böylece ag pazarlama para kazanmak hakkinda gerçek kepçe nedir

Bunu her zaman duyuyorum … “Ben yirtik” … “MLM bir aldatmaca oldugunu” … “Sadece bir aptal Network Marketing içine olacakti.” Insanlarin ne söyledigini bazi katiliyorum, hatta% 100 yakin degil. Orada dolandiriciligi bir sürü var ARE ve bir sürü insan bizi de dahil olmak üzere, bir sürüs için alinmis VAR.

Biz isimsiz kalacak bir sirket, bagli ve son 4 yilda biz 70.000 $ toplam kayip! Evet … bizim tarafimizdan aptal, ama yasal bir is oldu, hata özellikle bizimki oldu.

Bir kere insanlar mesru firsatlar orada oldugunu fark, ve bazen hata onlarin ve onlar ile iliskili sirket, o kadar iyi herkes için olacak degil. MLM veya onu aramak istediginiz ne olursa olsun Network Marketing, gelir potansiyeli SINIRSIZ oldugunu!

MLM veya Network Marketing, sanayi ne yazik ki kötü kararlar ve insanlari müthis, çünkü kötü sirketlerin kötü bir isim aldi. Neyse ki, bu TÜM sirketler, ya da bir bütün olarak sanayi ile dogru degildir.

Donald Trump yaptigi gösteri Jay Leno ile bir kez röportaj yapti. Jay “Eger bastan bunu yapabilecegini Donald, sen farkli ne yapardiniz?” Sordum Bay Trump cevabi “Ben Network Marketing içine kazanilmis olacakti.” Oldu

Seyirci gülüyor ve cevap hakkinda yorumlar yapmaya basladi. Bay Trump sahne kenarina yürüdü ve isaret izleyici ve dedi ki “orada oturuyorsun yüzden ve ben burada degilim.” Seyirci sessiz gitti!

Bu bahsediyoruz Donald Trump! Eger onun gibi olsun ya da olmasin, o ne yaptigini bilir kabul etmek VAR … onun banka hesabina bunu kanitliyor!

Biliyorsun … hepimiz hayatimizin 12 ile 20 yil okula gidip biz zenginlik ve basari ile ilgili hiçbir sey ögretilir – biz çalisanlar olmak nasil ögretilir! Dünyada insanlarin çogunlugu olamaz, ve, daha iyi bir yol yoktur inanmazlar!

Beni aileme ne oldugunu söyleyeyim. Bu kurgu degil, bu 2003 yilinda bize ne oldu aslinda:

Ben FAA için Hava Trafik Kontrol sistemleri arastirma ve gelistirme üzerinde çalisan 17 yildir Bilgisayar Bilimcisi oldu. Bir gün bizim danisman bir “acil bir toplanti” için bir konferans salonu bizi 200 çagirdi. Bu toplantida o hepimizin kabinleri paketi için 3 gün vardi ve hükümetin baska bir proje için proje fonlari “aktar” Çünkü April1, 2003 tarihinde, proje kapali olacagini söyledi.

Üç gün haber, hiçbir kidem tazminati, alternatif istihdam hiçbir teklif … Bize 200 kapi disari çikti. Iki hafta sonra, 5 denetçiler ayni sey geçti! Ben 3 gün içinde hiçbir sey 6 rakamlara ÇOK YAKIN bir gelir gitti.

Yine, bu kurgusal bir hikaye degil … Bu ailem ve ben ne aslinda! Ben tekrar bu durumda koymak olsun asla yemin!

Biz Network Marketing girdim önümüzdeki 3 yil fazla 70.000 $ kaybetti ve daha sonra su anda ile iliskili olan sirket katildi. Biz için kullanilan daha iyi yasam, daha para kazanmak ve diger insanlarin hayatlarini degistirmek için yardimci oluyor! Istedigimiz yerde istedigimiz gibi istedigimiz ve sürece için zaman Biz, seyahat.

Para bir sorun degildir ve faturalari ödenir! Biz bile artik faturalari umurumda degil – onlar gelir olarak biz sadece onlari ödeyin!

Yani TÜM MLM ve Network Marketing sektöründe bir aldatmaca oldugunu söyleme lütfen, bu sadece dogru degildir. Biz kaniti yasiyoruz ve digerleri de her gün kanitlayan bir yeri vardir!

Düsüncelerinizi degistirin,, tutum degistirmek için yasam tarzi degisikligi ve hayatinizi degistirecek. Sizinle yer almak ne kadar sirket, durum tespiti yapmak için emin olun. Iyice kontrol etmek ve dikkatli olun ve sadece para cezasi yapacagiz.