Büyük sonuçlar için “füzyon pazarlama ortaklari” ile isbirligi

“Füzyon pazarlama ortak pazarlama çabalarini ‘patlamaya’ için iki tarafin çabalari birlestiriyor.” – Jay Conrad Levinson

Isbirligi. Bu bizim Gerilla Pazarlama Koç sertifikasyon programina gittiginde Jay Conrad Levinson, Gerilla Pazarlama babasi vurguladi bir anahtar yillardir uygulanan ettik kavrami ve biri. O dönem “füzyon pazarlama ortaklari.” Icat Eger dogru yapilir isbirligi ya da füzyon pazarlama, çagri olsun, momentum ve sonuçlari patlar.

kazan-kazan durumlari yaratmak
Basarili isbirlikleri ve füzyon pazarlama için önemli isbirligi güzelligi ve avantaji kucaklayan ve rekabet degil, bir kavramdir. Füzyon pazarlama ortaklari ile isbirligi, kazan-kazan durumlari yaratmak daha potansiyel müsterilere ulasmak ve satis artisi için güçlü etkili bir yoldur.

Örnegin, bir kayak malzemeci “Benim el ilani görüntülemek, ben senin gösteririz.”, Bir restoran sahibi ve oda & kahvalti Hanci söyleyebiliriz Ya da, “en konaklama, yemek ve eglence içeren bir paket olusturmak ve tüm müsterilerimiz için ortak bir posta gönderelim.” Pazarlama maliyetleri düsürülmüstür ise pazarlama maruz üç kat edilmistir.
Füzyon pazarlama ortaklari karsiliklilik ilkesi uygulama: bir baskasi için güzel bir sey yaparsaniz, onlar sizin için güzel bir sey yapmak isteyeceksiniz. Firsatlari asmakta ve potansiyel isbirlikçileri ile konumlandirma gelistirmek için arayin.

Burada bizden yasasin alir füzyon pazarlama gücünü, bir örnek!
Her is çeyrek, üç sanatçi bir resepsiyonda sahneye ve onlarin fotograf açilmasi Washburn, Wisconsin Üstün Sanatçi Galeri çalisiyor. Diger ressamlar, lif sanatçilar, heykeltiraslar ve fotografçilar onlarca Washburn Kültür Merkezi’nde kendi yarattiklari bir resepsiyon ve açilisinda sahneye, ve iyi Kekik Bistro meze saglayarak sehir Washburn tek blok çekirdek artan trafik hitap edecek , içki ve müzik.

Olarak nitelendirdi biçimi, “Washburn en Art Walk,” büyük bir kalabalik çizer ve alan gazete, radyo, ve bölgedeki arasinda büyük vizilti olusturur. Gösterir her ve bir sanat kurulus tarafindan tek tek tanitimina restoran sayesinde getirilen katilim düsünün, sanatçilar, bir restoran ve iki galeri onlarca her listelerini davet müsteriler, aile ve arkadaslar için bir e-posta patlama gönderme.

Yüksek enerji ve yer gibi geliyorsa, mesaji aliyoruz. Ve, biz umut, size isbirligi gücü hakkinda mesaj aliyoruz. Nasil sizin için bu pazarlama taktigi is yapabilir?
1. Potansiyel füzyon pazarlama ortaklari ve isbirlikçileri belirleyin.
2. Eger her masaya getiriyor ne belirleyin.
3. Bir kazan-kazan füzyon pazarlama ortakligi ve basari bir sonraki seviyeye is patlama uzun vadeli isbirligi olusturun.

Bu isinizi basari patlamaya güçlü isbirlikleri yaratacak yil mi? Isbirlikleri daha fazla müsteri, daha büyük kar ve hakkinda övünme bir is için Fast Track koyarak anahtaridir.

mutlu pazarlama!

2.007 boostyourbottomline

SIZIN E-ZINE VEYA WEB SITESI BU MADDE KULLANIMI ISTIYOR? Sunlari yapabilirsiniz, sürece bu tam onunla cümle dahil olarak: Pazarlama Spitfires Holly George ve Leslie Hamp Pazarlama Ustaligi programi için Fast Track yaraticilari olan.