en güçlü ag pazarlama araci

Internet kendini çogaltilmis web sitelerinin milyonlarca dolu ve bir Ag Pazarlamaci iseniz muhtemelen de bir tane var! Yani SIZ çogaltilamaz web sitelerinin bu denizde nasil fark alabilirim? Peki yok kesinlikle dogru olmak! Eger insanlar sihirli sitenizde görünmüyor fark etmis, kendilerini kayit ve bir is olusturmaya baslayabilirsiniz? Bunu fark etmis olabilecegini düsündüm! 🙂

Sirketiniz veya takim en fantastik çogaltilmis web sitesi olabilir, ama tek basina müsteriler getiremez! Otomatik distribütör olarak kayit umutlari bazi sahip olacak kadar sansli olsa bile, bu bütün bulmaca için en önemli madde olmadan pazarlama agi basari getiremez.

Eger pek çok kisi için büyük bir sirket veya ürün bir Network Marketing is katilmak etmeyin oldugunu biliyor muydunuz? Bu is onlari tanitti kisi güven çünkü çogu insan katilin. Kendi en iyi is varlik oldugunu SENSIN.

Bir dakikanizi ayirin ve aynaya bakmak gitmek! Bu takim için insanlari çekmek için gidiyor kim. Kendi özel yetenek, hediyeler ve dünyaya katkilariyla kendi benzersiz, güzel kendini. Pazarlama agi, iliskiler bina basari için anahtardir. Insanlar gibi, sizi tanimak ve onlar SIZE ararlar kendi is baslatmak için hazir oldugunuzda, güvendiginiz zaman.

Onlarin ilk tercihi olacak, yerine Jane onlar hakkinda hiçbir sey bilmek kim Anonymous, ya da Joe Sabit her zaman “yunuslama” kim Satis onun firsat ama insanlar ile bir iliski kurmak için rahatsiz asla. Eger gerçekten insanlara yardim ederseniz, uzun vadeli güven insa edecek. Peki tam olarak nasil bunu?

güven çevrimiçi olusturmak için üç basit yolu

1. Ücretsiz karsiligi deger Deger sey sunuyoruz. Önemsiz vermek yok! Kalitesini korumak ve umutlari takdir ve güvendiginiz ve sizinle kalacak!

2. Bir Gerçek Kisi olun. Biz simdiye kadar üretilmis en fantastik ve etkili online arastirma araci kesfettiler. Bu ücretsiz, ve hepsinden önemlisi herhangi bir ürün veya firsat satmaz. Ne satmak yok oldugunu! Ben “Hakkimda” sayfa diyoruz. Bu kim hakkinda basit ve benzersiz bir web sayfasi ve sizin için en ortalama seydir. Bu tür PictureTrail.com, Ryze.com gibi birçok web topluluklari ücretsiz olarak olusturabilirsiniz veya GreatestNetworker.com bir MLM sektöründe belirli bir sayfa alabilirsiniz. Sizin “Hakkimda” sayfasi da sartsiz insanlara yararli bilgiler sunan bir blog olabilir.

Internet üzerinde, güven insa etmek için yollarindan biri aradiklari ne insanlara vermektir … bilgi hangi! Sizin “Hakkimda” sayfasi bu yapmak için yardimci olur ve ayni zamanda etkili bir Viral Pazarlama bir araç olabilir. Kocam o bizim arkadaslar ve aile ve ailesi için etrafinda geçti ben sayfamda yazdiklarini zevk! Bunlarin bazilari benim isine aramaya basladi ve birkaç müsteri kazandi. Benim “Hakkimda sayfasi üzerinden binlerce dolar kazandik, ve bir sey satiyor çünkü yok!

3. Marka Yourself. Bu marka duydum? Pazarlama agi marka disinda biraz farklidir. Bunun yerine marka ürün veya is, marka kendinizi! Insanlar tanimak, böylece Marka kendinizi hem yerel hem de internet üzerinde tutarli bir kisisel varligi olusturur. Farkli internet forumlarinda ayni adi ve e-posta kullanin. Hatta adi olan bir etki alabilirsiniz! O zaman insanlar adinizi yazin ve “Hakkimda” sayfasina alabilirsiniz.

Umutlari ile konusurken nerede www.YourName.com de, web üzerinde bulmak için bunlari söyleyebilirim. Bu sekilde, zaman www.YourName.com insanlar yazin onlar sayfaniza almak ve tanimak olacaktir. Eger sürekli bu gibi Hepsinden önemlisi, insanlar bulmak ve aramak baslayacak baslayacak! Pazarlama agi gerçekten eglenceli oldugunda budur!