dan kennedy – milyoner yapimcisi sert gerçekligi yaklasim tanitti

Iki yil boyunca sürekli ancak üçüncü basarisiz oldu kova delik olabilirdi, üç yillik bir ömrü çöktü sirketler arasinda? Ürün kalitesi? Yetersiz sermaye? Ya da bir profesyonel tavsiye eksikligi? Herhangi bir sekilde, basarisizligin temel isaret ve basit çözümler verebilir bir adam var. Ve çekirdek dogru vurmak gerekir.

Bu is kategorisinde yer sürece hemen hemen her konuda, bunun adi ve Dan Kennedy söz sahibidir. O bir Fortune 500 sirketi için iflas altüst olabilir onun pratik öneriler için uluslararasi kabul edilmektedir. Ve bir konvansiyonel olmayan bir sekilde is alaninda kariyer baslamak isteyenler için, Dan Kennedy yeni ve daha iyi bir bakis açisi için size rehberlik eder. O baska bir can bir sekilde basari saglayan pazarlama alaninda mükemmel bir guru.

Dan Kennedy maddenin çekirdek dogrudan keser kiskirtici ve bazen alayci bir sekilde bir moda kullanir. O hatasi veya saldiri daha gerçekçi bir çizgi basari potansiyelleri görür çünkü bakis idealist noktasindan sapma. O web piyasada sert gerçekleri sunmak için onun mizah demlenmeye basardi. Bunlarin hepsi is birçok alanda önde gelen danisman olarak aldi.

Clienteles Onun daire sahis sirketleri ve devasa sirketler arasinda degismektedir. Ve borçlu dönüsen milyoner müsteri ifadeleri anlatmak için ilham verici hikayeleri vardi. Örnegin, Dan Kennedy bir basarisiz reklam is kurtarilan bir çift vardi. Iki yil bir konuda, yeni bir posta-siparis mektubu 250 bin dolar aylik olarak gezmis gelir elde etti. Dan Kennedy bir ayagi olarak görev baska bir Guthy Renker Corporation simdi bir kâr üreten $ 200M kurulustur.

Dan Kennedy gibi USA Today, Wall Street Journal, Basari ve dergi liste uzayip gidiyor gibi seçkin yayinlari arasinda çarpici reklamlarin dikkat çekici sayfalari arkasindaki dahi. Kolayca bir profesyonel çalismalarini nokta zaman Dan Kennedy içinde bir dokunus vardi oldugunu bileceksiniz.

Çünkü pazarlama hatalari çözümünde sasirtici bir yetenek, Dan Kennedy ayni zamanda çok sayida is nisan bir konusmaci olmustu. Ayrica olaganüstü bir girisimci olarak onu kalip vardi ilgili teknikler pazarlama platformu ana oldugu kanitlanmistir. Onun felsefelerin uygulamalari kendi is görülür.

Dan Kennedy konusmaci olarak, ama ayni zamanda bir yazar olarak degil sadece bir isim kurdu. Peki baska ne onun yazilarinin konusu olmaya bekliyorsunuz? Herkes is araçlari formülde Dan Kennedy daha iyi olacak mi?

Hayir merak ediyorum, Dan Kennedy sadece tek bir yerde olmak nokta zordur. O hiçbir sey yapmadan zaman yorulur kisidir. Onun ögretileri onun adrenalin kaynagi oldugu için diger insanlarin kazanç gelir. Onun yardim isteyin gelip baskalarina yardim ederken kendi isini egilimindedir basariyor.

Eger felsefeleri, stratejileri, etkili teknikler ve is her açidan üzerinde pratik uygulamalar üzerinde yönlendirme kazanmak gerektigini düsünüyorum Yani, ihtiyaciniz-Dan sadece bir kisi Kennedy tüm çözüm vardir vardir.