ev tabanli is egitim ve ögretim yilinda ilk 5 kel yüzlü yalan (Bölüm 2)

Bugün burada bazi önemli bilgileri kapsayan için gidiyoruz. Eger bu 5 bölümden olusan dizinin ilk taksit yakaladi, ben biraz benim kendi hakkinda arka plan, ve Network Marketing ile benim katilimi verdi. Özetlemek gerekirse, ben anti-MLM, ya da anti-ev is degilim bilmeniz gerekir. Ben ev is Girisimcilik Kapitalizmin çok tanimi oldugunu düsünüyorum, ve ben kesinlikle birkaç yüz veya birkaç bin dolar ile, sifirdan baslayarak ve bir servet içine dönüm, bir girisim üzerine baslamadan bir kisinin fikrini seviyorum. Ben Pro-Home Business degilim.

Ancak, Anti-B.S degilim. Ev-is egitim ve ögretim dokunakli düsük oldugu için kesinlikle benim sektöründe var kötü bilgi miktarini bulandiriyor, ve ben tembel olduklari için, aptal olmadigi için ev isletmeler ile ilgili insanlar basarisiz eminim, ama kaliteli. Eve-is personel ihtiyaç duyulan egitim ve ögretim almis ve hak varsa, bu% 90 basarisizlik orani% 90 basari orani çevirmek olacagini süphesiz,% 100 inaniyorum. Ama yeterli bu konuda, en üzerinde devam edelim.

ev is yalan # 2: “isinizi büyütmek için, bildiginiz 100 kisilik bir liste yapmak, ve yer alma hakkinda onlarla konusun
is firsati ”

Millet, bu kesinlikle beni hasta ediyor yalandir.

Cidden, su anda benim çöp tenekesi içinde kusuyor ediyorum.

Bu tamamen onlarin arkadaslari ve ailesi tarafindan dislanmis olmak MLM’ers ve Ag Pazarlamacilar neden yalan, ve sonunda bizim toplumda en düsük kast bu esit bir itibar yol açar. Bu mümkün inanildigindan çok daha zaman hizli miktarda daha fazla iliskileri berbat edecek bu stratejidir. Bu “sicak pazar” pazarlama, garip, bir pazarlama modeli onlarin dagiticilari ve danismanlari için neredeyse tüm Network Marketing üreticileri tarafindan yayilir ve baska hiçbir yerde tüm is dünyasinda oldugu.

Tabii, bazi isletmeler Yönlendirmeler ve öneriler temeline dayanmaktadir, ama alt satirinda sadece yöneticisi alabilirsiniz kurulus için onlarin arkadaslari ve aile getirmek için çalisanlari soran McDonald’s’in veya Avis Rent-A-Car duymak kalmamasidir maas. Sadece olmaz.

Tamam, biz gerçekte bazi iyi haberler için hazir, yol kontrol var mi? Iste burada: daha iyi bir yol mevcuttur. Ama önce, kesinlikle içeri oldugunu endüstrisi hakkinda objektif olmak zorunda ve burada objektif bir görünüm sunuyor budur: bu tüm evrende her karli bir is onlarin birincil odak noktasi olarak kendi HEDEF PAZAR bakar bir bakis açisi sunuyor pazarlama kampanyasi, çalisanlarinin degil, kisisel iliskiler. Yani hedef pazar nedir? Güzel bir soru, bu ürün veya hizmet baglidir. Size sunuyoruz ne baslayin: bireylerin ne grup, belirli bir ürün veya hizmet için en büyük talep ortaya çikarmak istiyorsunuz? Bir distribütör olarak, bu sorunun cevabi bulma zenginlestirilmesi içinde tek gerçek sorumluluk% 50’dir. Bir distribütör ve is sahibi olarak, açikliga kavusturmak için, zenginlestirilmesi sirasinda misyonu:

1) (ve gelistirme) dogru mesaji bulun. Sen dogru mesaji, yeterli ürün veya hizmet (degil firsat) yararlanmak için umudu için zorlayici ve faydalari tabanli bir sebep mesaj zanaat var. Bak, herkes bir oportünist oldugunu, firsat herhangi bir pazarlama kampanyasi kursun asla bu yüzden. Her zaman ürün veya hizmet ile yol ..

2) dogru hedef kitleye bulun. Dostlarim, dogru hedef kitleye Hedef Pazar oldugunu. Bu en olumlu size sunuyoruz ürün veya hizmet cevap verecek bireylerin grubudur.

Eger ürün veya hizmet ile lider vardir, zaten bir ihtiyaç var / istediginiz / size (Hedef Pazar) ne için arzu bireylerin bir grup için zorlayici bir mesaj sunan: Yani burada birlikte tüm parçalari koymak ne olur. Bu sekilde, size pazarda deger getiren sunuyoruz bir çözüm için ürün kullanicilari çekmek. Herkes bir oportünist oldugu için, sadece, ürün hakkinda gerçekten tutkulu bir satis gücü insa edecek, böylece de ürün kullanicilari ücretsiz ürün almak için bir yol göstermek, hatta ne yaptiginizi yaparak bir kar elde sizin ve is ile karsilasma bir soruna bir çözüm olarak basladi ve bu çözümün kullanimi sübvanse için bir firsat ile sona erdi çünkü.

Is arkadaslarinizin sizin ekibine katilmak için ikna etmeye çalisirken daha iyi degil geliyor mu? Ya da yerel kahve dükkaninda ise? Ya da alisveris merkezinde kartvizit ve brosür dagitip? Merak etmeyin, o cevap vermek zorunda degilsiniz. Wal-Mart is disari çikmak için ne kadar zaman alacagini onun zaman ve çalisanlarinin bloodlines tüm yeni alisveris ise tesebbüs tüm kaynaklari odakli: Sadece bu cevap?