dis uygulama tanitimi için daha iyi yollar üzerinde dis sehir danismani

Ne dis uygulama tanitimi için daha iyi yollar olabilir? Bu makalede, dis sehir danismani Ed O ‘Keefe iki sekilde / etkili bir sekilde dis uygulama tanitimi için ipuçlari konusacaktir. Dis sehir danisman size uygulamaya daha fazla dis hasta çekmek için için bu iki yararli ipuçlari verir. Ve bu dis sehir danismani kendi dis pratik web sitesinde özellikle odak bir sey!

Sana verecegim bu ipuçlari:

Bir dis kasaba danismani olarak, ben size verecektir ilk ucu beklemeye arayanlar / hasta koyarken sizin iletisim sistemi içine koyabilirsiniz ses referanslari var olabilir. Görüyorsunuz, aslinda mektup göndermek ve zor insanlarin okumasi için yapmak için kullanilan eski yazarlarindan hikayeler anlatmak için kullanilan insanlar, ve onlari gözlük büyüteç göndermek gibi bu kadar! Ya da baska bir sey gazetede siyriliyor ve bu reklamlari çok iyi çekin, böylece diger insanlar zor insanlar okumak için yapar reklamlar üzerinde çizgiler vardir reklamlari yayinlamak olmasidir! Insanlar aramak ve beklemeye koymak Yani, ben paylasmak istediginiz bir iyi ve etkili bir strateji oldugunu, orada yapabilecegi bir sey gerçekten iyi oldugunu düsünüyorum, sen referanslari gidis var olabilir! Bizim durumumuzda, biz insanlar çagirdiginizda referanslari çalisan bir servis var ve beklemeye olsun. Biz çok hatli telefon var. Ve bizim telefon hatlari çalisan bir yazilim var. Ve seçeneklerden birini biz (artik kimse onlari kullandigi için bunlar ortalikta olsun eski bir patlama kutusunun kulaklik jaki olan) bir ses yama bir kulaklik jaki bulunan bilgisayarlar için kullandiginiz takili olmasi. O zaman sadece “tekrar” moduna alinir bir CD var. Sadece bütün gün oynamaya devam ediyor ama bu kadar her çagri sadece referanslari verir beklemeye alir, kulaklik jaki yama var. Bu sadece arka planda hafif, rahatlatici müzik dinlemek için olsun, neyin beklemeye insanlar koyarak geleneksel sekilde aksine bulunmaktadir. Simdi, bunun yerine yapmanin, iyi ve verimli bir sekilde referanslari çalistirmaktir. Bu yüzden, sahip oldugumuz ses referanslari tümünün CD koydu ve sadece “tekrar” moduna koydu. Burada, biz BND ag kullanin. Bir telefon gibi neyin kutusu bir tür var ve bir CD çalmak istediginizde sadece bu kordon koyabilirsiniz kim oldugunu kanca,. Neyse ki BT seyler daha var. Burada önemli olan bizim durumumuzda, biz beklemeye olsun insanlarin hiçbir sey duymak istemiyorum, çünkü, referanslari oynayan ses CD’si çalmak olabilir. Bu referanslari sayesinde, bunu onlara, vb olabilir nasil faydali, sizin uygulama ne kadar iyi ögreneceksiniz

Ben bir dis sehir danismani olarak verecegim bir baska ipucu çocuklar kullanabilir, ya da büyük çocuklar kullanabilir, ya da pazarlama seyler tüm baskasinin çocuklari kullanmaktir. Bu iyi bir fikir olacagini neden simdi, diye sorabilirsiniz. Bu humanizes ve reklam kisilik koyar olmasidir. Eger el ilanlari, kartpostallar, ya da sahip oldugunuz herhangi bir reklam malzemeleri göndermek için olsun eger … bu malzemeleri koydugunuz resimlerinizi çocuklar getirmek, bu çocuk ya da baska herkes çocuk olmak. Reklam medyada kisilik koymak gerçekten dis uygulama daha fazla potansiyel hastalar kazanmada size yardimci olacaktir!