gecede bagli kurulus komisyonlari patlayabilir iyi 3 yolu

Bagli kurulus pazarlama Ideal bir dünyada müsterilerine, geri ödeme, ürün gelistirme ve bakim ile ilgili, sizin kazandi web sitesi olan gerektirmez. Bu online bir is içine baslatilmasi ve daha fazla kar kazanç en kolay yollarindan biridir.

Zaten bir ortaklik programi içine varsayarsak, ne yapmak istersiniz sonraki sey olurdu? Çift, hatta üç, komisyonlari, degil mi? Bunu nasil yaparsiniz?

Iste gecede ortaklik programi komisyonlari artirmak için bazi güçlü ipuçlari.

1. Tanitmak için en iyi program ve ürünleri biliyorum. Açikçasi, size mümkün olan en kisa zamanda en büyük kar elde etmelerini saglayacak bir programi tanitmak isterim.

Böyle bir program seçiminde dikkate çesitli faktörler vardir. Cömert bir komisyon yapiya sahip olanlari seçin. Hedef kitleniz ile uyum ürün var. Ve bu kolay ve zamaninda bagli ödeme saglam bir sicili vardir. Eger yatirimlar artirmak için görünmüyor olabilir, bu programi dökümü ve daha iyi olanlar için aramaya devam.

Eger seçici olmak için neden veren bagli programlar online binlerce vardir. Eger reklam dolar kaybetmemek için en iyi seçmek isteyebilirsiniz.

Sitenizden dagitmak için ücretsiz raporlar veya kisa ebooks yazin. Eger ayni programi tanitiyoruz diger istirakleri ile yarisiyor büyük bir olasilik vardir. Eger tesvik ürünü ile ilgili kisa bir rapor yazmaya baslarsaniz, diger bagli kendinizi ayirmak mümkün olacak.

Raporlarinda, ücretsiz bazi degerli bilgiler saglar. Mümkünse, ürünler hakkinda bazi öneriler ekleyin. E-kitaplar ile, güvenilirlik olsun. Müsteriler bu göreceksiniz ve size sunuyoruz ne denemek için ikna olacaktir.

2. Ücretsiz e-kitaplar indirmek olanlarin e-posta adreslerini toplayin ve kaydedin. Insanlarin ilk talep bir satin alma yapmazlar bilinen bir gerçektir. Bir satis yapmak için fazla alti kez mesaj göndermek isteyebilirsiniz.

Bu, rapor ve e-kitaplar indirilen olanlarin iletisim bilgileri toplamak neden basit bir nedenidir. Eger bir satin alma yapmak için onlara hatirlatmak için bu kisileri takip-up yapabilirsiniz.

Satici web sitesine göndermeden önce bir umudu iletisim bilgilerini alin. Eger ürün sahipleri için ücretsiz reklam sagliyoruz unutmayin. Bir satis yapmak sadece zaman ödenir. Eger saticilari dogrudan umutlari gönderirseniz, muhtemelen sonsuza kadar sizin için kayip olacagini vardir.

Ama onlarin isimleri olsun, her zaman sadece bir kerelik satis yerine devam eden bir komisyon kazanmak edebilmek için onlara diger pazarlama mesajlari gönderebilirsiniz.

Bir online haber bülteni veya Ezine yayinlayin. Bir yabanciya satmak için daha tanidiginiz birisi için bir ürün tavsiye etmek her zaman en iyisidir. Bu kendi bülten yayin arkasindaki amaci budur. Bu da size abonesi ile güvene dayali bir iliski gelistirmeye olanak saglar.

Bu strateji bir satis sahasi ile yararli bilgiler saglayan arasinda hassas bir dengedir. Eger bilgilendirici basyazilar yazmaya devam ederseniz bunlari ürün satin alarak size destek yol açabilir okuyucularin karsiliklilik duygusu olusturmak mümkün olacak.

3. Tüccarlar, normal komisyon daha yüksek isteyin. Zaten belirli bir promosyon ile basarili iseniz, denemek ve yaklasim tüccar ve satis için bir yüzde komisyon müzakere gerekir.

Tüccar akilli ise, o büyük olasilikla istek vermek yerine, degerli bir varlik kaybedersiniz. Eger tüccar için sifir riskli yatirim oldugunu unutmayin, bu yüzden komisyon eklenmesi için talep konusunda çekingen olmayin. Sadece bu konuda makul olmaya çalisiyorum.

Tiklayin reklam basina güçlü bir ödeme yazin. PPC arama motoru reklamciligi online en etkili araçtir. Bagli kurulus olarak, sadece, Google AdWords ve Overture olarak PPC kampanyalari yöneterek küçük bir gelir elde ediyor. Sonra denemek ve hangi reklamlarin daha etkili ve imha etmek hangilerinin görmek için onlari izlemek gerekir.

Bu stratejileri deneyin ve o zaman en kisa içinde komisyon kontrol yapabilirsiniz farki görebilirsiniz.