geride bayat birakin. Harika bir logo tasarimi

logo tasarimi, parlar.

Ya yeni bir is basladi ve sifirdan yeni bir logo ihtiyaci veya son olarak Microsoft Paint “logosu” oldukça artik kesim olmadigini karar ettik. Simdi, küçük bir yardim ile deneyimli bir grafik tasarimci sizi sirketinizin imajini remake için yola çikti. Aklini arkasinda büyük bir sirket Apple gibi logolar, FedEx, ve çok sayida digerleri ama bu tasarimlar parlaklik saglar? Peki, reklam dökülür milyarlarca yani sira, bu degerli logolar son tasarlanmistir.

Bagaj kaybetmek.

Firmanizin temel özellikleri Rahat çikmak korkmayin delalet edecek yepyeni logosu gelistirirken. Kisisel zevkleri zaman içinde degistirmek ve önemli olabilir logosu baktigimda. Bu kisitlamalari gidip ilk basta biraz rahatsiz olabilir ama gelecege sürecegi seçenekleri kesfedelim. Sonuçta size vizyon dinlenmek ne kadar hakim olmak gerekir ama genel hedefi ilk fikirleri çok kritik getirmemektir. Bu durumda kendinizi erken beklentilerinize uygun bir bulgu olmadan birçok logo fikir olsa da siralama hissedeceksiniz. Biz gördük ne gibi çünkü bu zaman zaman herkesle olabilir. Birçok logolar, sporun baska bir iyi bilinen marka esrarengiz bir benzerlik bulmak zor degil etrafina bir göz alarak. Bu is stratejisi kalin olmak için çalisiyoruz ve is logo tasarlarken bu kadar önemli.

dost veya düsman?

Yeni logo tasarimi temel amaci harekete tesvik etmek olmalidir. Bu müsterilerin ürün veya hizmet satin almak, ya da çalisanlarin inisiyatif tesvik etmek için fiziksel eylem herhangi bir sey olabilir. Sizin bulmak ve ona sopa. Tasarimlarinizi ilerleme hedef alma gibi geri besleme yararli olabilir ve kullanilmalidir. Sadece herkes bir görüs bu yüzden gerçekten kendi giris deger baskalarindan akillica geribildirim aramaya ediniz oldugunu unutmayin. Çok fazla farkli görünüm elde etmek için baslarsaniz, taze yepyeni bir logo tasarimi mat, artik taninabilir ve daha da kötüsü olana kadar üzerinde toplanan almak potansiyeline sahiptir isaret ediyor. Hatta büyük çocuklar Muhaliflere vardi. Tutku tutmak ve ifadenizi cesur olun.

Hayatinizi ile korumak!

Toz logo tasarimi sonra yerlesir ve kesin bir kazanan kurulduktan sonra, isletmenizin gelecekte yeniden yatirim devam ediyor. Hiçbir sey büyük bir logo tasarimi olagan için çizme almak görmek için daha bir tasarimci için kötüdür. Sonra kazanan bir logo olusturmak için tüm çalismalari nereye gittigini yumusak alamadim. Iyi haber her harf, isaret, ya da sirket gönderir ya da bir müsteri tarafindan görülür dikkat güvenilirligini ve görüntü olusturmak için bir firsat olmasidir. Hayir olan Mater ya da ne is, tutarlilik taze yeni logo korumak anahtaridir yok.

Akilda bu ipuçlari ile kalici yeni bir logo tasarimi gelistirerek ileriye is itmek.

• eylem tesvik!
• Rahat disinda ilk logo kavramlari kesfedin.
• güvenilir geri kazanmak ve gelistirmek.
• bunu koruyun. Sirketinizin yaptigi her seyi yeni logo koruyun.