Bir adlandirilmaktadir gizli silah ne kadar

Muhtemelen böyle Reklam Yazarlari veya bir reklam ajansi olarak önce çesitli yazi uzmanlari ile çalistik.

Ghostwriters çok önemli bir sekilde kiralik profesyonel yazarlar, diger formlari farklidir: ghostwriters ile anlayis yazili malzemesi adi altinda yayinlanan olacak genel olarak – bunu yazdi gibi. Bu çogu durumda adlandirilmaktadir malzemenin normal okuyucu için “görünmez” olacak çünkü dönem “hayalet” bir açiklamadir.

Bu baska yönden, ghostwriters bir pazarlama veya reklam ajansi, Reklam Yazarlari, avukatlar, ya da digerleri gibi ise olabilecek diger yazi ile ilgili profesyonel, çok farkli degildir.

Hemen hemen tüm bu durumlarin içinde, sizin için ödeme her seyi “, Çalisma Kiralik” denilen yasal bir kavram üzerinden malzeme olur ancak malzeme ile neler yapabilecegini belirli kisitlamalar genellikle vardir.

Çogu durumda bir adlandirilmaktadir düzenleme ile bunlari yazdi gibi, sunmak kesip malzemeleri istediginiz sekilde yeniden, ya da, ve en önemlisi, bunlari satmak da dahil olmak üzere, malzeme ile ne istersen yapabilirsin!

Kim ghostwriters kullanir?

Eger daha fazla kisi düsünürdüm. Ghostwriting sadece danismanlik ve internet pazarlama dünyasinda, bir “açik” sir degil, ayni zamanda büyük yayinciliginda.

Her yil çikip tüm ünlü kitap, örnegin, hemen hemen tüm hayaletler tarafindan yazilir ve bazen bu açikça yatirilmaktadir ve bazen degil. Bir yil içinde siyasi, spor ve eglence basliklari herhangi bir sayida çalisma taninmis ghostwriters bile var. Onlar bilinen, tabii ki “isbirlikçileri” veya yazarlar, ama fikir ayni kalir.

Hollywood’un komut genellikle hayaletler tarafindan yeniden vardir. Bir “komut dosyasi doktor” – – Bunlarin en ünlü son Carrie Fisher kim tabii ki en iyi orijinal Star Wars filmlerinde Prenses Leia oynamak için bilinir! Onun bazi alacak ve onun katilimi genellikle sanayi arasinda hakkinda bilinen olmasina ragmen digerleri degil, vardir yeniden yazar. Ve de bunu daha az bilinen yazarlar yüzlerce vardir.

Ne olursa olsun itibar kazanmak için adlandirilmaktadir “uzmanlik” borçlanma konum sürece, is fikirleri üzerinde bir senaryo veya kitap olsun, genellikle kendi adini kullanmak istemeyeceksiniz – Eger kullanmak isteyeceksiniz kendi.

Bu okulda sizin için bir kagit yazmak için baska biri gibi ise? Tabii ki degil, bazi giris seviyesi ghostwriters aslinda okul kagitlari (ve biz hiç okul kagitlari yapmak için istekli oldugunu bir yazar ile karsi tavsiye – Bu az söylemek ciddi gri etik alan) yazmak her ne kadar.

Araba ya da çim yapmak için bir landscaper düzeltmek için bir mekanik ise var daha fazla bir yazma adlandirilmaktadir is için kullanarak herhangi bir etik sorun da vardir. Bu profesyoneller dogru yapilmasi gereken ne zaman, size daha iyi neler yapabilecegini yapmak kiralama. Veya bu durumda, yapilan “yazmak”!

Alt satirda bir adlandirilmaktadir kullanarak utanilacak bir tarafi yok oldugunu! Ve bir adlandirilmaktadir size baska türlü ulasmak asla isinizde seyleri basarmak yardimci olabilir.