ileri düsünürler ilerisini kalmak

Dün haber olmak için pazarlama açisindan ne bir sey? Genellikle, güvenli denenmis ve test edilmis oldugu için biz pazarlama denenmis ve gerçek ne güveniyor. Biz yenilikçi bir strateji zanaat bizim yaraticilik kap koymak zorunda degilsiniz, çünkü, hem de bize zaman kazandirir.

Ancak, kenarinda kendi is pazarlayan birinin etrafinda belli bir çekici kalite var. Onlar paketleme ya da ürün veya hizmet sunan yenilikçi bir sekilde olusturmak için Yeni pazarlara girmek onlarin düsünce ve fikirlerini germek. Bizim is pazarlama söz konusu oldugunda ileri düsünürler, öncesinde herkes bir adim olarak kendimizi degisen yeni müsteriler ve müsteri çekme dikkate alinmasi gereken bir sey olabilir.

Burada pazarlama için bazi zip eklemek için bazi yollari vardir.

1. Yeni bir zihinsel ortam deneyin. Yeni zihinsel ortamlarda kendinizi dahil. Farkli malzeme veya dergi okuyun. Yaraticilik ya da genel ilgi alaninin tamamen bilinmeyen veya disinda bir alanda bir sinif almak. Ya da, daha iyisi, düsünme tarzlarini yasamaya kesme kenarinda çalisan bir antrenör bulmak.

2. Kendi müsterilerine pazarlamak nasil diger sanayi ve çalisma düsünün. Nasil ilaç firmalari pazar mi? Nasil insaat malzemeleri firmalari pazar konut inşaatçıları ve gayrimenkul gelistiricileri için ne? Nasil evlerine Emlakçilar piyasa beklentileri alis ve satis musunuz? Size yararlanmak ve is deneyebilirsiniz Bu ne araçlar ve teknikler kullanan? Ticaret dergileri danisin veya farkli sektörlerde temaslarda bulunmak ve onlarin müsterilerine pazarlamak ögrenin.

3. Heveslere bir göz atin. Bir ileri bir düsünür olarak, güncel trendler bakmak ve onlar is alabilir nerede oldugunu görmek. PDA’lar ilk ortaya çiktiginda, isletmelerin her türlü bu yeni teknoloji ile uyumlu yazilim olusturmak için çabaliyorlar edilmistir. Bu yenilikler döneminde, yazilim ve diger elektronik cihazlarin birçok yeni tip olusturuldu. MP3 teknolojisi gerçekten ileri IPOD icadi çekti. Orada ne yeni trendler veya heveslere disari görüyorsunuz?

4. Bir adim önde. Pazarlama ile ilgili olarak gelecekte kalmak için pek çok faydalari vardir. Sen pek çok sanayi insanlarla yaygin ag okuma ve isinizi almak istediginiz neresine kaliteli zaman geçirmek bunu. Gelecek tüm olasilik düsünme ilgilidir. Gelecekteki basarisi için ileriye çekin izin.

5. Görüsünüzü gözden geçirin. Eger is için yararli olacaktir yeni bilgiler ortaya çikarmak gibi, isinizin görüsünüzü gözden emin olun. Size gelecek kadar güncel için planlariniz tutmak çok önemlidir. , Frekans ile en önemlisi vizyon, misyon, ve müsteri ya da müsteriler en çok istedigi sey ile ile hedef hala saglamak için üç aylik daha az is plani gözden geçirin.

6. Risk istekli olun. Bu pazarlama söz konusu oldugunda önde kalma bölümü, bu büyük ödülleri, ya da ayni ölçüde büyük bir hatasi neden olsun, risk almaya istekli oldugunu bir zihinsel tutum benimsemektir. Size uygun arastirma yapmak gerekirken, pazarlama çabalarinin tümü için detayli planlar gerçekleri kontrol ve zanaat, yapmaniz bir sey ile ilgili riskler için hazirlikli olmalidir. Gelecek düsünme, olasilik düsünme mesgul olarak, Eger müsteri veya müsteriler sadece bunun için hazir olmadigini basarisizlik riske olabilir. Onlar ise, ayni zamanda, büyük atilimlar yapiyor olacak. Bu pazar yeri, olmak çok güzel bir yerde bir trend olabilir.

