dogru online pazarlama çabalari web sitenize trafik yorumlamak için ipuçlari ögrenmek

Web trafik istatistikleri analiz muhtemelen farkli nedenlerle bir miktar için paha biçilmez bir araç olabilir. Eger bu alet tam olarak faydalanmak mümkün olacak önce, tam olarak verileri yorumlamak için kolay yöntemler anlamak gerekir.

Çogu web hosting firmalari sadece daha sonra yorumlamak ve uygun kullanmak zorunda oldugu temel net ziyaretçi bilgi size tedarik edecek. Ayni sekilde, sizin ev sahibi kurulus aldiginiz bilgileri tam olarak kisinin farkli online is ve web sitesi için uygulamak için en iyi yolu kavramak olmayanlar için çok zor olabilir. Bir günlük, haftalik ve aylik olarak dünya çapinda-web günlügü için tipik okuyucular – en aslinda en temel bilgileri inceleyerek baslayalim.

Bu rakamlar muhtemelen web sitesinin faaliyet en dogru ölçü vardir. Yapiyor Kaydettiginiz görmek biraz daha fazla potansiyel müsteri, daha fazla web sitenizin varsayabiliriz, ama bu kesinlikle yanlis bir algi oldugunu yüzeyi etrafinda görünür. Onlar dogru net blogunuzun etkinligini ölçmek için web sitesine gelip bir kez Ayrica kisinin web sitesi ziyaretçilerinin davranislarini bakmak gerekir.

Genellikle “hit” ve ne kelime wide web blog kesinlikle yararli, yüksek kaliteli web sitesi misafir var olarak bilinen hakkinda müthis bir yanlis kani genellikle var. Hitler temelde genellikle sunucu tarafindan alinan bilgi talepleri hacmi anlamina gelir. Bir hit sadece sayfa basina grafik miktarina esit olabilir gerçegi hakkinda inanmak gerekir, size isabet kavrami her ne kadar abartili bir kavram alacak. Ana sayfaniz üzerinde 15 grafik varsa gerçekte biz web sitesinde tek bir web sayfasi kontrol tek bir müsteri hakkinda konusurken bir örnek olarak, sunucu, 15 hit olarak kaydeder. Gördügünüz gibi, hit web sitelerinin trafigini analiz yararli degildir.

Web sitenize gelmek daha iyi bir web sayfasi ziyaretçileri, ekstra dogru nasil yorumluyorsunuz olacak. Daha fazla web sitesi trafigini web sayfaniza, biraz daha kesin nasil degerlendiriyorsunuz ziyaretçi davranis genel egilimleri olacaktir. Web sitesi ziyaretçilerinin çesitli küçük, çok daha fazla anormal web sitesi ziyaretçilerinin birkaç analiz bozabilmektedir.

Amaç kötü internet web sitesi insanlar için ne kadar iyi çalistigini ya da ne kadar belirlemek için internet hedeflenen site ziyaretçileri rakamlari kullanmaktir. Bu kurmak için bir yöntem ortak üzerinde müsteri blogunuzda harcamak ne kadar disari arama yapmak için var. Harcanan zaman nispeten kisa olan ise, genellikle, bir temel çikmaz gösterir. Daha sonra meydan bu sorunun ne oldugunu belirlemek için olabilir.

Bu anahtar kelimeleri web siteleri için insanlarin yanlis tip yönetmenlik oldugunu, ya da grafik kafa karistirici ya da korkutucu oldugunu, müsteri hizli çikmak için neden olabilir. Zaman misafir hassas konularda kesin olarak belirlemek için net blog harcama ne kadar bilgi kullanin ve bu sorunlari düzeltmek kisa bir süre sonra, sizin düzeltme olmustur ne kadar güçlü bir göstergesi olarak harcanan zaman kullanmaya devam.

Ayrica, dünya çapinda-web müsteri istatistikleri internet internet sitesinde içinde size tespit degerli ve etkisiz alanlari yardimci olabilir. Eger önemli olduguna inaniyorum, ama misafirler hizla çikarken bir site olabilir, bu dünya çapinda-web sayfasi dikkat istiyor. Bu dünya üzerinde gerekli bilgi Sen, örnegin, bir çok daha belirgin ve cazip köprü yaparak bu sayfaya link iyilestirilmesi dikkate alabilir, ya da internet sayfasi veya misafirlerinizi erisebilecegi kolayligi görünümünü gelistirmek olabilir Genis web sayfasi.

Öte yandan, ziyaretçilerin daha az önemli olan dikkate sayfalarda zaman iyi bir anlasma harcama oldugunu tespit ederseniz, iyi muhtemelen o ayri sayfasina kisinin satis kopya ve reklam odak bazi hareketli dikkate verebilir.

Görmek mümkün olacak gibi, bu rakamlar önemli tek tek sayfalari etkinligi hakkinda ayrintili bilgi ve ziyaretçi aliskanliklari ve motivasyon ortaya çikaracaktir. Bu aslinda herhangi bir karli Online dünya reklam ve pazarlama Internet pazarlama kampanyasi için önemli detaylar.

Web sitesi süphesiz Örnegin son bir emir ya da kontak tipi için, çikis sayfalari vardir. Bu ziyaretçinin hizla çikmak için beklemek mümkündür bir sayfa olabilir. Bununla birlikte, web sayfasi için degil her ziyaretçinin o ariyor tam olarak ne elde etmek için gidiyor, bu nedenle rakamlar belki de çesitli çikis sayfalari bir miktar gösterebilir. Bir çikis yeri olarak uygun degildir ayri bir belge üzerinde bir çikis trendi gözlemlemek sürece düzenli var. Okuyucu küçümsenmeyecek bir oran bu amaç için tasarlanmamis bir belge üzerinde kelime wide web web sitesi sayfa çikarken bu durumda içinde, yakindan ikilem ne ayirt belirli sitesi incelemek gerekir. En kisa sürede bu belge üzerinde potansiyel zayifliklari belirlemekte olarak, içerik veya grafik küçük degisiklikler muhtemelen sitesi ile yerine yanlis web sayfasinda çikan hareket tutmak okuyucu üzerinde önemli bir etkisi olabilir.

Eger ziyaretçi rakamlari analiz var sonra, bu anahtar terimler ve kelime açmak için zamani. Özel anahtar kelime öbekleri blogunuza yazilan ziyaretçinin farkli bir tip yönlendiriyorlar olmadigini kesfetmek. Anahtar sözcük oldugunu daha iyi degerli – onlar ortaya çikarmak, ne blogunuzda arayisi içinde konum ve hatta üstün iletisim formu doldurunuz ya da satin yapmak anlami – daha da ziyaretçi hedef.

Öte yandan, ziyaretçilerin büyük miktarda rastlamak yöneltiliyor – ya da gerçekten ben yanlis adrese demeliyim – belirli bir anahtar sözcük veya deyim tarafindan site ile, bu anahtar sözcük ayari gerektirir. Anahtar kelimeler ve ifadeler ile kurumsal yapmaya haziriz siteniz için kaliteli ziyaretçi getiren için çok önemlidir. Ziyaretçilerinizin sitenizi bulmak için yararlandigimiz anahtar terimlerden Kapat degerlendirme bu ziyaretçinin istek ve motivasyonlari çok önemli bir anlayis verir.

Hiç kullanicilarin sirket adi yazarak web buluyor fark Son olarak, sampanya açik ara! Genellikle, Internet pazarlama yoluyla marka bilinirligi önemli bir seviye elde etmis demektir ve bu basarinin gelisen belli bir isaretidir.