dogrudan pazarlama bu tür kartpostal en iyi 5 avantajlari ile pazarlama

Neden kartpostallar ile pazarlama denemek? Kendi anilar için kartpostal toplamak ve seyahat ederken baskalarina göndermek için, ama onlar çok daha yararli is pazarlama için kullanildiginda vardir. Seni bir is çevrimiçi çalistirmak veya olsun, her zaman devam kartpostal pazarlama kampanyalari için bes ana nedeni vardir:

# 1: Kartpostallar alicidan odaklanmak çok gerektirmez.

Kartpostallar bakti ve aninda absorbe edilebilir. Alici oturup ciddiye teslim olan mesaj düsünmek zorunda degildir, bu yüzden üzerine bakmak için olasiligi daha yüksektir. Çogu insan uzun mektuplar ve ciddi bir çalisma almak reklam için vaktim yok, ama kisa ve tatli kartpostal göz gezdirmek için birkaç dakikanizi var.

# 2: Kartpostallar baska bir dogrudan posta pazarlama kampanyalari daha uygun bulunmaktadir.

Kartpostallar küçük ve yazdirmak için daha az karmasik ve el ilanlari veya poster daha toplu olarak siparis ne zaman daha az maliyet egilimindedir. Ayrica, bir kartpostal göndermek için posta çok daha az herhangi bir boyutta bir doldurulmus zarf göndermektir fazla. Bu hemen hemen her is için uygun dogrudan posta yoluyla bir kartpostal kampanyasi yapar.

Size kartpostal göndermek için müsteriler veya potansiyel iyi bir liste oldugu sürece, bu marka sirkete ekonomik bir sekilde satis ve meydana gelen diger büyük olaylar hakkindaki sözcügü yayginlastirin.

# 3: Kartpostallar posta için montaj çok daha az zaman gerektirir.

Kartpostallar, baskili ele ve gönderilir. Birinin ödeme veya kendi zaman zarf doldurma veya baska bir sekilde onlara gönderilecek hazirlaniyor harcamak zorunda degilsiniz. Bu size zaman kazandirir, ve tabii ki anlamina gelir daha fazla para tasarrufu!

# 4: Kartpostallar onlar posta kutusu çikmasi an görülebilir.

Bir kartpostal reklam güzelligi alici tüm içerigi, posta kutusu disinda çizilir an görüyor olmasidir. Bir zarf içinde olan harfler diger posta ile asagi atti alabilirsiniz ve alici bu önemsiz posta oldugunu düsünüyor olsa bile açilamaz.

Size teslim istediginiz mesaji görmek için bir sey açmak zorunda degilsiniz, çünkü bir kartpostal farklidir. Iyi tasarlanmis bir kartpostal ilgi kapmak ve mesaj onlar kutunun çekin ve asagi bakista an teslim edecek. Bunun yerine bunlari vay böylece onlar zarf açmak umut, onlari ilgi almak için bir anlik çekim var.

# 5: Kartpostallar kolayca kötü adresleri izlemek için izin verir.

Eger “Talep Gönderici Servisi” ile her kartpostal etiket ise postane size geri teslim edilemez herhangi bir kartpostal gönderir. Bu sürekli tasindi birine onlari göndermeyin böylece liste disi bu kötü adresleri isaretlemek saglar. Bu, çok para kazanmak ve kayit çok daha kolay izleme yapacak.

Kartpostallar ile pazarlama dogrudan reklam diger birçok formlari daha kolay, basit ve hizli. Bir kez onlarin aklin ön planda isinizi tutmak için bir rutin olarak ayni insanlar kartpostal gönderebilirsiniz gidis iyi bir liste var.

Hatta zaman daha sik alisveris yapmak olasidir müsteriler için zaman özel firsatlar ile özel kartpostal göndermek olabilir. Sadece bu yüzden sik sik bir zahmet haline onlari göndermeyin. Hem yedek olarak oluyor birkaç pazarlama kampanyalari devam edin!