Bir sonraki fuarinda öne nasil tüm duyulari mesgul

Ticaret hiper rekabetçi dünyasinda öne çikarin çalisiyor gösterir oldukça zor olabilir. Herkesin, harika grafikler, brosürler ve zor farkli olmak için yapar logolu tipik tükenmez kalem veya koozie güzel bir görüntü var gibi görünüyor. Asagida benzersiz bir deneyim yaratmak ve kalici izlenimler birakir için kullanilabilecek birkaç stratejilerdir.

Tipik bir ticaret fuarinda gözlerinizi ve kulaklarinizi koku, dokunma ve tat duygusu hakkinda hemen hemen atiliyor dikkat, ama ne? Burada tüm diger duyulari mesgul yardimci olabilecek birkaç stratejilerdir.

Koku – Koku en bireyler oldukça duygusal bir tepki olusturabilirsiniz. Aslinda, muhtemelen büyükanne taze pismis çerezleri veya babalari atölyede ahsap kokusu kokusu bagli düskün bir bellek var. Örnegin, benzin kokusu her zaman ben yaz aylarinda bir çocuk olarak benim dedeler benzin istasyonunda çalisan düsünüyorum. Charlotte, Kuzey Carolina merkezli ScentAir, normal perakende, saglik ve eglence mekanlari kullanilir ancak kolayca fuar zemin için adapte edilebilir kokusu dagitim sistemleri sunuyor. Sirket 1000 kokular üzerinden sunuyor ve sadece sirket için bir marka koku hatta özel olusturabilirsiniz.

Dokunmatik – Dokunmatik biz çocuklari olarak ögrenmek ve ayni zamanda yetiskin olarak degerli bir ögrenme aracidir nasil. Müsteri elinde ürünler koymak, onlari deneyelim. Ne satmak kimsenin kullanabileceginiz müze parçalari olarak görmek için çalisin. Ilgi çekici temas daha ince bir yaklasim ayaklarinizi geçer. Ben fuar yürüme veya bir gösteri çalisan hakkinda nefret tek sey ayaklarimin sonra hissediyorum. Günün sonunda kendimi bu ikilemi yararlanmak degil neden bu kadar üzerinde yürümek yumusak halilar ariyor bulabilirsiniz. Comfort Kanal oldukça bir ayak masaj çesitliligi ve bunlarin çogu oldukça tasinabilir sunuyor. Daha fazla is yardimci olabilir nasil tartisirken güzel bir ayak masaji için umutlari davet ediyoruz. Ayrica umudu eve hatirlamak yardimci olabilir. En fuar katilimci için ve göstermek yolu uçak üzerinden gerçeklestirilir. Bunun yerine tipik kalem promosyon ürün neden uzak markali sisme boyun yastik vermeyin. Onlar oldukça uygun fiyatli ve ePromos bulunabilir.

Tat – biz en sik yiyerek seyler tat olarak Tat oldukça zor olabilir. Bazi gösterir yiyecek vermeye ve digerleri kadar manuel KATILIMCI size hitap etmekte emin yapmaz saglayacaktir. Eger sirket adi ve logosu ile markali gida maddeleri satin alabilirsiniz. En sik gösterir görülen nane, ama bol bile seker, findik, sarap gibi diger seçenekler vardir. Tat ile baska bir strateji gösteriden sonra yiyecek göndermektir. Bu büyük bir örnek bir dilim eksik ögle yemegi için sicak bir umudu bir pizza göndermek olacaktir. Bu dilim yerde sirketlerin çözüm bulmacanin eksik parçasi oldugunu söyleyerek bir kagit parçasi olacaktir.

Sonunda herhangi bir gösterisinde hedef, öne fark almak ve mümkün oldugu kadar çok potansiyel neden ve is firsatlari ile yürüme mesafesindedir. Yukaridaki çözümler sadece bir bulmacanin bir parçasi ama en sik gözden kaçan biridir.