dört temel soru bir pazarlama agi sirketi katilmadan önce kendinize sormaniz

Bu hemen hemen hiçbir sey bir plan olmadan gerçeklestirilebilir hayatin bir gerçegidir. Piramitler kesinlikle kimse bir plani vardi olmasaydi Büyük Piramitler olarak adlandirilan olmaz. Nasil Panama Kanali hakkinda? Hiçbir plan, hiçbir kanal. Bu kadar basit. Bu yüzden hayatta hiçbir sey ve bu nedenle bir ag pazarlama veya MLM (çok katli pazarlama), sirket birlestirme gibi basit bir sey bile ile, siz de bir plani olmalidir. Asagida bir Ag Pazarlama Sirketi katilmadan önce kendinize sormaniz gereken dört temel soru vardir. Bu sorulara cevap ve size plani için temel olan için yolda iyi olacak.

Ag pazarlama var kalbinde, size, bir agi var. Bir ag insan olusur. Yani kendinize sorun, “Ben onu alir ne yapmak ve insanlarla konusmak için istekli miyim?”. Bu is basarili olmanin çok önemli bir parçasidir. Eger ürün veya hizmetin yararlari hakkinda konusmaya istekli ve edebilmek için var, ama daha da önemlisi kendinizi satis olacak! Insanlar, insanlar, sirketler katilmak böylece baskalari ile çalismak istediginiz kisinin tip olmak isteyeceksiniz.

Kendinize sormak isteyeceksiniz baska soru “Neden bir pazarlama agi is baslatmak istiyor musunuz?” Oldugunu Cevap basit olabilir. Belki de hayatinda esneklik gerekir. Belki bir rut sikismis ve sadece kendi patronu olmak için bir sans olsaydi çok daha fazla para kazanma yetenegine sahip oldugunu biliyoruz. Eger ilk etapta dahil olmak istiyorum neden bilmek kesinlikle yeni bulunan is çalistirilmalidir nasil bir anlayis içine bazi bilgiler verecektir. Esneklik önemli ise ne zaman ve nerede bu program olusturarak çalisma ve baslayabilirsiniz Örnegin, bakmak gerekir. Bu bastan karar hakkinin yarar saglayacaktir.

Sizinle çalismak istediginiz sirket hakkinda bilgi edinmek için çok önemlidir. Sen bu is için dogru kisi ve bu bir sey olup olmadigini önümüzdeki üç, bes, on, ya da daha fazla yil ile ilgili olmak istiyorsaniz ögrenmek gerekir. Kendinizi “Ben uzun mesafe için bir is çalisan ya da ben sadece bir olsun zengin hizli senaryo Aradigim taahhüt muyum?” Ask Kendinize karsi dürüst olun. Unutmayin, ag pazarlama size güveniyor olabilir diger insanlarla ilgili oluyor. Eger saglam bir temel olusturmak ve diger güvenebileceginiz bir kisi olmak ister misiniz? Bu, karar olarak ciddi dikkate almak bir seydir. Ayrica bu is kurmak için zaman ve çaba alir oldugunu bilmek gerekir. Bir gecede basari olmayacak ve zengin hizli almazsiniz! Eger odakli ve tutarli kitlesel eylem aliyorsun, bir önemli gelir yapabilirsiniz, ama yavas yavas ve yöntemli yapilacaktir.

Son olarak, “benim gelir hedefleri nelerdir?” Kendinize sorun Bir ay fazladan 3-500 dolar kazanmak ister misiniz? Ya da önemli bir bes rakam kalan gelir ariyorsun? Size hedeflerinize ulasmak için is yari zamanli veya tam zamanli çalismak ister misiniz? Hedefleri sahip oldugunuz ne olursa olsun, bunlari ve gerçekçi. Eger arastirma konum çesitli ag pazarlama / MLM sirketlerinin tazminat planlari anlamak ve bu sizin için bir sey olup olmadigini belirlemek, böylece gelir hedeflerine ulasmak için gerekenlere mevcut isletme sahipleri ögrenirler.

Genel olarak, kendinize karsi dürüst olmak sana hem diger ekip üyeleri ve müsterileri ile nasil olacak dürüst gerçek temelidir. Unutmayin, bir is insa ediyoruz ama daha da önemlisi size itibar insa ediyoruz ve daha bir sey daha deger.