Internet is ses yayin kullanarak

Ses yayin gücü kesinlikle olaganüstü ve internet is en az kullanilan moneymakers ve trafik sürücüleri biridir. Kesinlikle olaganüstü bir teknolojidir. Kullanmasi çok ucuz ve internet is için yepyeni bir gelir akisi ekleyebilirsiniz. Hüner Internet is için olumlu sonuçlar ile biten bir sekilde mesaj tasarlamaktir.

Ses yayin gücünü ve internet is yapabilecegi parasal etkisini anlamak için, önce bir ses yayin temellerini anlamak gerekir. En sik, bir ses yayin müsterilerinize teslim / telefonda ya da telesekreter servisini, sesli mesaj veya telesekreter yoluyla LIVE ya yol açan bir kaydedilmis ses mesajdir. Bir ses yayin cep telefonu ve kisa mesaj ile teslim edilebilir, ancak bu oldukça yeni bir teknolojidir ve gibi yaygin ve eski degildir. Mevcut müsterileri ile iletisim ve onlara istedikleri ve ihtiyaç fazla ürün ve hizmet sunan yetenegi çok büyük. Ayrica, mesajin kisisellestirme mevcut yol ile bir iliski kurmaya ve daha sonra, müsteriler dönüstürerek yeni bir müsteri üreten araci olarak yardimcisi yapabilirsiniz.

Biz bulduk iyi ses yayin hizmeti VoiceShot oldugunu. Bu hizmet çok temel ve ucuz, ama bu is bitmis olur. Bir ses yayin göndermek için, internet is en otomatikcevaplayici gelen müsterileriniz / potansiyel tüm telefon numaralarini ihracat ve VoiceShot içine yükleyin. Sonra da, VoiceShot içine numaralari yüklemek ve ses yayin kampanya olusturmaya baslayabilirsiniz. Bu hizmetin diger avantaji da büyük müsteri destek olmasi, böylece onlari ses yayin kurma ile herhangi bir teknik sorular olacaktir irtibata geçebilirsiniz.

Listenizi yüklenen var sonra, müsterilerinizin duyacaksiniz ki gerçek mesaji olusturmak ve kaydetmek gerekir. 50 saniyenin altinda kaydedilen mesaj (ses yayin) tutun. Bunun ilk nedeni sonunda eylem çagrisi olacaktir çünkü mesajin bütünlügü için dinleyicinin dikkatini tutmak istiyor. Dakika ile ikinci, VoiceShot ve diger birçok servis ücreti. Genel olarak, onu almak ve söylemek dinleyici için 3-6 saniye sürer “Merhaba.” O zaman için izin ve zaman ekstra bir dakika için ücret alamadim yeterli bir bosluk birakmak istiyorum. Bu yatirimin getirisini (ROI) yüksek tutacak ve internet is basarili.

Bir internet is için gelir elde etmek için kullanilan tüm basarili ses yayinlari ile, eylem çagrisi vardir, iletiye bir amaç. Çogu zaman, eylem bu çagri bir satis sayfasi genellikle, bir web sitesini ziyaret etmek için dinleme istiyor. Bunu yapmak için, iyi tasarlanmis bir alan adi kaydi gerekir. Ilk olarak, web adresini numaralari olmayan bir etki alani adi seçmek. Sonra, her zaman. Com ile biten bir alan adi satin almak. Ayrica, ayni zamanda “için” gibi bir sayisal degere sahip herhangi bir kelime kullanmayin “iki.” Eger etki alani adi bu seylerin herhangi varsa dinleyici karisik ve yanlis sitesine gidin olabilir. Sesini yayin sirasinda, bunlari ne yapmak istediginizi bu web sitesine dinleyici dogrudan ve açikça ifade.

Ses yayin teknolojisini kullanarak internet is için inanilmaz yararli olabilir. Mevcut müsteri daha fazla satis üreten ya da yeni müsteriler dogru yöneltir dönüm için kullanin. Mesaj kisa yaparak ilgi dinler ve yatirim getirisi yüksek tutun. Eylem çagrisi ile mesaj Tasarim ve ürün veya hizmet ziyaret ve satin almak için kolay bir web sitesi bulunmaktadir. Her seyden önce, internet is basarisi artirmak için bu teknolojiyi kullanir.