daha iyi bir kabin tasarimi bina ve planlama

Eger sergi planlama hakkinda bilmeniz gereken ne

Erken planlama süreci baslatin ve programi islemek için birini atamak
Sergileyen gerçek maliyetleri yansitan bir bütçe olusturmak
Bütçenizi ve pazarlama hedefleri için uygun büyüklükte sergi seçin
Fuarlar pahali olabilir, ancak yatirimin getirisini (ROI) maksimize etmek zor degil

“Yapi ve onlar gelecek” – fuar stand tasarimi, bu ifade sizin mantra olmalidir. Bir dikkatle tasarlanmis fuar stand ile, potansiyel müsteri çekme satis yapma, rehber toplama ve genellikle sirket hakkinda duyurmak çok daha iyi bir sansi. Isinizin bir evren olarak standinda düsünün.

planlama ve bütçeleme

Erken planlamak için en iyisidir. Zaman çizelgeleri ve zamanlama sorumlu oldugu bir kisi atayin. Bütçe hazirlamak ve pazarlama hedefleri tanimlamak için baska bir kisi atayin. Bu kisi bir stand, bu kitap raflari gibi aksesuarlar maliyeti, hem de seyahat giderleri kiralama veya satin alma maliyeti hesap gerekir. Seyahat giderleri kalacaginiz yeri ve süresine bagli olarak degisir. Eger kiralamak karar verirseniz, bütçe bekleyebilirsiniz:

Stand alani kiralama% 25
Tasarim ve grafik 20%
Elektrik, temizlik ve drayage 15%
Malzeme nakliye ve fuar 10%
Basin kitleri ve preshow promosyonlar 10%
Personel, seyahat, ve diger masraflar% 20

Bir sergi satin almaya karar verirseniz, profesyonel bir sergi tasarimci ile çalismak isteyeceksiniz. En sergi distribütör personel bir tasarimci ya da tasarim ve isleme hizmetleri saglamak için kendi sergi üreticisine güveniyor. Size özel gösterisi yani sira yangin, elektrik ve güvenlik kodlari gibi ve tekerlekli sandalye erisilebilirlik saglamak gözlemlemek temelleri için kabin tasarimi ile ilgili kurallar ve düzenlemeleri takip etmek gerekir. Bu gereksinimleri anlar da sergi tasarimci güvenin.

boyutu önemli

Stand boyutlari göz önüne alindiginda, büfeler, sayaçlar, konferans odalari ve malzemelerin depolanmasi için dikkate stand personel sayisi, hem de hesap almak isteyeceksiniz. Tasarim stand ve çevresinde katilimci trafik serbest akisini saglar emin olun. Tasarim asamasinda engelleri kaldirin. Kar Dergisi yazma Pearson, “göz önünde trafik objektif çalismasi için katilimci hatirlatiyor Kali. Örnegin, orada iseniz zorla yoldan geçenler tarafindan stand önünde kümeye. “Bu yüzden insanlar da karisti ya da bunalmis degil, çok yogun ve karmasik getting standinda tutun, dik duvarlar yeni bir ürün göstermek için kabin. Genel bir kural olarak, sergi alani bir iyi organize parti degil, kalabalik bir disko gibi olmalidir.
Bir 10 x 10 standinda küçük bir isletme için yeterlidir. 100 metre kare de, ayni anda en az dört kisi, iki çalisanlari ve iki katilimci agirlayacak. 10 bir orta ölçekli isletmeler için x 20 ve daha büyük bir is için adalar düsünün. Stand büyüklügü, ancak, hedefleri ve ürünleri baglidir. Bir fuar, boyut konularda, ama, dikte degil, sizin sergi pazarlama hedefleri tamamlamalidir.

diger hususlar

Sirket için üç boyutlu reklam olarak hem de düsünün. Eger bazi renkleri gerektiren bir tema kullaniyorsaniz sürece, sirketinizin renkleri mümkün içermelidir. Ayrica mümkün oldugunca belirgin sirket logosu görüntülemek için iyi bir fikirdir. Sen göstermek dekoratör gelen hali kiralama ya da parke döseme, yükseltilmis döseme, ya da yastik döseme gibi daha lüks çözümleri satin alarak ya da stand geri kalani ile döseme koordine etmek isteyeceksiniz.

Muhafaza alani ve stand için heyecan verici bir görünüm eklemek hem için, bir edebiyat raf içinde edebiyat görüntüler. Ses / Video sunumlari olagan ve her boyutta sergi için uygun hale gelmistir. Bu gösteri katilimci standinda deneyim katilmak ve sirket hakkinda daha fazla bilgi saglar. Büyük ekran monitörler ürün demolari, interaktif video, ya da eglenceli promosyonlar için idealdir. Bir ampul için bir güve gibi, gösteri katilimcilar aninda profesyonelce videolari çizilir.

Daha fazla bilgi için, bir sergi tasarimcisi ya da profesyonel fuar ile danisin emin olun. Ticari fuarlar katilan pahali olabilir ama dogru planlama ve uzmanlik ile Yatirim için Getirisi (ROI) maksimize etmek zor degil olabilir.

Fuar ve etkinlikler pazarlama hakkinda daha fazla bilgi için, bizi arayin veya bize e-posta. Biz bir sonraki olay ile size yardimci olmak için firsat bekliyoruz.