henüz isletmeler her yerde altinda çöküyor fark yoktur …

… yukaridan asagiya yönetim?

Ben TDM tamamen kelime “iletisim” gerçek anlamini gibi bir anlayis eksiktir çünkü bu iddia ederler.

Birlikte “Güven” ihtiyaci için tam bir ihmal ile. Güvene dayali iliskiler bu gerçegi fark gitmek ve basarisizlik için tek yol oldugu için kendi imparatorluklarinin çöküsü neden olacak – çok endiseli – TDM ilgili olmasi gerekir.

Güven güne sirketlerin karsi karsiya oldugu sorunlarin çogunu çözmek için yollarindan biridir. Onlar müsterilerine dinlemek için ne kadar önemli yeniden kesfetmek gerekir. Müsterilerine dinlemek güven için de çok iyi ve dinlemek için basarisizlik felaket olabilir söylemek dogrudur.

Su anda meydana Küçük bir hikaye Ben TDM düsünüyor ne kadar olumsuz gösteriyor düsünüyorum çünkü burada söz etmek gerekiyor. Bunlar insanliktan çikarilmis ve depersonalised bir pazarlama plani, içinde soyut numaralari baska bir sey olarak müsteri düsünmüyorum.

BSkyB ve Virgin Media arasinda devam eden çikmaz büyük reklamverenler rahatsiz basliyor. Reklamverenler Sonuç paralarini geri isteyen olacak gibi, kizgin ve.

“Bu çözülecek bunun için bizim çikarina olacagini ve ticari izleyiciler için mümkün oldugunca büyük olmasi … ama reklamverenler herhangi bir kayip telafi olacagini düsünüyorum”: Reklam Endüstrisi için bir sözcüsü söyledi.

Yoksul eski müsteri belki de kelime “üzgünüm”, herhangi bir tazminat elde edecektir … nefesinizi tutmayin TDManagement terminoloji disinda zavalli yasli izleyicinin hiçbir söz “… ve ticari izleyiciler için …” Acaba!

Bütün çikarci bölüm onun kötü de TDM bir korkunç örnegidir! Bütün yazi içinde görüslerini duymak uzun aci izleyiciler ile bir görüsme yoktu. Kesinlikle TDM gelen pismanlik hiçbir ifade izleyiciler neden rahatsizlik olarak vardi.

Bu yayin azalan izleyiciler aci herhangi bir merak mi?
Onlar internet interaktif teklifleri akin herhangi bir merak mi?

Peki neden Top-Down-Yönetim böyle bir zararli sekilde davranmaya devam etmektedir mu?
Neden TDM ne yaptiklarini kendi isletmelere ölçülemez zarar veriyorsa bu ezici deliller karsisinda kendi davranisini degistirmez – ve bu nedenle satis?

Çünkü Asagidakilerden mi?

1. Kitlesel reklam 50’li ‘ve 60’larda kitle üretim takip Onlar reklam en büyük gücü ve görüntü reklam neredeyse kaçinilmaz etkinligi inaniyordu. Toplu üretim tek beden uyan tüm ürünler yol açti.

2. Ama bu hiç önceki bir algi asiri tahmini reklam güç, onlar kismen, hayal düzeyinde hiç var olmadigini reklam azalan etkinligi nedeniyle oldugunu bilmiyorum.

3. Ne kadar bilgi eksik bir reklam gerçekten basarabilirsiniz? Marka imaji olarak-tüm artik ve son tüm pazarlama.

4. Neredeyse tüm ticari bilgi en önemli kaynaklarindan biri – ya da olmalidir – reklam. Burada sorun var: Resim reklam bize bilgi odakli ürünleri satin almak için gerekli olan bilgi vermemektedir. Bize yardimci olmuyor, biz çoktan bunu ayarlama aliskanligi elde etmis.

Reklam gücüne bu büyük inanç pazarlama planlarinin hazirlanmasina izin oldugu iletisim depersonalised ve insancil olmayan süreç. Onlar tamamlanmistir önce Daha da kötüsü, bu planlarin güncel oldu! Onlarin amaca uygun Ancak onlarin handmaidens, Medya, olusturulan ve Reklam tüm güçlü oldugunu efsane korunur, onlar yapti.

Biz sikica er hepimizin olacak kapali daha iyi, mevcut medya, interaktif iletisim süreci kabul inaniyorum nedeni budur. Bu kelimenin tam anlamiyla tüm ilgililerin bir kazan-kazan-kazan durumu arti Top-Down-Yönetim kendimizi ridding avantaj oldugunu!