en iyi ipotek dogrudan pazarlama yöntemleri karsilastiran

Sicak Transferler – telefonda bir ön nitelikli kisi. Deneyimli ve orta kariyer ÖÇ en Büyük, kursun saglam ve iyi nitelikli, özellikle. ANCAK … Sicak transferleri, satin / transfer öncesi bilgi kalitesi olusturmak için yüksek maliyeti kötü olabilir ve en saticilari sadece herhangi bir istemci aktarmak kabul etmek için bir yol ariyoruz. Müsteri tarafindan alisveris orani daha düsük degildir.

Reklamlar den Telefon Görüsmeleri – Gelen bir arama her zaman genellikle kursun bu tür anlik is, marka ve güven çekmek için harika bir yoldur. ANCAK … Aramalari her zaman nitelikli bir kursun ve satis ekibi konusmanin basinda hizla hak kazanmak için ögrenmek gerekir olmayabilir, pek çok bu yatirim optimize etmek için farkli medya ve biçimi test etmek, baska bir yerde döndü edilmistir, çünkü arayan alisveris ya da insanlar.

Internet ve Telemarketing Ilanlar – Genellikle bazi ne duyarli kursun, satin alinan internet ve tele yol piyasada genellikle ve birden fazla borç veren konustum. Onlar en iyi anlasma ariyoruz. ANCAK … Internet ve Telemarketing Ilanlar sik ??sik üzerinde fiyat ve müsterilerine özel kredi siniflarda hedef isteyen özellikle kendi bildirdigi bilgi, yanlis manipüle edilebilir. En asiri alisveris ve çok iyi anlasma almak için çok çalisiyoruz.

Tetik Talepleri – Tetikleyiciler bir Tepki Kursun için oldukça Düsük Maliyetli olan, Tetik 24 saat Mortgage Kredi Sorgulama oldugunu. Aslinda bir ipotek uygulama için çalistirmak kredi vardi ve onlarin teklif yenmek için deneyebilirsiniz eger sormak için adim genellikle, çünkü çok rekabetçi maliyet için fiyat, tetik yol dogru cevaptir yol açar. ANCAK … Onlar açikça sizinle konusmak istedi degil ne de mutlaka diger kredi ile konusmak istiyorum. Ancak, çogu ikinci bir görüs eglendirmek için haziriz.

Özel Derleyen Adliye Veri ve Vergi Rulo Bilgi – Not biniciler ve insanlar kol son kullanma tarihleri, faiz oranlari, ev deger LTV vb … ANCAK gibi tam olarak ayrintilari görmenizi saglar güven / mütevelli diger bilgi senet Gerçek zamanli girisleri … Derlenen veriler yanlis ve zaman zaman toplu olarak, posta ve tele projeleri yerden almak için pahali olabilir. Kesinlikle daha iyi veri mevcut ancak binde biraz daha yüksek bir maliyetle vardir.

Maliyet etkin, bilgi derler ipotek demografik ile birlikte özel kredi demografik hedef için iyi – Modelli Veri atti. Niteliksiz Katilimcilarin ile ilgili sorunsuz bir çok kaydedebilirsiniz. Ilçe Kaydedici / Vergi Degerlendirme Veri ama gerçek atti veri yari fiyatina kadar esnek. ANCAK … Sirali Skorlar gerçek degildir ve bu nedenle kredi programlarinin firma teklif için iyi degildir. Ekstra maliyetleri ipotek ile ilgili bilgiler ve bu dosya için eklenir.

Tam Kredi Puan Listesi – En bürolari puan, tüketici ve mortgage gerçek borç miktarlari ve ödemeler, geç ödeme durumu, vb dahil olmak üzere bir kredi raporu bulabildigim her seyi sunuyoruz .. Piyasada ipotek veritabani bugüne kadar bu en güncel kilan bu veriler de iki haftada bir güncellenir. ANCAK … Atti Veri veri spektrumun yüksek sonunda fiyatli, bu veri iyi bir pazarlama üzerinden takip gerektirir ve ayni zamanda belirli kredi / risk niteliklere sahip bulunmayan birine yaklasim konusunda yeni telemarketers egitim için harika. Uyum de bu verilere kapsamli oldugunu.

Ben deneyim pazarlama ipotek benim yasindaki bu bilgi paylasimi biraz sizin, okuma ve daha fazla ipucu için 800-884-8323 bizi arayin çekinmeyin için tesekkürler yardimci olacagini umuyorum.