ürününüz için bir ‘satin alma pazar’ oldugundan emin olun önemlidir. Orada ürün ihtiyaci binlerce insan olabilir, ama onlar ürününüzü satin almak istiyorum anlamina gelmez. Örnegin, emin üniversite ögrencilerin ihtiyaç oldugu harika bir ürün olabilir, ama gerçekte onlar satis çok az olabilir bu yüzden satin almak için para var. Bunu göze alamaz çünkü bu nedenle, onlar satin almak arzusu olmasina ragmen, bu fark olmayacaktir.

Ya da, insanlarin para tasarruf etmenize yardimci olur eminiz bir ürün olabilir, ama alicilar sadece yol, bu nedenle, bu ürünü istemiyorum mutlu olabilir.

Yani, ürün pazarlama zaman bunu isteyenler bulmaliyiz. Eger kendilerine yardim istemiyorum insanlara satmaya çalisirsaniz ürün pazarlama basarili olmayacaktir.

‘hafif bir kenar’ isteyen alicilar
En iyi alici / müsterilerin seçtikleri alanda var olan iyi biri olmak için belirli bir konu hakkinda kadar bilgi sahibi olmak gerek anlamak olanlar olacaktir. Bu alicilar bilgi ürünlerini satmak için en kolay olacaktir. Neredeyse sönmeyen bir bilgi için bir susuzluk var. Ya da, alternatif olarak, alicilar o zaman seyler onlar için biçimini degistirmek için arzu ve motivasyon olabilir.

Bu insanlar kariyer insanlar ‘hafif bir kenar’ var ve onlar bulabilirsiniz herhangi bir bilgi ile kendilerini gelistirmek isteyen vardir.

Eger emlakçilar için bilgi ürünleri pazarlama Örnegin, bir kariyer olarak gayrimenkul satis seçmis ve ayrica sadece ‘gayrimenkul denemek kim kisilere satis olacak insanlara bir ürün pazarlama olacak onlar gibi olmadigini “görmek için.

Bu senaryonun gerçegi kisinin gayrimenkul denemek ‘muhtemelen en ürünler degil, gerçekte, bu daha büyük olasilikla kim olacak bir kariyer olarak gayrimenkul seçti kisi olacak gereken biri, yani ürünleri satin alin. Neden? Onlar basarili olmak ve çok para yapacak, böylece, bilinmesi gereken her seyi bilmek istiyorum.

neden insanlar ürününüzü satin alabilirim?
Insanlarin satin neden 5 nedenleri vardir.
1. Bir ünlü hoparlör ile bir seminer olmustur çünkü ev bir yer almak isteyenler. Onlar size imza konum. Onlar hayatlarini zenginlestirmek olabilir düsünüyorum çünkü onlarin arkadaslari için gösterebilirsiniz.
2. Onlar ürününüzün onlara fayda verecektir inaniyoruz.
3. Bu ürün onlarin sorunu çözmek inaniyoruz.
4. Onlar kitap (bunlari kisa ve detaylarla dolu tutmak) okuma bitirmek mümkün olacagini düsünüyorum.
5. Insanlar, genel olarak, satin almak.

Bunu piyasadaki en iyi gibi görünüyor böyle bir sekilde ürününüzü pazara bu bilgi ürünleri satarken önemlidir. Ürününüzü öne çikmasi için karsilastirmalar kullanin. “Insanlarin kalin bir kitap zorla okumak için vaktim yok biliyorum çünkü ben de sonra oldugunu gerçekleri bulmaya çalisirken, benim kitap kisa ve öz tutmak”: Basit bir karsilastirma söylemek olacaktir.

** Attn Ezine editörler / Site sahipleri **

Eger bir yerde tüm baglantilari birakin sürece ezine veya sitenizde bütünüyle bu makalenin reprint çekinmeyin. Sen içerigini degistirme olmayabilir ve yukarida listelenen olarak kaynak kutusu içermelidir. Sen BigMoneySpeaker.com bir ortak olarak kayit ve bagli kurulus baglantilari ekleyebilirsiniz.