ev korumak için iyi bir güvenlik sistemi

Eger yerel polis istasyonunun izleme sistemi ev güvenlik sistemleri uyarilari kabul yapilandirilmis olup olmadigini teyit etmek için eviniz için en uygun güvenlik sisteminin seçiminizi, bu önemlidir. Bu tesis mevcut degilse, o zaman güvenilir bir alarm izleme sirket ile ev güvenlik sistemi baglanti kurmak gerekebilir. Bu sirketler sadece polis yetkilileri uyarmak degil, ayni zamanda itfaiye yok. Acil tibbi yardim için hastaneler ve diger saglik hizmetleri saglayicilari ile güvenilir bir ag var sirketler de vardir.

Çogu ev güvenlik sistemleri ev kontrol panelindeki pin kodu tuslayarak silahsizlandirilmasi alarm ile isletilmektedir. Ev alarm devreye girer ve bir giris ev güvenlik sistemi tarafindan tespit edildikten sonra pin kodu belli bir süre içinde alarm sistemini devreden çikarmak girilmezse degilse, yerel polis ya da izleme sirketi uyarilir. Kapi açildiginda sizi uyarmak ev güvenlik sistemleri de vardir.

Eger profesyoneller yapmak gibi ev güvenlik sistemi akillica bir seçim yapmak istiyorsaniz, o zaman ciddi asagidaki kritik bilesenleri göz önünde bulundurmaniz gerekir:

ev güvenlik kontrol paneli

Bu silahlanma kullanmak ve ev güvenlik sistemi devreden bu bilesenidir. Bu sinir merkezi olarak ve sistemin en önemli bileseni olarak kabul gören bir cihazdir. Bu sistem kablolama bagladim nerede da ve nerede yedek güç bulabilirsiniz. Kontrol panelinin önceki sürümleri kuru pil güç paketi, röleleri ve tüm sistem kol ve silahsizlandirilmasi bir kumanda anahtarinin kadar yapilmistir. Teknolojisindeki gelismeler ile, yeni modelleri artik daha genis kontrol seçenekleri saglayan mikro-islemciler ile donatilmistir. Bu özel özellikleri ve kontrol seçenekleri ev güvenlik sisteminin tek üreticisi digerine degisir. Güvenlik sistemlerinin ortak bir özelligi, sistem kontrol ve güvenlik kodunu degistirmek için kullanilan bir kontrol dügmesi yarabilirsiniz test dügmedir.

ev güvenlik siren

Ev güvenlik siren uyarilari ev evinize mümkün hirsizlik veya yetkisiz giris üyeleri. Olusturdugu sagir edici ses kendi içinde zorla ve izinsiz giris için etkili bir caydirici oldugunu. Güvenlik uzmanlari bir tercihen içinde veya yatak odasi ve evinizin dis duvar üzerinde baska bir yakin, ev içinde kuruldugundan öneririz. Ayrica tavan içindeki besik havalandirma bitisik siren ayarlayabilirsiniz.

Ev yogun bir cemaat vardir bu kolayca alarm nereden geldigini güvenlik personeli ve polis yetkilileri belirlemek yardimci olarak yanip sönen bir isik siddetle tavsiye edilir bir siren bulunuyorsa. Otomatik olarak bir zaman belirli bir süre sonra kapanir bir siren gerektiren belirli topluluklari vardir. Etrafinda degil iken, sistem aktif oldugu zaman bu özellik durumlarda esastir.

kapi ve pencere kontaklari

Ev güvenlik sistemleri kapi çerçeveleri ve kapi arasindaki devre olarak kullanilan manyetik cihazlar var. , Kapi otomatik olarak alarm sisteminin açilmasi, böylece, bir kez açildiginda manyetik cihaz ile olusturulan bu devre bozuldu. Bu devreler, normal olarak kapi mandali veya üst kenar kismina monte edilir. Öte yandan devre pencere ve pencere pervazina arasinda ayarlanir. Devre bozuldu ve ev güvenlik sistemi silahli modundayken pencere açildiginda alarm sistemi tetiklenir. Pencere kisiler için devreleri genellikle pencere pervazina en mandali veya üst kenar kismina yüklenir. Bununla birlikte, pencere çift asili türü için, devre genellikle alt kanat ya da üst kanat üst kenari kisminin alt uç bölümü ya da yer almaktadir.