ev tabanli is egitim ve ögretim yilinda ilk 5 cesur yüzlü yalan (bölüm 3)

Günaydin herkese, burada tekrar Josh Fuson, ve döseme bizim yolculuga devam ediyoruz saplak-asagi ev tabanli is sektöründe ve çevresinde sürdürülüyor en korkunç, tamgaz yalan bazi üzerine. Eger bu 5 bölümden olusan dizinin ilk taksit yakaladi, ben biraz benim kendi hakkinda arka plan, ve Network Marketing ile benim katilimi verdi. Özetlemek gerekirse, ben anti-MLM, ya da anti-ev is degilim bilmeniz gerekir. Ben ev is Girisimcilik Kapitalizmin çok tanimi oldugunu düsünüyorum, ve ben kesinlikle birkaç yüz veya birkaç bin dolar ile, sifirdan baslayarak ve bir servet içine dönüm, bir girisim üzerine baslamadan bir kisinin fikrini seviyorum. Ben Pro-Home Business degilim.

Ancak, Anti-B.S degilim. Ev-is egitim ve ögretim dokunakli düsük oldugu için kesinlikle benim sektöründe var kötü bilgi miktarini bulandiriyor, ve ben tembel olduklari için, aptal olmadigi için ev isletmeler ile ilgili insanlar basarisiz eminim, ama kaliteli. Eve-is personel ihtiyaç duyulan egitim ve ögretim almis ve hak varsa, bu% 90 basarisizlik orani% 90 basari orani çevirmek olacagini süphesiz,% 100 inaniyorum. Simdi ayni sayfada tüm oldugunuzu, isimize baslayalim.

ev is yalan # 3: “piyasadaki ürün gibi kesinlikle bir sey yok, gerçekten one-of-a-tür ve hiçbir rekabet var!”

Bull. En azindan daha iyi boga umut.

neden?

Eger gerçekten bu kadar benzersiz bir ürün varsa, bu nedenle tek-a-tür piyasada gibi baska bir sey dürüst oldugunu, ciddiye damping düsünmelisiniz çünkü.
Bu dogru, yürüyüs düsünün.

Dostlarim, gerçegi PAZAR SIZIN ÜRÜN IÇIN KARSILASTIRILABILIR ONLARI ÇOK ÜRÜN ILE KALABALIK IS olmasidir. Ve bu iyi bir seydir. Yeni baslayanlar için, aslinda rakip oldugu gerçegini bu pazar payi için rekabet eden tüm farkli rakipleri destekleyebilecegi kadar büyük bir hedef pazar olan bir ürün veya hizmet oldugu çok bariz göstergesidir. Rekabet sizin ürün / hizmet talep oldugunu gösterir, ve muhtemelen zaman önemli bir miktar için bir talep devam ettirmistir. Bu ürün veya hizmet bir heves olmadigi anlamina gelir, siz pazara getiren ne ile ilgili bir kurulan pazarlama nis ve uzun vadeli ve tekrarlanan tüketimi için çok sayida rakip sürdürme yetenegine kurulu bir tüketici tabani vardir.

Rekabet mevcut bir ürün için yeni ve daha etkili çözümler tanitmak için gelistirme firsati sunmaktadir. Rekabet paralarini için tüketici daha fazla sunmak için, daha uygun ve tatmin edici ürünler için katalizördür. Bu yenilik kivilcim ve sürekli iyilestirilmesi ve yeni ve yaratici fikirler test etmek için üreticileri sürücüler.

Birisi bir “yepyeni, rekabet-free” madde var söylüyorum ise, sunuluyor ne gerçek bir sabit bakmak. , Bu hat satin kendinizi iyi birkaç soru soran kendinizi bir para sürü ve bosa emek tasarrufu veremeden:

1) BU ASLA-ÖNCE TUTMUS, ASLINDA BIR SEY YENI MI? VEYA SADECE MEVCUT ÜRÜN YA DA HIZMET IÇIN BIR IYILESTIRME IS? Ne ugrasiyoruz denklemi + HYPE = tüketimi ADÖ olacagini bahis yenilik, ya da sadece bir üretici bir ürün ise, bu (en azindan kendi zihninde) açiklik getirecektir.

2) SIZE ISTE ASIL SEY YEPYENI OLDUGUNU KARAR IF, SORU 1. YANITLAMA SONRA, KENDINIZE SORUN: VAR ÜRÜN YA DA HIZMET BU TIP DESTEK gerçekten YETERLI PAZAR TALEBI IS? Bu ödevini yapmak öder yerdir. Birisi bir ev-is firsati sunuyor ise, ve firsat en önemli özelliklerinden biri hiç rekabet üretici ne sunmak zorunda dürüst olabilir öncül kanitlamak için yeterli arastirma yapti olmadigini anlamaya, var oldugu gerçektir bir is firsati arayan bireylerin disinda tüketicilerin piyasa tarafindan desteklenen. Dikkatli olun, ancak, “yeni” ya da “evrim” ihtiyaç ve isteklerini karsilamak için iddia ürün ve hizmetleri en çok yutturmaca ve abarti cömert bir yardim eslik eder.

Ne size sunuyoruz varolan bir ögeyi bir gelisme oldugu sonucuna gelirseniz, daha sonra kabartma ile iç ve özellikleri paketi geri kalanindan ürün ayirmak ne oldugunu bulmak. Bu fark, afis ve tüketiciye yenilikçi bir çözüm getiren bir uzman olarak kendinizi konumlandirma için çok önemlidir. Ne var gerçekten bir one-of-a-tür oldugu sonucuna, no-rakip-in-görüs öge gelirseniz, o zaman bu gerçekten pazarlanabilir bir sey olup olmadigini belirlemek için biraz zaman ve enerji ayirmak. Zaman (en azindan ev-is sektöründe) çogu, ürün degil gerçekten, sadece ve iyilestirme tek basina bir ögedir. Son olarak, kendi pazarlama kampanyasi yutturmaca güvenmeyin emin olun, sizin güvenilirligini crucifies. Ve çok açik.

Unutmayin millet, rekabet iyi bir seydir. Bu sektörde var olmasi sadece size kar için gerçek bir firsat oldugunu göstermektedir. Bir rekabet ile bir pazar bulmaya durdurun. Rekabet baslar.