bizim iç daire koçluk kulüp ve beyni dis uygulama yönetimi basari öyküleri

Biz Dis Hekimi Kar biz “Inner Circle Koçluk Kulübü ve beyni” dedigimiz var. Simdi, bu kulüp kendi dis uygulama yönetimi için müsterilerimize çok yararlidir. Bu kulüp çok önemli ve müsterilerimizin dis uygulama yönetimi için oldukça gereklidir neden bu yazida, sana paylasacak. Seni biz de müsterilerimize gereken bazi basari öyküleri gösterecektir. Biz müsterilerimize verebileceginiz en iyi ve yararli stratejileri için amaç …. ve bu bizim dis uygulama yönetimi web sitesinde özellikle odak bir sey!

Biz müsterilerimizin dis uygulama ya da dis uygulama yönetimi ile ilgili olarak onlarin en büyük söz onlarin en büyük sorun gönderme gidebilirsiniz bizim sanal topluluktur beyni kulüp var ve onlar bu diger en iyi fikirlerden bazilarini gidebilirsiniz müsteri paylastilar! Ve ne bu bu kadar güçlü bizim canli etkinlikleri geldiginizde müsterilerimize çok sey olsun yorumlarin olduklari bir sistemdir, onlar bize ki: “Bu simdiye kadar yasadiginiz en iyi sey oldu! Nasil “gidiyor? Devam ediyorum. Bu yüzden bu sanal topluluk yaratti. Ve dis hekimi olumlu ve destekleyici grup olusturarak, ne görmüs ve yasamis kulübümüz her zaman daha iyi ve daha iyi olur yani! Napoleon Hill’in kitabinda “Düsünme ve Zengin büyüyen”, o dünyadaki tüm basarili ve zengin insanlarin temel ilkelerinden biri her biri bir beyni ekip oldugunu oldugunu söylüyor! Bu beyni takimda, insanlar fikirlerini paylasti insanlardan fikir aliyor … bu yüzden ne olacak bir kisinin iyi bir fikir veya strateji takimda tüm digerleri yararlanacak olmasidir! Ve bu da bizim coachin kulüp ne olur! Chicago bir doktor bu belirli reklam iyi bir getiri yatirim alarak kendi reklam koyarak çok basarili var Yani, örnegin,, o zaman bu ve Florida, Texas, California, vb doktorlar gönderebilirsiniz, kullanmak mümkün olacak kendi alan için ayni kesin reklami (onlar sadece kendi isim ve iletisim bilgilerini degistirmek verilen).

Simdi burada bazi basari müsterilerimize hikayeleri ve nasil kulüp kendi dis uygulama yönetiminde onlara yardimci oldu sunlardir:

Sana büyük zaman Ed borçluyum! Mart 2005 benim uygulama için inanilmazdi. Biz simdiye kadar ilk kez 100.000 ‘den fazla gitti. , Benim vadesi geçmis faturalari tüm üzerinde yakaladi vergi bir tasarruf içine $ 20K koymak ve Ben sizin yaklasimlar kendimi ithaf sonra üretiyorum ne kadar daha görmek için biraz korkutucu esim ve ben için IRAS içine 6.500 $ finanse. Koçluk programi tüm fark yapti! Tesekkürler.

– Dr. Richard poglitsch, Franklin, wi

Biz sadece Ed’in ilk semineri ile yapilir ve, iyi hoparlör ve birçok bilgi harikaydi var. Tüm Ed çogu uygulamada çalisiyoruz fikirlerini paylasmak için diger dis hekimleri alma gücünü anlar. Sen onlari size pratikte anitsal büyüme sahip baslayabilirsiniz böylece uygulamaya almak için sizinle birlikte çalisacagiz fikir ve strateji ve hepsinden önemlisi bir ton alirsiniz! Çok Ed tesekkürler!

– Dr. Sean tarpenning, eau claire, wi

Büyük bir seminer için tesekkür ederiz. Sizin sunum Cumartesi sabahi ilk uygulamaya hangi bir karar vermek zor oldugu dis uygulamalari için çok özgün ve yenilikçi fikirler kapli. Ben size kapali konulardan biri bana bize önümüzdeki yillarda para çok büyük miktarda yapacak eminim. Zaten bu yilki PPMC grubu ve esim doktorlar büyük bir grup var ve ben 3 ay içinde Lake Tahoe için gezi ariyoruz söyleyebilirim. Biz mümkün oldugunca gruba bizim “sir” gibi birçok katki için elimizden geleni yapmayi planliyoruz!

– Isareti Dolson, O’Fallon, mo

Eger dis uygulama yönetiminde sorunlarla karsi karsiya olan bir dis hekimi iseniz Yani, bizim klübe geliyor …. ve fikir ve stratejileri ile, agiz ve dis uygulamada basari elde ettik, benim müsteri biri!