egzersiz yapmak spor ayakkabi seçmek için nasil

Herkes dogru, çift spor ayakkabi en olacak? Ama biz bu kadar çok ayakkabi ne? Günlük hayatta tarzi spor türlü çogu var satin, biz bu spor yapmak için spor Air Max 90 pas cher ayakkabi hangi tür giymeli?

Aktif bir yasam tarzina sahip birçok insan, spor büyük bir marka mesgul. Yüce sonrasi Bir nokta spor için ayakkabi belirli bir ikilisine sahip olmasidir. Bir faaliyette zaman, aslinda çok kesin bir yaklasimla hareket ediyor, olmasidir. Tüm bu ifade hareket oldugundan, patlama azaltmak için dogru ayakkabi olmasini bekliyoruz. Dogru ayakkabi olmasi, spor daha da keyfini çikarmaniza yardimci olacaktir. Iste bazi istemi örneklerdir.

Kapali spor.

Birçok spor içinde oynanir. Örnegin, badminton, basketbol, ??voleybol, ve hatta futbol oynayabilirsiniz. Ortaya tahrik disaridan bu çok farklidir. Genellikle, dis çok daha kaygan. Bu sikinti çok iyi kavrama ile Air Max 90 ayakkabi bir kusak için kullanilabilir. Iyi bir kavrama olmadan, slither ve çökebilir. Ayrica, bu tür spor gibi yan veya geri gitmek için gerektirebilir. Sizin ayakkabi özellikle ayak bilegi çevresinde, genis koruma ile kaynagi. Bu nedenle, düzenli olarak bu kismen yüksek kesim basketbol ayakkabilari bakin.

Uzun sokulmama çalisma.

Kosu ayaklarinin üzerinde güç bir çok neden olan bir baska faaliyettir. Eger sürtünme çalisma için ayakkabi yasadisi tür ise, kaslarinizi agrimaya baslangiç ??olacaktir. Bir ayakkabi magazasi kalmak dahaki sefere, çalisma ayakkabi bir çift daha hizli bir göz atin. Ayakkabi tabani topuk kalin, ve ayak parmaklari yakin ince oldugunu görüyoruz. Açiktir ki, bu islem fraksiyonu basitlestirmektir. Eger çalistirdiginizda, topuk ilk yere vurur. Daha sonra ayak ile kapali zorlamak. Bu sürekli bir harekettir. Kosu ayakkabilari iyi bir ikili ile kolayca yormadan daha uzun mesafelerde çalistirmak için güçlü olmak elle bulacaksiniz. Ayakkabilarinizi çalisan öneri, neden stres en absorbe edebiliyoruz olmasidir.

sprint.

Eger süperstar sürat istediginizde, bu ayaklari yere zavalli olmadigi anlasilmaktadir. Neden bu kadar mi?

Ne zaman atlet sprint, aslinda her sirt ile ayak koridorlar bulunmaktadir. Onlar sprint için özel ayakkabilar vardir. Onlar basak ayakkabi veya ayak Air Max 90 ayakkabi olarak bilinir. Sprint iliskilerinde, onlar genellikle takip gerçeklesecek. Takip özel malzemeler olusur. Çalisirken ayak alaninda yolu kavrama böylece sprint ayakkabi önünde çivili vardir. Topuklu yipranmis olmadigi için, ayakkabi arkasinda hiçbir yastiklama yoktur.

Açik hava etkinlikleri.

Birçok faaliyetleri disinda grev. Vesilesiyle, birisi dagcilik veya tirmanma gibi olabilir.

Genellikle, yüksek mülkiyet bir kusak egitmenler rafine yapacagiz engel. Krosstreynerler seyahatleri genis bir dizi için tahammül. Sen, kosmak atlamak, ya da yatay veya geriye dogru hareket edebilir. Gerekçesiyle için, tahris egitici bir çift siparis her zaman kurnaz oldugunu.

Olsa spor için Air Max 95 ayakkabi sag tür tercih güvenilir olun. Eger basketbol oynuyorsaniz, Nike Air Jordan ve Nike Dunks bir çift hasat uzun olabilir. Çalistirdiginiz içine iseniz, Nike oyun bir çift ayakkabi aradiginiz sey olabilir.

Daha önce de belirtildigi gibi, farkli spor farkli hareketler Yani, çünkü ayakkabi sag çifti olmasi önemlidir. Ayakkabi özel olarak bu hareketleri karsilamak için insa edilmistir. Bir maraton kosmak için kapali veranda bir çift ayakkabi giyiyor istemiyorum. Bu yarardan çok zarar yapacagiz.