dönüstürme tuslari – eylem için çagri

Sizinle gelip ne nis, biçim veya ambalaj olursa olsun bilgi pazarlama, online para kazanmak için gerçekten iseniz, bazi ciddi zaman harcamak gerekir ve dönüsüm elde nasil çalisiyor düsündüm. Eger bir sekilde eylemde umudu sormak yerdir.

Eger bilgi pazarlama yapiyor kim etrafiniza bakarsaniz çogu web sitelerini ziyaret ettiginizde, hepsi büyük bir hata yapiyoruz, fark edebilirsiniz. Bu web sitesinde geldiginde büyük bir kalin “Eylem Çagrisi” yok.

Ben açilis sayfalarinin büyük bir hayraniyim. Ben bir açilis sayfasi kullanan ilk biri olarak internet pazarlama çevrelerinde bilinen tür degilim. Ben ticari olarak kullanmak için orijinal Internet pazarlamacilar arasinda ve genis bir ölçekte benim ilk yukari ve çok erken çalisan var.

Sitemizi ziyaret zaman, hatta içinde gelebilir önce adinizi ve e-posta adresinizi girmek zorunda kaldi. Bu zamanda “gizli” bir sey oldu. Aslinda Internet pazarlama ana Dean Jackson bana ögrettigi bir sey oldu. O, bana degil icat etti. Gerçekten uzak ve genis yayildi olanlar arasinda olmasina ragmen bu yüzden belki, onu açilis sayfasinin “büyük dedesi” aramak gerekir.

Bizim açilis sayfasi kopyalanip, durumlarda bir çok, ben kelimesi kelimesine ifade var simdi insanlarin on binlerce vardir. Hepsi artik Internet üzerinden bu teknigi kullaniyor, o yüzden daha fazla görmek basliyor.

Ama o anda, çogu web sitesi hala harekete geçmesi TALEP yok! Onlar yapmaniz gereken bir sey isaret etmemektedir. Onlar bir seyler yapmazlar. Bu tür bir dönüsüm dogru okuyucu hareket degil çünkü onlar, Eylem için güçlü bir çagri yok çünkü, onlar 60, 80 ya da alabilir degerin neredeyse yüzde 100 harciyorsun. Bu odaklanarak degil, neden bir online is baslatmak?

Bu yüzden eylem olusturur nedir? Nasil bilgi ürünleri için dönüsüm alabilirim? Peki, anahtar parçalari bir çift vardir. Ve dönüsüm bilimi uzun bir söylem girmeden, su anda Eyleme Çagri en büyük parçalarindan biri oldugunu söyleyebilirim.

Eger opt-in için web sayfasinda ziyaretçi istediginizi varsayalim. Asagida adinizi ve e-posta adresini girin “, bunlari söylemek zorundayim. Daha sonra, diyor dügmesine basin “In Me olsun.” Sonra gelir ve tüm bu güzellikler alabilirsiniz. ”

Ayrica, olabildigince özel olarak Eylem için çagri yapmak. Gerçekten heceleyerek gerekir, ve okuyucunun hayal bir sey birakmayin. Aslinda insanlara anlatmak zorunda, “Ben bu eylemi almak istiyorum, ve o zaman burada almak için gong olan sonuç.”

Simdi web sitesinde iyi bir görünüm, ya da sizin gibi bir rakip ya da bir is web sitesi almak. Eyleme Çagri nerede? Bulmak kolay degil, sans dönüsüm firsatlari çok sayida kayip olan vardir. Basarili bilgi pazarlama kesinlikle Eylem için güçlü bir çagri gerektirir.

===

Neil Asher (http://www.neilasher.com/freestuff.htm) iki yil altinda satis 8 milyon dolar aldi dahil olmak üzere, sifirdan bes multi-milyon dolarlik sirket insa etti. O Ingiltere, Italya, Irlanda, Avustralya ve Güney Afrika’da basarili franchise yaratti ve satti. BÜYÜK Para Internette Bilgi Ürünler Satis To Make “açiga, 17 ÜCRETSIZ videolari, 6 Ücretsiz kitap ve ses egitimi iki saat erisim için kendi web sitesini ziyaret edin … Sen bir web sitesi var ve olmasa bile Sen Satildi asla ettik Önce Internette bir sey. “