çati üzerinden satis nasil umudu üst köpek ve koyun

telif hakki 2006 üst köpek danismanlik

Bizim ekonominin asagiya dogru hareket isiginda, bu ülkede satis organizasyonlari en spitless korkuyor. Ben korku içinde yasayan nefret ediyorum. Eger çok da sevmiyorum bahis. Ne ölçüde daha kisa sürede, daha çok kazanmak ve rakiplerinizin çok onlar spazzing konum korkuyor zaman çok fazla basarili hissediyorum eger (kullanmadiysaniz bu liseden beri ifade), çevrelerinde kuyruklarini takip sizlanmaya, “alicilar ise bir is için gidis degildir satin degildir. ”

üst köpek aramalarinizi istiyorum

Believe It! Olmaz kulak dikmek ve sinirsiz çek yazma ayricaliklarina sahip, baska bir sey nitelikli potansiyel önünde satis zaman harcama düsüncesiyle beklenti, ve çözümler ve hizmetler için “Evet” demek için yetenegi ile kuyruk sallamak? Eger oturup ve uygulanmasi için engelleri kaldirmak umutlari ile el sallamak, önemli ölçüde hayal kirikliklarinin azaltmak, ve sizinle multi-milyon dolarlik sözlesme kapali oturum misiniz?

Evet, hatta yavas ekonomide! Bunlar ve Top Dog Satis Stratejileri ile ne yapabilirsiniz. Bu top-dolar satis uzmanlari ne olursa olsun ekonomik kosullar, gelisirler. Bir asagi ekonomi onlari Kursun Köpek kenarinda, büyük sözlesmeler, daha iyi sözlesmeler, ve daha hizli sözlesmeler için bir açlik verir anliyorum. Odak lazer benzeri ile, acimasizca, ince eleyip sik dokumak öncelik ve döküntüleri onlarin en karli satis uygulamalari çignemek ve daha fazla dolar için kaldiraç zaman yollarini belirlemek.

Bu is güçlü tutmak için ne yapmaliyim? Top Dog satis degisikligi yapin. Onlar sadakatle mevcut müsteri ve olasi sirketlerin baskanlari ofisleri çagiriyoruz. Orada anlamak geometrik satis gelirleri artacak strateji satan bu degisiklik gibi baska bir tek is kararidir.

Yeni bir yayin firmalar gelirleri elde ek satis personeli ise bildirdi. Büyük olasilikla bu sirketlerin bu pozisyonlar elde gelirleri açisindan kendileri için ödeme düsünerek daha fazla satis insanlar için maas yatirim hakli. Bu bir yaklasimdir. Nasil ‘bu çalisiyor dersin, giderek daha verimli satis stratejileri ile mevcut satis gücü destekler. Yukaridan asagiya bir satis stratejisi geçis ile karliliklarini yararlanin. Emin olun bir satis çagri olarak artik baskanin ofis altinda bir çagri sayar. Onlar Top Köpekler ile randevu takvimi olarak ödüllendirin.

Ne yazik ki, satis uzmanlari bu aliskanliklari en iyi dolar sonuçlari daha az getirmek olsa da, kariyerlerinin basinda ögretilen asagidan yukariya satis yöntemleri kullanmaya devam. Onlar inatla nedenle ragmen, tanidik üzerine tutun. Bu noktada, daha az karli bir strateji taahhüdü güvenli ve rahat bazi umutsuz bir geri çekilme içindir. Için digerleri, saf cehalet. Su anda müsteri sirketlerin baskaninin ofisi altindaki seviyeleri ile is yapiyorsaniz, karli bir degisiklik yapmak. Cumhurbaskani önünde alin.

üst köpek “c” seviyesi daha iyidir

Birçok deneyimsiz bir yavru bu fikri protesto ve daha kapsayici olmaya israr edecek … havada kendi burun ile söyleyerek, “Benim umutlari, CIO ya da baska bir ‘C’ düzeyinde kisi ise sorumlu insanlardir.” Yavrular Dinleyin, Büyük Satis Köpekler bile akil bu tür hissetmenize için zahmet etmeyin. Iste nedenleri. Eger Ilk Sirada En Köpekler çagirdiginizda, kazanmak için her seyi, kaybedecek bir seyim yok.

Her seyden önce, Top Dog görmek için almak olabilir ve baska nerede yerine herhangi bir daha fazla karar verme yetkisine sahip-kova-durur-burada kisi (“Evet” demek yetenegi) önünde daha olacaktir Sirkette kisi?

