dogrudan posta kampanyalari – tutmak hastane ve kliniklerde-saglik-

Bir durgun ekonomi muhtemelen oldukça kadar gibi tüketici elektronigi ve eglence gibi diger, olarak Saglik Sanayi etkilemez. Orada elektif cerrahi ya da tedavi hafif bir azalma olabilir, ve bazi millet para kazanmak için saglik ihmal tercih olabilir, ama çogunlukla ben “is” tip uzmanlari için aslinda sabit kalacak düsünüyorum. Ne olursa olsun, hastaneler, doktorlar, klinikler ve eczacilar hala hizmet ve ürünlerini pazarlamak gerekir.

neden?

Insanlar nadiren acil degildi yapilan bir sey var gerekirse onlar seçsin hangi doktor veya tesis hakkinda düsünüyorum çünkü. (Acil durumlarda, çogu insan tesisi “, yakin” oldugunu ve bu konuda endise vardir.) Tersi dogru olsaydi mutfak masasinda konusma düsünün.
“Ben hiç bir hemoroid kaldirilmasi gerekiyorsa Bal …, ben sehir genelinde St Fred’in hastaneye girmeyi düsünüyorum. Bu öyle degil, güzel bir bina gibi görünüyor?”
Karisi yanit, “Neden? Eger bir sorununuz yasiyorsunuz?”
“Simdiye kadar tedavi bu tür ihtiyaç halinde Hayir sadece bu konuda düsünüyordum. Bu, bildiginiz bir plan olmasi her zaman iyidir.”

(Ben aslinda yazdi inanamiyorum.)

agir

Hastalar birçok durumda tesis seçmek için seçeneginiz vardir. Onlar çok daha anlayisli ve saglik konusunda egitimli hale gelmektedir, ve hastane veya doktor seçimi genellikle kendi ayaklarina atilmaktadir. Baska bir is gibi, bir saglik meslek alaninda bütün akranlari ile rekabet etmek zorunda. Peki … neden hepsini is almak için izin? Reklam öder. Etkin pazarlama biri kanitlanmis bir yöntem dogrudan posta kampanyasidir.

dogrudan posta

Bu tüm mahalleleri, sehirleri veya cografi bölgelere bir kartpostal veya brosür postalama veya dagitim olusur. Geçmiste, direkt posta ürünlerinin kagit yapilmistir. Insanlar bu kadar posta ve dergilerde ürünün bu tür daha az etkili hale geliyor olsun. Insanlar etkisi karsi bagisik hale gelmektedir. Orada dogrudan posta basarisi istifade yeni bir ürün, ancak mailler dikkate alinmayacaktir olasiligini azaltir.

nedir?

Manyetik dogrudan mailler bir adim daha ileri, alinan yeni bir yeniliktir. Bunun yerine basit bir kagit kartpostal, bu ona bagli çekici, bilgilendirici buzdolabi tarzi miknatis vardir. Bunun yerine çöp kutusuna atarak, alici miknatis ilgisini ve soyulmaktadir edilir. Simdi bazi içsel degeri olan bir sey var. Onlar atmak için gidis degildir. Bunun yerine, büyük olasilikla buzdolabi takin, ya da is yerinde kendi bilgisayar kasasi üzerinde sopa, ya da ofiste mola odasinda metal dolap üzerine koyacagim. Her durumda, miknatis ev veya isyerinde herkes tarafindan ve düzenli bir sekilde görülmektedir. Sonunda, bu izleyicilerin bir hizmetlerinizin gerektiginde, bu miknatis hatirlamak ve sevk edecektir. Bildiginiz bir sonraki sey, onlar tesis arayarak veya kabul ofise yürüyüs olacak.

Genellikle Magna-Peel denilen manyetik dogrudan postalari, iyi bir tedarikçi bulmak ve sonra hastane, saglik klinigi ya da ofis için bir dogrudan posta kampanyasi kurdunuz.