bir ren geyigi bulmak-me-a-hediye kabul

Bir kez onlar hepsi mutlu hayatlarini devam yardimci olmak için kendi arkadas olmak için size tesekkür böylece yaklasik 150 ren geyigi sürüsü ziyaret için tesvik edilir ren geyigi kabul!

Bu ürün hakkinda bir soru var mi? Simdi bize e-posta

Eger Ingiltere’de Ren Geyigi tek sürüsü desteklemek için yardimci oluyor sadece Rudolf Arkadaslari biri haline de güzellikler çok ve kisisellestirilmis bir sertifika (kayit karti alindiginda) içeren bir güzel sunulan kirmizi folyo hediye paketi alacaksiniz zaman.

hediye paketi içerir:

Tamamen kisiye özel sertifika
mektup hos geldiniz
Bir sevimli ren geyigi
Cairngorm ren geyigi sürüsü öyküsü
Ren geyigi gerçekler Iki sayfa
Cairngorm Reindeer Sürü Fotograflar, ayrintilari vb temas
Bir ön ödemeli kayit karti
12 ay için geçerli bir üyelik karti
Merkezine bir ücretsiz giris saglayan bir kupon

tarih ve bilgi

Cairngorm Reindeer Sürü Isveçli bir ren geyigi çobani, Mikel Utsi tarafindan Kuzey Isveç’ten yeniden dahil edildi. 1947 yilinda Highlands ziyaret o da bir ren geyigi gibi biraz diger yerel hayvanlar tarafindan kullanilan zemin, kaya ve agaç liken, bitki gibi gerekli tüm yiyecek dolu oldugunu fark etti. O yasadiklari ve bu ortamda mutlu dogurmak olabilir göstermek için bir deney olarak 1952 yilinda Iskoçya’ya Isveçli dag ren geyigi bazi getirdi. O zamandan beri sürü her zaman da treeline yukarida kalan, tepe zemin yaklasik 6000 dönümlük degisen Cairngorm Daglari özgür ve dogal bir yasam keyif aldik 450m ve 1250m arasinda. Sürüdeki ren geyigi tüm isimleri ve bakicilari görünce hepsini taniyabilir.

Hala özgür ve vahsi yasarken çok samimi ve insanlarla rahat olan bir sekilde benzersiz böylece Cairngorm ren geyigi evcil stok soyundan. Sürü baslangiçta sadece Cairngorms yasamis ama çünkü ayrilmanin ile ilgili sorunlar, endise ve çöp alimi sürünün numaralari köpek 70 asmak mümkün asla. 1990 yilinda ikinci bir site sürünün bir parçasi bu yeni siteye tasindi zaman büyük ölçüde gelistirildi Tomintoul tarafindan Glenlivet Emlak ve mutluluk ve sürünün refah sürünün bir parçasi için bulunmustur. O zamandan beri sürü sayilari yaklasik 150 artti ve hepsi bu degisiklik yararlanmistir. Sürüdeki sayisi kontrollü üreme tarafindan sabit bir seviyede tutulur ama sürünün kurulusundan bu yana birkaç yüz ren geyigi Iskoçya’da dogdu.

Sürüsü ziyaretçilerin dogal ortamda onlari karsilasmaya mümkün olacak böylece ren geyigi açik yamaç tüm yil boyunca üzerinde yasiyor. Ren geyigi ve böyle bir hastaliktan sonra ekstra besleme olarak özellikle dikkat, gereken herhangi bir ren geyigi küçük bir grup, kaliyor olabilir merkezinde kendisi de çayirlarda vardir.

Sürünün ana bakicilari Alan ve Tilly Smith bulunmaktadir. O Mikel Utsi tarafindan bas ren geyigi kaleci atandi zaman alan 1978 yilindan bu yana ren geyigi ile olmustur. 1979 yilinda Mikel Utsi ölümünden sonra Alan ren geyigi bakmak devam etti ve 1981 yilinda Tilly merkezinde bir yaz gönüllü olarak ona katildi ve terk olmamisti. Onlar 1989 yilinda sürünün tam çalisan devraldi ve yardimcilari küçük bir ekip tarafindan destekli vardir.