bir nis pislik olan

Burada ilk kural kimse bile uzaktan pazarlama ile ilgili kim ögrenir …

“Satis biftek cizirti degil.”

Diger bir deyisle, tüketici heyecanlandiriyor ne bir çagri ürünün özelliklerini çok daha etkilidir. Bu mutlaka aldatici degildir. Birçok durumda, ürün aralarinda tek fark onlarin algi o kadar benzer olabilir, yani-halk tarafindan ‘cizirti’.

Siber hiç kimse bu ilke ile çok basarili bulunuyor, bu Zengin Jerk var.

Eger önemli bir cybercruising yaptik, mutlaka onun tanitim kampanyasi karsilasmistir. Onun Spiel etkileyici yaratici. O senden daha zor çalistigi için o mutlaka, zengin olmadigini iddia ediyor, ama o senden daha iyi çünkü. Sonuç olarak, o gerçekten onun hakkinda ya da onun ürün satin ilgilenen ister ne düsündügünü umursamiyor. Ancak, o çok açik o sizin ve herkes üzerinde onun kibirli üstünlük iddia edemez onun ürün nedeniyle oldugunu yapar.

Zengin Jerk 21. yüzyilin Don Rickles olabilir. Onun kitleye hakaret bildirilecektir yilinda Revels ve edepsizlik yilinda wallows daha, daha etkili onun mesaji olur. Bazi okuyucular onun açi ile eglenerek, ama çogu onun noktasi yapilir onun yaklasimi ile üst üzerinde çok gider kabul edilemez. O baskalari onun ne düsündügünü önemli degil o kadar mali özgür olmak iddia ve orada cizirti yatiyor.

Zengin Jerk ürün siber sadece bir elyaf: o bir is-at-ev internet is kavrami satiyor. Onun içerigi hiçbir sey dünyayi sarsan var. Temelde tarz herkes satis ne ile aynidir:

1), bir ürün bulun

2), bir web sitesi alin

3), bir ürün tesvik

4) kar Reap.

Zengin Jerk sürecini hizlandirmak bazi yol var, ama bunlarin hiçbiri ya, olaganüstü bir sey. Sonuçlar degisir. Kaç zenginligi ona katilacak.

Yine de, bu Zengin Jerk en sorun degil. Onun isi onun ürün satiyor. O yasal ve etkin bir sekilde yapiyor. Bildigim kadariyla bana kalirsa, o sadece siselenmis su siber esdeger satiyor, o etrafinda bir aura koyarak, size ücretsiz olarak alabilirsiniz bir sey alarak ve bunun için ödemek için gidiyor. Isteyerek.

Pazarlama ögretilen bir diger ilke bilissel çeliski olmasidir. Temel olarak, bu terim tahmin eder tüketicilere onlara avantajlari belirterek ve herhangi bir dezavantajlari hafife bir ürünün satin alma hakli çikarmak için bir egilim var. Örnegin, bu durumda, onlar, bir is-at-ev is içine almak ve kendileri tarafindan tüm bu bilgileri toplamak için çalisan herkes zaman içinde kaydettiginiz için bir adim-adim ögretici aldim söyleyebilirim ragmen görev arama-mühendislik biraz ile ücretsiz yapilabilir. Ben Zengin Jerk ürün hakkinda gördüm hemen hemen her olumlu yorum bu egilimi teyit etmektedir.

Böylece, Zengin Jerk onun üsleri örtülü vardir. Onun cizirti çekici, onun ürün açik olabilir, ama mesru ve satis sonrasi afterglow vardir.

Görünüste kendisi için aferin Zengin Jerk vardir sadece, o digerleri için bir yazlik sanayi olurken ediyor. Copycats dolu vardir. Simdiye kadar, zaten Para Kral ve Zengin Pig için reklamlari gördüm, daha yolda muhtemelen. Onlar kötü taklitler, ama siber, çogaltilmasi dalkavukluk basarili bir seklidir. Aslinda onlarin yakin-intihal kar olabilir.

Tesvik pazarlama: Bahsetmek istiyorum üçüncü satis ilke içerir ki olsa da, dikkatinizi arama deger Jerkdom bir yüzü vardir. Bu bir kar gerçeklestirmek için, bir biçimde, hiçbir sey için bir tüketici bir sey veren içerir.

Ücretsiz Jerk girin. O senin sadece o elestirisinde okuma karsiliginda, yasal olarak, size Zengin Jerk ürün vermek için öneriyor. Bu onun ürün.

Önce Ücretsiz Jerk size% 100 indirim veren sonra, Zengin Jerk ürün ödemek için gidiyoruz çünkü Ücretsiz Jerk kar. Aslinda, o satin alma için Zengin Jerk aldigi bagli komisyon ‘paylasimi’ var. O bir ‘etkin’ siber-tüketici olarak görmek büyük siber reklamverenler için, baska bir komisyon için, bilgilerinizi yönlendirerek daha sonra mali fark — ve bazi — olusturur. Böylece, o bir net kar fark ve Zengin Jerk ürün bir ‘ücretsiz’ kopya olur olsun. Ayrica ek reklam yönelik, ama Ücretsiz Jerk bu tarafa geliyor önceden söyler, bu nedenle bir seçim var olsun.

Böylece, Jerk sanayi ironilerinden bir nis. Cizirti satisa, ve çok egimli iseniz, baskasi daha orijinal-cizirti sonrasi biraz baska bir sey için cizirti elde etmek için cizirti maruz karsiliginda cizirti var kabul edebilir.

Tüm bu süreçte iken, birinin para kazanmak ve herkes anlasmanin bitis memnun olma olasiligi vardir.

Eger Nis pislik yapar belki, bu Jerk-a-thon katalize tüketici olarak.

Pazarlama gerçekten canli ve iyi siber oldugunu.