fuar ekran en alma

Sirketinizin ürün ve hizmetleri farkli insanlar genis bir yelpazede için ekran devam – ve kullandiginiz fuar ekran sizin tüm gösteren yapmak veya zarar verebilir. Yüksek kaliteli fuar görüntüler yatirim ek olarak, bu fuar deneyimi en yapma birkaç ins ve çikislari farkinda olmak için yardimci olur. Asagidaki ipuçlari, hedeflerinize ulasmak ve asmak için izin, dogru yönde bir isaret olacaktir.

ucu # 1: ekranda interaktif bir ögesi içerir

Eger kongre görüntü içine dahil oldugu grafik ve tasarimlar ilgilenen insanlar çizmek gerekir, bir sonraki adim, misafirler bir süre ayrilmamak için oluyor. Bir sik ekran dikkat çekmek, ancak insanlar katilmak için anlamli bir sekilde saglamak yoksa, hizla hareket etmek için gidiyoruz. Burada amaç yeterince uzun etrafinda insanlar onlara kalici bir etki yapmak için, ya da saglam bir yol olusturmak için tutmaktir.

Nasil bir ticaret fuarinda insanlarin ilgisini tutmak gerekiyor? Sonuçta, devam eden bir çok sey var. Insanlar son derece kararsiz olabilir, bir mikro fazla dikkatlerini üzerine tutarak zor olabilir. Bir kisinin dikkatini çekmek için en iyi yolu, eglence ve zevk için heyecan verici bir sey saglayarak geregidir. Raffles sürece potansiyel ödül yeterince heyecan verici oldugu kadar, mükemmel bir seçenek vardir. Bir bilgisayar tabanli anket çok uzun soluklu degil sürece, baska harika bir fikir. Hatta üzerlerinde özel ödül ile bilet sifirdan-off olusturabilirsiniz. Oyun karsiliginda, bir kisinin adi ve e-posta adresi olabilir – ne daha kolay olabilir?

ucu # 2: Yüksek kaliteli promosyon ürünleri vermek

Eger baska bir sey, görüntü ziyaretçi sirket ve ne yaptigini hatirlamak uzak gelmelidir. Ideal olarak, göstermek ayrildiktan sonra isletmenizin adini hatirlamak gerekir. Sirketiniz digerleri ile rekabet olacak, potansiyel müsterilerin zihninde sirketinizin adini tutmak için en iyi yolu yüksek kaliteli promosyon ürünleri dagitip geregidir. Onlara isinizin adi ile sik kalem her zaman harika seçenekler var; kahve fincanlari da her zaman takdir edilmektedir. Insanlar aslinda kullanmak isteyeceginiz bir sey vermek ve çabalari cömertçe ödüllendirilir.

ucu # 3: yüksek egitimli personel kullanin

Bir fuar sunum geldiginde bir sirket yapabilecegi en büyük hata deneyimsiz kisilerle personel kendi standinda oldugunu. Ideal olarak, standinda çalisan insanlar sunum yapma konusunda çok bilgili olmalidir. Bu toplanti ve yeni insanlarla konusurken rahat olmali ve kendi ayaklari üzerinde hizli bir sekilde düsünmek gerekir. Ayrica, stand isçilerin her zaman profesyonel görünümleri ve demeanors sürdürmelidir, tüm sonra, onlar potansiyel müsterilere çok sayida için sirket temsil edecek.

Önceki ipuçlari gibi birinci sinif bir ekran kullanmiyorsaniz yararli gibi, hepsi de herhangi bir yarari olmayacaktir. Bu profesyonel tasarlanmis bir ekran yatirim yapmak her zaman en iyisidir. Amatör görünümlü görüntüler insanlarin sirket profesyonel ya da yetenekli degildir düsünüyorsaniz yapacak. Bu insanlarin dikkatini çekmeye ve bazi yeni is firsatlari canlandirmak için bir çekim oldugunu unutmayin; izin olmayan bir cansiz veya kötü tasarlanmis ekran çizgi basari kirma sansiniz!