dogrudan posta pazarlama artik dijital baski kullanarak her ölçekteki sirketler için kullanilabilir

Yillar boyunca Dogrudan Posta Pazarlama yada 1:1 Pazarlama potansiyel müsterilere hedeflemek için büyük isletme tarafindan kullanilan ana pazarlama araçlarindan biri olmustur. Bu islem ile sorun maliyeti büyük ölçüde potansiyel getiri, yatirim ya da yatirim getirisi Dönüs agir basar oldugunu.

Zaman bu brosürler, el ilanlari, el ilanlari, kataloglar ya da her türlü diger edebiyat onlar hedef kitleye (ve tabii ki bu hala böyledir) gönderilen ya da gerçekten tam olarak ayni olan, her biri arasindaki tek fark olmasi bir adres etiketi yerine profesyonelce bakarak, dis takilip, bilginin geri kalani tamamen ve tamamen aynidir! Bunun nedeni baski çok büyük miktarda parayi maliyeti büyük baski makinelerinde tasbaski ofset baski yapilir olmasidir. Bu nedenle, maliyet etkin olmasi için, binlerce kabul edilebilir bir rakam asagi maliyet birim getirmek için çalisacak bir baski basilmis gerekiyordu. Her zaman herhangi bir basari ile bu pazarlama yöntemi tanitmak küçük sirketler için çok pahali olmustur nedeni budur.

Litho süreci ile, her bir renk kendisi pahali ayri bir plaka gerektirir ve kurmak için emek zaman büyük miktarda alir, ayrica, yazici renkleri maç almak için çalisir iken vadede erken bosa baskilar bir miktar var Hizalama dogru ve benzeri. Bu giderlerin kopya az miktarda boyunca itfa olsaydi dogal olarak birim maliyeti korkunç olacaktir.

Toplu mail pazarlama türü ile en büyük sorun% 1% 2 ve önemli is içine bu dönüs sürece, soru olmak zorunda hakkinda ROI oldugunu “buna deger mi?”

Sirketleri tam ölçekli bir rulo önce küçük çalisir ve örnek çalisir olmasi ve bireysel isletme türü, makam veya bölgelere göre hedef için Neyse ki, daha kaliteli Dijital Baski ve özel yazilim gelisine, artik mümkün. Dijital Baski ile birlikte Degisken Veri Baski Yazilimi çok arzu edilen 10% 15% potansiyeline yatirim getirisi artar. Kisisellestirme anahtaridir. Yapiskan adres etiketleri dogrudan yazdirilan her ögenin üzerine baski isim ve adresleri ile ortadan kaldirilabilir, ancak her zamanda, tek tek kisiye özel mesaj ve hatta grafik ve renk degisikligi farkli bir barkod olabilir Sadece artik her basili parçasi farkli olabilir .

Sirketler sadece baski sirkete isim ve adresleri bir veri tabani saglamak, bireysel grafik Grafik Tasarim bölümünde tasarlanmis ve Rip Sürücü yüklenir. Rip Raster Image Processor anlamina gelir ve bir yazici sürücüsü ancak birçok gelismis özellikleri ile daha gelismis gibi. Bir kez tüm verileri yüklenir, yazdirma isini gitmek için hazir ve litho süreci farkli plakalari degistirmek veya baski dogru alma birçok kopya atik durdurmak için gerek yoktur, tüm degisiklikleri rip tarafindan ‘sinek’ üzerine etki etmektedir , is iken diger bir deyisle çalisiyor.

Avantajlari, ortada daha uygun verilerin eklenmesi ile ve daha profesyonel bir görüntü ile potansiyel müsteriler hedefleyerek bu alici aldiklari bilgileri okuyun yerine bin düz koyacagiz olasiligi daha yüksektir, ayni zamanda isgücü maliyetleri olarak azalir Yazici durmadan is çalisir ve ayri ayri kaliplara kurmak veya gerekli degildir genis hacimli yazdirmak için gerek yoktur. Pazarlama Bu tür ayni zamanda izlenebilir oldugunu ve basarisi ölçülebilir oldugu anlamina gelir. Bu pazarlamaci daha dogrudan genelinde mesaji almayi saglar.

Bu süreç bile kart cüzdan, Digipaks veya örnegin bir CD Jewel durumda kagit parçalari baski ve kisisellestirerek CD ve DVD ya da diger medya türleri veri gönderiyor ile kombine edilebilir.

Degisken Veri Baski kullanarak Dogrudan Posta Pazarlama hakkinda daha fazla bilgi için, 01495 243222 numarali telefonu arayin veya Dischromatics web sitesini ziyaret edin.