is için gerekli dogrudan pazarlama ipuçlari

Dogrudan pazarlama göründügü kadar zor degil. Test, izlemek ve kar saymak, ben bunu nasil. Benim en güçlü dogrudan pazarlama ipuçlari bazi bazi ayrintilari yikmak edelim.

Eger numaralari bildiginizden emin olun … hatta kirmak için satmak gerekir ne kadar gelir ve birimler Sekil. Para ilk önemli, yüzde orani izler. Amacimiz para kazanmak için, yüzde oranlari dikkat degildir. Standart% 1’dir. Bir .5% olsun ki ama yine de para kazanmak, biz çikmak için gidiyoruz? Öyle düsünmüyorum.

Daha sonra, sadece her seyi hakkinda anahtar kodu istediginiz gidiyoruz. Eger ise yaradigini izleyebilirsiniz Bu sekilde, ne daha iyi bir dönüstürme dogrudan posta kampanyasi üretmek yardimci olacak yok degil ve uzun vadede. Ayrica her seyi test etmek istediginiz gidiyoruz. Kopyalama, paket, teklif kendisi, fiyatlandirma ve zaman posta üzerinden tasarim. Onlar sizin için her seyi takip edilecek çünkü onlar anahtar kodlari yardimci olacaktir yerdir.

Bilinçli bir liste alici olun. Bu liste sahibine ait olarak listeler, tipik olarak bir kez kullanilir. Ancak, bir kez onlar teklif cevap, onlar senindir. Bu esnek olmak zorunda olacak. Liste sahipleri de kendi listesine posta olacak seyin onlari uyarmak için, hatta sadece kaba bir örnek teklifinizi bir örnek gerektirir. Listeleri ile ugrasirken akilda tutulmasi gereken diger seyler, zamani. Bazen listeleri bazen 24 saat, bir veya iki hafta içinde teslim almak. Çogu liste sirket 5000 isimlerden en az var. Ve hemen hemen her zaman bir ön ödeme yapilmasi gerekmektedir. Liste broker ve liste sahipleri ile ugrasirken Yani akilda tüm bu seyler tutun.

Kendi posta listesi olusturmaya baslayabilirsiniz. Müsterileriniz kullanarak, Sen dinleyicilerin istedigi üzerinde durulmasi gereken fuarlar, sorgulamalarla, vb yol açar. Profesyonel Iyi bir listesi de özel olacak. Her liste türü bilgili olun. E-posta listeleri vardir, dogrudan posta listeleri, telefonla pazarlama listeleri, vb diger kaynaklardan da düsünün. Sizden isim listesi kiralayabilirsiniz yerlerde bol vardir. Dernekler, aboneler, derlenmis, vb

Bu liste fiyati belirlemelidir. Tipik olarak dogrudan posta, listeler bir taban binde fiyat, ya da “M” var.

Nasil bu listeleri temin edilir? CD, e-posta, etiket stok? Bu, tüm kampanya zamanlamasi üzerinde bir etkisi olabilir.

Zarf açildi almak için, sana canli bir damga kullanmanizi öneririz. Bu simdi sizinle paylasmak en önemli dogrudan pazarlama ipuçlari biridir … bu ekstra masraf deger. Bu sekilde zarf önemsiz posta için yanlis almazsiniz. Ayrica mektup açmak için alici ikna için kisa bir teaser kopyasini kullanarak düsünebilirsiniz gidiyoruz.

Etkili bir mavi imza kullanarak mektupta renk kullanin ya da önemli noktalari vurgulamak için farkli renkler idareli boyunca kullanin.

Alicilarin da dogrudan posta parça ihtiyaciniz olan tüm bilgileri verir. Özellikleri, islevleri ve teklif yararlari, daha iyi daha hakkinda onlara!

Eger bir e-posta gönderiyorsaniz, kisa ve öz olsun. E-posta olarak teaser ve ana sayfaniza baglanti olarak konu kullanin.

Sonraki kadar, profesyonel kullanmak istediginiz için gidiyoruz. Yillik tecrübesi olan bir liste komisyoncu veya sirket kullanin. Sadece bu nedenle proje takip için daha fazla para ile birakarak, seni rip isteyen baska bir sirket ile baslamak istemiyorum.

Kendi dogrudan yanit kampanya çalisirken Umarim bu dogrudan pazarlama ipuçlarini göz önünde olacak. Onlar benim için çalismak ve onlar da sizin için çalisacak eminim.