is basarisi hakkinda yalan – is basarisi online 8 bahaneler

Eger para, kaynak ve destek yok mazeretler günler artik geride kaldi. En yalanlarini ortaya ve bir hak ettigi is basarisi çevrimiçi ileriye geçelim.

bahane 1: ben para yok!

Akil adamlar “Kendi yasam peygamberi olan”, bizi anlatan ve üzerinde olan. Para çevrimiçi yapmak ister misiniz? Açik bir davet olarak, internet para geleneksel isletmeler bunu bir sekilde harcamadan para kazanmak için firsat saglar. Ücretsiz online pazarlama araçlari finansal kazanç katkida açilis sayfalarina görünürlük ve trafigini artirmak için becerilerini vermek için kullanilabilir. Bazi sistemler bile küçük giderleri ile yardimci olmak ön tazminat sunuyoruz.

2 mazur: nerede baslar bilmiyorum

Size gelecek tasarimi için hiçbir sey ve bilgi sahibi, bir sonraki adim, ödeme yapabilirsiniz bilendir. S.M.A.R.T. Sistem hedef belirleme yaklasimi ve affirmations size arzu gelir, yasam tarzi, güvenlik ve özgürlük yaratmak mükemmel bir baslangiç ??verir. Yönü, odak ve rehberlere ve egitimciler tesvik ararlar. Onlar is basarisi olan basarili olmak için “irade” yaninda olanlar en güçlü varlik haline.

bahane 3: i hedefleri var ama ben onlari yere yazmayin.

Eger, is hedefleri yazili olan baslamadan önce olumlu bir zihniyet yararlidir. En iyi basari kendiniz ve degeri hakkinda inancina dayanmaktadir. Eger bir yerde kasitli hedefleri varsa, degerli içerik is umutlari teslim edilebilir. Ones karli teslim olumlu bir zihniyet öncelikle gelir.

bahane 4: hedeflerimi tamam. neden onlari degistirmek?

Internet çok güçlü bir araç pazarlamacilar küresel topluma deger serbest birakmak için kullanmak olsa da, stratejik, odakli hedefler en iyi is basarisi yaratacak. Temettü çok yaygin, onlar yil sonra kalan gelir yil Eger ödemeye devam. Böyle bir MLM gibi bir sosyal franchise satin olanlar, bu kavram ile kabul edecektir.

bahane 5: Ben iyiyim, ama degildir.

Kisisel gelisim bir ögrenci olmak is basarisi önemli bir parçasidir. Eger “Ben bana verilen gibi serbestçe vermek niyetinde?”, Diyebilir miyiz internet ücretsiz malzeme, araç ve sistemleri sunmustur, bazi bu kaynaklarin istif olabilir. Böyle yaparak kendi temettü kesti. Kisisel gelisim bir paylasim araçlari ve kaynaklari hakkinda dogru tutum kazanmak yardimci olur. Bu ögrenciler tazminat aldi daha fazla deger vermesini faydalari ögrenmek.

5 mazur: i deger veren bir sey var.

Herkes degeri vardir. Becerileri kasitli çalisma ile ücretsiz pazarlama egitimi artis elde. Bir biz baskalarina özgürce vermek olan away.But her seyi vermek için degil ögreneceksiniz. Bu, gelecekte olumlu is basarisi güvenli olacaktir. Bu hakli risk alma ve fikir verme para hayata telafi edilmesi adil.

6 mazur: ben bir lider degilim

Ne hayal mi? Sana ne vizyonlari, yasam hakkinda aileniz ve isiniz var? Kisiliginizi olusturan hammadde sadece özeldir. Bir lider bir ortamda digerleri çogaltmak ve takip etmek istiyorum olusturur. Her kisi kendileri sorumludur. Liderler yol açar. Onlar birlikte digerleri sürüklemeyin. Liderlik yetenegi aldiginiz fazla egitim büyük inanç.

bahane 7: ben gerçekten ne istedigini bilmiyorum.

Ücretsiz egitim sistem ve araçlari becerileri ögretmek için kullanilabilir. Sizin vizyon ve is basarisi hakkinda rüyalar alin ve gerçek dogasini destek spesifik, ölçülebilir, ulasilabilir, ilgili ve zamaninda hedefleri yazmak. Yüksek sesle onlari söyleyerek, onlara günde 2-3 kez okuyun. Zihniniz bu hedeflere ve liste dogal olarak gelecek yapmak için günlük için yollar yaratacak. Eger gelecek yaratmak için büyük bir güç var. Mazeretler günler artik geride kaldi. Sen kim oldugunu biliyorum, size emrinde güçlü kaynaklara sahip biliyorum. Ne duruyor?