bir pazarlama araci olarak Eskiz bilet avantajlari

“Kompozisyonlari”, “papering” ya da “Evi Giyinme” koltuklarda izmaritleri almanin bir araci olarak yerel tiyatro çevrelerinde kullanilan bir terimdir. Bu ama bazen bir gösteri çalisma boyunca, genellikle önizleme sirasinda, satilmamis koltuk doldurmak için tiyatro üreticileri tarafindan kullanilan oldukça yaygin bir uygulamadir. Bu uygulama nedenleri çesitlidir, ama yine hedef koltuk insanlari elde etmektir vardir.

Kompozisyonlari kullanarak özellikle önizleme sirasinda, açik gösteri için yakinda konum için buzz yaratmak için harika bir yoldur. Kompozisyonlari bu konuda iki sekilde çalisir. Birincisi, onlar gördüm ve bu ne sevgi dolu yürüyüp onlar gidip bu gösteri bir görmek gerekir oldugunu biliyor herkes söyleyecektir umuduyla senin göstermek görmek için insanlari almak için bir firsat sunuyor. Buzz! Bu önizleme sirasinda koltuklarda insanlar için neden önemli oldugunu bir baska nedeni aktörler canli bir seyirci tepki gidiyor nasil ölçmek için yetenegi verir olmasidir. Bir aktör bakis açisindan, gösterinin her zaman seyirci türüne bagli olarak degisecektir. Aktörler izleyiciler, gülmek aglamak veya gasp üretim sirasinda ve onlara izin ne zaman için bir fikir almak gerekir “bir oluk bulmak.”

Arz kompozisyonlari da önemli zaman ve göstermek yorumlanan olacak eger olabilir. Bir inceleme gelip gidiyor biliyorum evin paketi çalisirken sorun … onlar yorumlayan gidiyoruz zaman hiçbir fikrim yok. O kisi kapidan yürür ve bir kart eller ve bir basin paket sorar kadar bazen ögrenmek olmayabilir. Yani burada ovmak yatiyor. Nasil açmadan önce, sunmak için kaç kompozisyonlari veya indirimli bilet belirliyorsunuz? Eger önizleme performanslari gibi olacak ne bir fikir var, ve size tam bir ev olacak olmadigini biliyorsaniz, o zaman açtiginizda evinizin dolu emin erken baslamalidir.

Olabilecek en kötü sey, kompozisyonlari veya indirimli bilet sunmak ve sizin çalistirmak ilk birkaç hafta için tam evler sahip sonunda olmasidir. Pazarlama açisindan bakildiginda, size envanter kapatan ve insanlar döndü iseniz, talep olusturduk. Almak zor bir bilet için söylenecek bir sey var.

Kompozisyonlari sunan kitlenizi artirmak için baska bir yoludur. Bu insanlar zaten göstermek için geliyor olacak gibi, abonelere kompozisyonlari sunmak için gerek yoktur. Kompozisyonlari küçük bir miktar almayi deneyin ve abonelerine sizin için göstermek pazarlayacak üçüncü bir bilet sirkete sunmak. Umut bu yeni insanlar göstermek için gelip size duymus ya da daha önce senin bir gösteri görmedim merak birakilir olmasidir. Dahaki sefere onlar size mevcut müsterileri eklediginiz gibi sonuçta size yarar saglayacak bu özel sunan olmayabilir ya da farkli bir tarihte geri gelmek için seçebilirsiniz. Ve emin incitmez, ne de sol ve hakkinda onlarin arkadaslari birkaç söyleseydim, sürpriz olurdu. Yine, Buzz olusturmak.

Chicago’da hareket zaman biz diger tiyatrolara sanayi kompozisyonlari sunmak için kullanilan, aktörler, yazarlar evi doldurmak için bir yol olarak vb. Baska büyük yol gösteri hakkinda kelime yaymak için ve insanlar konusurken almak için. Ayrica çok daha büyük bir sey üzerinde birlikte çalisma yolda yararli olabilecek yeni iliskiler gelistirmek için iyi bir yoldur.

Ayrica ürünleri, sarf malzemeleri, vurus, bagis ve bir gösteri kalkmak ve kosma için gerekli ögelerin bir ayin için takas için bir yol olarak comp bilet kullandik. Elbette, reklam alani için takas ücretsiz bilet simdiye kadar yapmis en iyi seylerden biridir. Biz yerel bir restoran ile çalisti ve onlari uygun gördükleri gibi onlar konuklara verebilir bizim gösterinin çalisma boyunca bilet bir avuç sundu. Buna karsilik geldi herkese onay ile kartpostal düsmesi teklif

“Kompozisyonlari”, “papering” ya da gelir kaybina bakti gerekmez “Evi Giyinme” ve bir reklam gider olarak bakmak gerekir. Size bu paralar takas kullanimi nasil yaratici olmak için size kalmis.