gelir artirmak için çim kökleri pazarlama kullanarak

Bir çogunlukla unutulmus pazarlama teknigi insanlar çagda bu yüksek teknoloji gün göz ardi oldugunu orada vardir, Genellikle “taban” reklam olarak bilinir. Sanirim, küçük isletme girisimciler olarak, bize gelir çevrimiçi yapmak yardimci olmak için bu teknigin gözden kaybettik inaniyoruz. Biz her zaman-tüp, twitter, facebook, opt-in, makale yazma, izleme basina ödemeli tiklama formlari online reklam çizgisinde düsünme, vb .., ama tanitimi için bazi fantastik, ucuz yollari da var eski moda bir sekilde.

Kartvizitler bu is bir online türüdür bile is, baktim almak için çok etkili bir yoldur. Ben ilk benim online is basladigimda, ne benim is hakkinda oldu isteyecegini kim, kamu arkadas ve aquaintences içine çalisir. Ben bozmak ve denemek ve onlar benim is ile bir gelir çevrimiçi yapmak nasil açiklamak, ve bu konuda ne oldu, ama orada herkes bildigi gibi, bu yakin sokakta birine bir online is açiklamak mümkün degildir, ve alacagi dogru çikiyor. Neden is hakkinda web sitesi bilgileri, telefon numarasi ve hizli bir söz veya açiklama ile bilgisayarinizdaki bazi ucuz kartvizit kadar baski degil mi? Sizin is ne soruldugunda, sadece onlari bir kart el ve, yüz yüze denemek ve açiklamak için çok derinlemesine burada bir kart var, onlara “hizli bir görünüm verin ve bana ne düsündügünüzü bildirin.” Bilmiyorum Ben online is ne oldugunu sordu ve ben anlatmaya çalisirken etrafinda arandi ve benim açiklama dogru benim memnuniyeti için disari gelmedi kaç kez biliyorum. Daha kötüsü, kisinin sol sonra, ben bile onlari benim web sitesi veya diger önemli bilgiler vermemisti hatirlayacakti. Yardimci olabilir ucuz küçük kartvizit bu sorunu ortadan kaldirir.

Afis tanitimi için baska bir temel olarak ücretsiz bir yoludur. Afis, ben altindaki çikarilabilir sekmeler ile küçük posterboard olanlar anlamina gelir. Her yerde ilan tahtalari bu bakin, postane, bakkal, doktor ofisleri, is, kilise, vb yürümek .. . Onlar yapmak için çok ucuz, gerçekten yapmak için çok zaman yapmayiz, onlar kilisede bir mantar bülten tahtasi açilir için ücretsiz ve bunlar önemli ölçüde gelir çevrimiçi artirabilir. Neredeyse tamamen ücretsiz reklam, ve bu toplum içinde online is poz verir. Ayrica, birisi yerel bir telefon numarasi reklam gördügünüz zaman, onlari sorulari olmasi durumunda birisi, yerel ve yakin oldugunu bilerek biraz rahatlik verir.

Pennysaver reklamlar, tutumlu nikel reklamlar, ücretsiz basili yayinlar baska bir gelir çevrimiçi artan yol göz ardi edilir. Bu ücretsiz yayinlarin çogu binlerce önünde bilgi alacak bir reklam için bazi sadece bes ila on dolar olan içeri tanitimi için son derece ucuz. Arastirma birisi, bu ücretsiz yayinlardan biri alir ne zaman normal karsilamak için kapak onlari okumak oldugunu göstermektedir. Bu yayinlarin birinde consective hafta veya ay için bir reklam çalistirirsaniz Ayrica, insanlar reklam tanimaya baslar, ve onlar sadece reklam bir kez çalistirmak çalistirirsaniz biraz daha yasal bir is olarak güven baslar. Onlar temelde size “asili” gördük çünkü, ve tutarli oldum, sizinle biraz bildik olsun.

Orada is adini almak için belli ki çok daha fazla “halk” yolu vardir. Internet önce, onlar olmasaydi tüm insanlarin bir reklam bütçesi büyük dergi, radyo, gazete, vb girmek zorunda kaldi oldu .. . Bir gelir çevrimiçi yapmak sadece internet dahil zorunda degildir. Yaratici olun, sanatsal olsun bu reklam türü ile biraz eglenmek ve online gelir bir sonucu olarak büyümeye görebiliyordu.