etkili bir opt-in e-bülten kampanyasi olusturma

Yani (opt-in) E-posta ve Spam dayali izin arasindaki fark nedir? Opt-alici göndericiden e-posta yoluyla bilgi almak için imzaladi E-posta gelir. Tabii ki, alici da açikça belirli ve onayli satici veya kaynaktan gelen olarak tanimlanan zaman ve tüm mesajlari herhangi bir döneminde (ya da opt-out) aboneliginizi iptal edebilirsiniz.

Asagida sonraki E-posta / Haber kampanya bir araya getirmek için bazi mükemmel tavsiye kesfedeceksiniz.

Ipucu # 1: Spam kaçinin
Insanlar nefret Spam ve kötüye daha, daha da nefret edilir. Gönderen gerçekten (ve dolayisiyla hakaret) kendi kisisel alan isgal ederek yeni bir müsteri alacak düsünüyor sanki degil mi? onlarin dogustan.

2. Ipucu: E-bülten kisa tutun
Çogu kisi e-posta ile-doz üzerinde zaten. Eger mesaji okumak istiyorsaniz ve eger web sitesi sonra hemen noktasina ulasmak ziyaret etti.

Ipucu # 3: vicdani olun
Onlara mesaj asiri göndererek alicilar kötüye yok. Kabul edilebilir, bunlar opt-in önce göndermek olacak ne siklikla ön onlari söyleyin.
Müsteri tarafindan kullanilabilir bilgi gönderir. Eylem çagrisi var mi? Onlar bilerek ya da satin alma yarar bir sey var mi? Eger degilse, o gönderme ugruna sadece göndermeyin.

Ipucu # 4: Sitenize Linkler
Degil, sadece ana sayfasina, web sitenize baglantilar saglar emin olun, ama dogrudan mesaj basvurulan sayfalara alicilari gönderin. Belirli bir ürün satiyorsaniz, önemli bir detay (buradan eylem çagrisi unutmayin) Bu ürünü tanimlayan Ürün sayfasina gönderebilirsiniz.

Ipucu # 5: HTML veya düz metin?
Eger kurumsal veya teknik türleri hedef ise, bunlarin çogunlugu bir ileti arzu, ama; etmeniz gereken bir standart kural hedef kitleniz tüketiciler ise, daha sonra pek çok “güzel” grafik içerigi nedeniyle HTML biçiminde, tercih, bir yalnizca metin ve herhangi / tüm pazarlama yutturmaca disinda birakir bir – sadece kisa gerçekler.
Bu HTML veya düz metin almak istiyorsaniz onlar belirledik sizin FriendlyWebBuilder.com alicilara bir E-Bülten gönderdiginizde. Eger alicilar yabancilastirmak ya da onlarin e-posta ayarlari nedeniyle okunamayan bir mesaj göndermeye kalmamak için bir “otomatik dedektörü” out mesaj gönderdiginizde (ya da sniffer) düz metin alicilar için herhangi bir HTML kodu serit olacak.

Ipucu # 6: Kombinasyon pazarlama
Kisiye oturum almak için medya ve yarismalar farkli sekillerde kullanin. Ücretsiz bir ürün vermek gelemez o zaman insanlar onlari ilgilendiren eger-kayit daha egilimli olacaktir. Kazanan çizilmis sonra, iletisim kurmak için bir firsat olarak kullanmak opt-baz bunlari bilmek ve bir sonraki kampanyaya geçelim için.

Ipucu # 7: veri toplama
Mümkünse olsun opt-in ilgi onlara size sundugu ürün veya hizmetler hakkinda biraz bilgi vermek alicilari. Bu sekilde, sizin gönderir tüm yüksek hedefli ve bir yanit almak için bu nedenle daha çok vardir. Kisa E-posta formu (, hatirliyorum kisa tutun) yeterli olmalidir.

ucu # 8: raporlama
Kampanya ne kadar basarili oldu? E-posta kampanyalari ile iyi bir sey onlar medya diger formlari aksine, gönderilen zaman tam olarak izlenebilir olmasidir. Bu kaç kisi onlar bir arkadasiniza bunu geçti eger ziyaret ve ne web sitesi bir parçasi tam olarak, bir sey tikladim olsun veya olmasin, mesaj açildiginda izleyebilirsiniz anlamina gelir.