Bir sonraki fuar katilmak önce bilmeniz gereken 4 temel stand düzeni ipuçlari

Fuar ekran alici bir göz herhangi bir ticaret fuarinda en önemli varliktir. Basit ama etkili bir grafik düzeni sergi standinda önemli bir bilesenidir. Stand düzende, her zaman degil bunu görüntülediginiz nerede, müsterileriniz için ne görüntülediginiz odaklanin. Önce ekran stand duvarina ne koymak için karar vermeden önce genel grafik tasarim ile gelmek gerekir. Ziyaretçilerinizin baska bir sey odaklanarak önce ilk bakista ürün veya hizmet anlamalidir. Lütfen fuar standlari yaklasirken Ayrica konforlu ve rahat hissetmeniz gerekir.
Asagidaki bir sonraki fuar katilmadan önce size yardimci olmalidir dört temel stand düzeni ipuçlari.

Giris noktalari sayisi
Sizin standinda Uzay
Akillica alani kullanin
Tasarim bir el fikir alin

Giris noktalari 1.Number
Bu herkesin kendi fuar standinda tasarimi sirasinda hatirlamak gerekiyor çok basit bir ipucu vardir. Insanlar gelip görüntü standini ziyaret için temel amaçtir. Bunun için, onlar trafik akisi geliyor ne olursa olsun yönden sizin standini ziyaret emin olmak gerekir. Stand bir kösesinde bosluk az ise insanlar her iki taraftan da fuar standinda ziyaret edecek, böylece o zaman iki giris olmalidir. Ziyaretçilerin kolayca her iki taraftan fuar grafik görebilirsiniz böyle bir sekilde fuar görüntüler koymak zorunda.

Sizin standinda 2.Space
Kolay hareket için yeterli alan oldugundan emin olun. Wether da, bir 10×10 fuar stand alani veya 20×20 fuar stand alani ziyaretçilerin sizin standinda girip comportable hissetmek için yeterli alan oldugundan emin olmak içinde iken. Eger ziyaretçi hem de ögeleri geçmek ve hatta uygun sekilde görebilirsiniz, böylece iki öge arasinda bosluk olmalidir. Genel bir kural olarak, tek bir kisi aralarinda tasiyabilirsiniz böylece iki nesne arasindaki bosluk 36 inç en az olmalidir. Ancak, tüm bir gün içinde fuar standinda bekliyoruz kaç ziyaretçi baglidir. Sayisi yüksek ise, o zaman buna göre fuar ekran tasarimi gerekir.

Akillica 3.Use Uzayin
Son nokta yardimi ile, fuar stand adli kullanicinin alani kullanmayi ögrenecekler. Simdi, ekranda ögeleri koymak nasil bilmek zamanidir. Eger ürün ne çok yüksek veya çok düsük yerlestirilir saglamak zorunda. Grafik tasarim çok yüksek yerlestirilirse o ziyaretçi açikça görmek için rahatsiz bulabilirsiniz. Stand tasarimi çok düsükse o zaman ziyaretçilerin kizdirmak için çalisiyoruz önemli bilgiler kaçirabilir. Mükemmel yüksekliginin sergi standinda ürün, tasarim ve uzay baglidir.

Tasarim fikri 4.Get bir render
Bir kez, sizin fuar görüntüler düzeni için dogru tasarim fikir edinmek ölçekli islemek için zaman harcamak. Bu sizin fuar grafik tasarim nasil görünecegini daha iyi bir fikir verecektir. Bu zaman alici olabilir olsa da, bunu yapmak için zaman ayirdiginiz görüntü grafik basilir önce fuar stand düzeni güven hissetmenize yardimci olacaktir. Ayrica, fuar ekran düzeni bilerek stand alani sorunlari ile olusabilir sorunlari çözecektir.

Yukaridaki dört yönergeleri takip ederek, size alan kullanimi ve karinizi maksimize yardimci olacak uygun bir sekilde ürün ekran stand tasarimi için kendinizi hazir olacak!