bina ustalik liste olusturma Listeye sirlari

Listesi olusturma gizli olmak zorunda degildir. Bu ustaligina basit adimda ayrilmis olabilir. Bu temelde etik rüsvet hayirsever tepki toplama süreci olarak tanimlanabilir.

Aboneliginizi tabanini artirmak için. Sen kutusuna tercih trafik getiren odaklanmak gerekir. Bu etik rüsvet önünde daha gözler alirsiniz. Abonelik baz tercih sizin artirilmasi.

1) Bir opt-kutusunda e-posta adresleri toplamak en etkili yolu olacak. Neden onlarin bilgi vermek için gidiyorsun? Basit. Bu etik bir rüsvet denir. Ziyaretçilerinizin sizin için sevecegi bir ürün, hediye veya rapor izleyiciler Teklif!

2) ücretsiz trafik en iyi yöntemlerden biri Makaleler! Avantaj ve okuyucularin büyük ölçüde takdir edecektir doludur yazi yazmak. Bu “kaynak kutusu” için daha fazla trafik demektir. Sizinle degerli zaman yatirim bir hediye teklif emin olun.

3) Çevrimdisi veya çevrimiçi seminerler. Çevrimiçi telekonferans araciligiyla yapabilirsiniz. Kaydolmak için onlarin bilgi toplamak emin olun! Sizin telekonferans veya çevrimiçi seminer yan sanayi konusunda uzman görüsme kadar basit olabilir.

4) Liste Bina kaldiraç ile daha iyi çalisir. Kisi ve listeleri çabalari patlama olacak yararlanarak süreci anlamaya. Kolay onlari pazarlama uzmanligi ile çabalarini yararlanarak size yardimci için yapmak. Onlar sizin için ürün pazari için gereken her seyi olacak bir araç bölümü ayarlayin.

5) bir opt-posta listesi ‘kaydolma’ web sitenize veya blog için levha gelistirin. Tüm çevrimdisi islevlerine bu getir. Zaten seminerleri bahsetti. Ayrica siniflar, konusmalar, toplantilar, vb sayfa bu isareti kullanabilirsiniz

6) sizin sanayi ile ilgili forumlar bulun. Üyeler sanayii ile ilgili sorunlari çözmeye yardimci olmak için deneyimlerinizi kullanin. Imzaniz satir listenize trafik söz konusu oldugunda en iyi arkadasiniz olacak.

7) tiklama açilis sayfasina yüksek hedefli trafik almanin harika bir yoldur basina ödeme, ancak bu pazarlama çabalari ile bir tercih kullaniyorsunuz? Arastirma bir tercih ekleyerek büyük ölçüde satis artacaktir göstermistir. Bunlari pazarlama huni tutmak eger hazir oldugunda Müsteriler satin alacak.

8) Friendster, Myspace ve diger sosyal kuruluslar gibi Çevrimiçi Topluluklar büyük ve teklifler opt trafik çekmek için daha da önemlisi, ücretsiz bir yoludur. Bu örgütler birlikte çalisirken fikirli insanlar güçlü gibi öncül etrafinda olusturulur. Bu yüzden pazarlama kanali içine sektöründe daha fazla kisi almak için pazarlama çabalarinda kullanabilirsiniz.

9) Basin bültenleri okuyucularin önünde büyük miktarlarda bilgilerinizi alma çok hizli hizli yöntemdir. Bu yüksek kaldiraçli cadde pazarlama misyon açiklamak için çaba ve web sitenize veya blog faydalari kullanilabilir. Bu e-posta listesi için tercih nasil okuyucularin açiklamak emin olun.

10) Fuarlar online kaynaklara trafik için çok yararlidir. Bu bakti biçimi yillardir kullanilan, ancak nadiren online pazarlama için kullanilir. Çok maliyet etkili stand müsterileriniz tüm hakkinda ne oldugunu görmek için bir sans verecektir sanayi ile ilgili bir bilgi içerigi dolu paket ile satin alinabilir. Bunlari e-posta listesine dahil edilecek sayfa kadar bir isaret teklif emin olun.

11) gibi düsünen diger web siteleri ya da bloglari bulun. Onlari arastirma ve ilgilenen varsa, sahibi basvurun. Ilgi ifade edin ve bir karsilikli baglanti mümkün olacagini sormak. Bu sekilde, abone paylasmak ve abone artirmak için baslayacak.

12) Co-Kayit rakiplerinizi ve sizin için bir kazan-kazan-kazan çözümü olusturmak için harika bir araçtir. Onlar, özellikle diyor kendi opt-in kutusuna, basit bir soru eklemek emin olun “sizin için ne ariyorsaniz ile ilgili ek teklifler için opt ilgi olabilir mi?” o zaman ayni seyi. Rekabet artik düsman olmak zorunda degil!

Sizin opt-posta listesi arkadasim. Bunu dikkat çekmek ve size ilgilenir. Liste para kazanma ile Güçlü aylik kar düsündügünüzden daha yakiniz. Bu stratejilerin sadece bir çift kullanin ve yolda iyi olacak!