7. Güçlü durun. Hem is alt satira ters ve olumsuz – Hepimiz ileri düsünür olmanin riski büyük bir içerir kabul edebilirsiniz. Ayrica bu ego üzerinde olabilir etkisi için hazir olmak gerekir. Yeni pazarlama fikirleri ile orada kendinizi koydugunuzda, size kiskanç rakiplerinden alacagi elestiri, ayni zamanda övgü ve digerlerinden gelecek tebrikler degil sadece hazir olmak gerekir. Kisisel olarak almayin. Sadece is.

8. Fiziksel çevre degistirin. Bu ne kadar bizim ortamlarda saglik ve mutluluk sadece etkileyebilir, ama ayni zamanda düsünüyorum düsünceleri olabilir inanilmaz. Fiziksel çevre degistirmeyi deneyin ve yeni fikirler akla gelebilir görmek. Parkta bir yürüyüse çikin veya ülkede bir sürücü için gidin. Uzakta alamiyorsaniz, mum isiginda bir banyo köpügü tadini çikarin. Doga ya da dogal ortamlarinda genellikle çogu insan için oldukça ilham verici ve bir sonraki harika bir fikir ile gelip ihtiyaciniz olan her sey olabilir.

9. Hazir olun. Ileri düsünürler kendi yolunu gelen büyük bir basari kabul açiktir dogal bir zihniyet var. Onlar nasil ya da neden bir sey yapamaz düsünmek, ama nasil ve neden onlar yok. Onlarin tutum çevrelerindeki her seyi bolluk görmek dogru ve gelecekte daha fazlasini bekliyordum yönelik biridir. Bu ivme pazarlama çabalarinin tüm içine yoluyla tasir.

10. Kelime genisletin. Daha önce belirtildigi gibi, ileri düsünürler çok okunan. Sürekli olarak ne tanimlamak için yeni sözcükler benimsemeye kendinize sorun. Bir zamanlar, bilgisayar IT firmalari fabrikalari olarak kendilerini söz edildi. Bu zamanda onlarin müsterilerine hitap gibiydi. Baska hangi disiplinlerden veya sanayi kelimeleri pazarlama için ilginç bir açi ekleyebilirsiniz? Eger ürün veya hizmeti tanimlamak için dogru kelimeleri bulamiyorsaniz, bazi icat deneyin. Yaratici olun.

11. Geçmisten ögrenin. Ileri düsünürler gelecekte çok fazla zaman harcamak yaparken, ayni zamanda geçmise bakarak büyük bir pazarlama fikirler gelebilir. Tarih kitaplari yagsiz, büyük erkek ve kadinlarin biyografileri okumak, ya da geçmiste nasil oldugunu hayati hakkinda yasli millet isteyin. Eger kazanç yeni bir bakis açisi, yeni bir pazarlama kampanyasi, ürün veya hizmet fikri neden sadece bir sey olabilir. Ona nerede gelecegi ise, geçmiste bazi degerli fikirler olabilir.

12. Geçmisin yükünü serbest olun. Geçmiste kabul harika ama bir pazarlamaci olarak yasayan isinizin ölümü anlamina gelebilir. Size gereken sonuçlari getirmek degil kliselesmis sekilde kendinizi özgür. Sanayi belirli bir fikir veya ürün ile doymus ise, yeniden icat ona yollarini düsünün. Onlar size arzu sonuçlarini almiyorsaniz eger geçmiste yaptigi ayni seyleri yapmayin. Ve, onlar bile, daha iyi sonuçlar elde hangi ne yenilik neden olabilir?

13. Kapida düsüncelerinizi kontrol edin. Ileri düsünürler kendi yararlari her pazarlama meydan bakin. Bir sonraki pazarlama fikir geçmisteki sonuçlar üzerine tabanli gelmek olabilir yol hakkinda önyargili kavramlari saplanip alamadim. Bunun yerine, heyecan ile gelecege bakmak. Kapmak için nasil görünüyor kadar – bir gelecek yaratmak için sizindir.

14. Kendinizi gelistirmeye devam ediyoruz. Kisisel temel güçlendirilmesi. Kendinizi degistirmek gibi, düsündügünüz düsünce ve isiniz için olusturmak seyler degisecek. Eger gelistikçe, is gelistikçe.

15. Arkadasin degistirmek olun. Ileri düsünürler degistirmek kucaklamak. Onlar bugün yarin almak için onlar hakkinda düsünmek sekilde degisiklik yapmak ve kendi is piyasasina gerektigini biliyorum. Bunun yerine degisim korkan bir açik kollar ile hos geldiniz. Sen inanilmaz bir firsat sizi bekliyor olabilir asla bilemezsiniz.

copyright 2004 alicia smith danismanlik ve egitim. Tüm haklari saklidir.