Ikincisi, bu CIO olarak bir “C-seviyesi” kisi için bir basvuru olarak baskan sonuçlarina Bir arama geldiginde, konumlandirma bu çagri olmadan olurdu daha güçlü ise. Ne soguk bir çagri olarak basladi hizla CIO çok kendi sirketi Baskani sicak bir giris döndü. Eger CIO çagri olarak dürüst “Sizin baskanin ofisi bu çagriyi bir oldugunu söyledi.”, Diyebiliriz Daha bir çok daha güçlü açilis hatti, “Merhaba, benim adim ABC Sirketi ile J. Doe” dedi. Eger öyle degil mi?

zenginlestirilmesi “hit” oranini degistirmek

Erken 1950’lerden beri is numaralari için Is 10 umutlari 2 randevu alacak çagiran bir satis yanlisi 10-anlam 2 disinda olmustur. Bu bir sayi oyun. Eger sasirtici bir degisiklik görmek karisima stratejileri satan Top Dog eklediginizde. Top Dog Satis Stratejileri gibi birçok 10 üzerinden 8 olarak, bu 10 Top Dogs aramalarin 8 randevu disari olsun. Bu bir beceri oyun. Sürekli bu yetenekli satis artilarini umudu Top Köpekler, sirketlerin baskanlari, onlar Top Dog veya asistani ile olan telefon zamanin 90-saniye kontrol eden ve yöneten ögrenmek. Ve fayda açik uçlu tablolar, kapali uçlu ve stratejik çikarlari için seçmeli sorulardan alternatif kullanin.

“‘Ne?’ Eger dehset içinde geri tepme gibi bir avuç söylüyorlar. Beni ben baskan ile görüsmek üzere simdi ile çalisiyorum insanlarin baslari üzerinde gitmek ister misin? ” Ben Muhaliflere su anda baslarini üzerinde giderek is yapiyoruz kiminle alt düzey insanlarin suç korku vardir anliyorum. Hiç kimse mevcut düsük seviyeli iliski sabote etmek için öneriyor. Ancak, dik seni hayal cesaret asla satan bir seviyeye yolunu Top Dog satis potansiyeli için tanidik ve konforu terk edenler için kullanilabilir oldugunu söylüyorum.

Bir az üretken onlari sonuna kadar kural için bir sans yoktur bu yüzden Top Dog satis uzmanlari korku kural ögrenirler. Bu ileri gitmeden önce daha fazla bilgiye ihtiyaç oldugunu söyler zaman korku iyi vermektedir. Ve en çok satis profesyoneller, söyleyecek kelime verildiginde, mevcut düsük seviyeli iliskiler baskanlari gidip büyük paralar onlarin çim üzerinde Top Köpekler,, ile karsilamak için yeterli korkularini sakin olacaktir. Sadece yeni is direktifi En Köpekler ile toplanti çagrisinda sizin alt düzey kisiler söyle. Ve onlarin baskan anlatacagim ne kadar keyifli ve karli çalisma iliskisi olmustur. Top Köpegin Açisindan – özellikle ve stratejik neler söyleniyor ne kadar önemli oldugunu söyledi degil.

Dikkat edin, Top Dog konusmak için alt düzey kisiden izin ister bu senaryoda bir sey yok.

-Isiniz konusma kontrol etmektir. Kibarca, ama sikica, yeni satis stratejisi karari iletmek.

– Alt seviyeleri ile basarili bir iliski hakkinda baskan söyle.

– Eski bir temas Sizin övgü olarak top almak için herkes üzerine tirmanmaya olacak bir yabanci aksine bir ortaklik oyuncu olarak tanimlar.

– Top Dog, hizmetlerinizin zaten onun / onu sirket için karli oldugu kanitlanmis olan sözlerin, isletme etkileri anlayacaksiniz.

– Daha az zaman insanlar sistem asina gibi, hizmetlerin uygulanmasi için gereklidir.

– Küçük ölçekte Geçmis basari hizmetlerinizin daha büyük ölçekte basari için alinmasi gereken bir risk oldugunu göstermektedir.

Daha önce gitmis Büyük Satis Köpekler deneyimli gözüyle zaman ve yeteneklerini bak. Is onlarin bilgelik uygulayin, paketi baskani tasimak ve satis atki geçmesi gibi En Köpekler ile frolicking tadini çikarin!

Ileri arkadas-Onlar için bu makalede bunun için tesekkür ederim!