isinizi web sitesi trafigini büyümeye üç pratik ipuçlari

arama motoru optimizasyonu (SEO) uzmanlardan yardim

Birçok SEO uzmanlari potansiyel arama motorlarindan web sitenizin siralamasini ve trafigini artirmak için web sitenizi optimize etmek size bildirecektir.

Bunu yapmak için, onlar iyi orijinal içerik ile iyi optimize edilmis web sayfalari, baslik Dogru anahtar kelimeleri ve dogru anahtar kelime yogunlugu gerektigini söyleyecektir. Sitenizde, baslik ve çapa etiketleri gibi, etiketleri kullanmanin önemini size bildirecektir.

Onlar bir rehber olarak hareket ve daha kolay arama motorlarinin sitenizde gezinmek için yapmak için bir site haritasi ve (robots.txt) dosyasi olusturmak için söyleyecektir.

Daha da önemlisi, ayni zamanda sitenizde mümkün oldugu kadar çok web sayfalari olarak optimize etmek ve kaliteli bir backlink kampanya için size bildirecektir.

Ve kaç baglantilari bu arama motorlari var: Hatta sitenizin sayfalari arama motorlari (mysite.com kendi alan adi ile mysite.com yerine Tip site) endeksli olan kaç görmek için kontrol etmek için basit yolu gösterecektir Siteniz (: kendi alan adi ile mysite.com degistirme mysite.com Tipi baglantilar) için endeksli.

Ne onlardan ögrenmek degil ayni zamanda size yardimci olabilir bu uzmanlarin kullanmis o küçük seyler. Onlar söylemek istemiyorum, çünkü degil, daha ziyade bu bu SEO uzmanlari özgü ve bu stratejileri arama motorlari ‘sürekli optimizasyonu ihtiyaçlarina uyum gibi sürekli degisiyor stratejilerdir.

Bu amaçla, ben web sitesini tanitmak ve büyümek için kullanmak üç pratik ipuçlari sunmak istedim.

1. formlarin akilli kullanimi.

Insanlarin sizden bilgi talebinde sitenizde bir iletisim formu veya form her türlü varsa, her zaman sitenizin pazarlama için bir araç olarak bu formlari görüntüleyin. Eger tek basina bir form olusturma yazilimi kullaniyorsaniz veya formu kendiniz yaratiyor ve bir veritabanindaki bilgiler olusturmak ve saklamak için nasil bilmiyorsaniz, sadece Interspire E-posta Pazarlamaci gibi bir e-posta pazarlama yazilimi ile formlari olusturmak ve olacak sizin için bilgi deposu. Iyi bir e-posta pazarlama komut dosyasi sikmak sayfalari için sadece e-posta formlar, formlar her türlü degil olusturmak gerekir. Eger veritabani var sonra, e-posta pazarlama yoluyla sitenizi ve ürünlerini tanitmak için özgürlügüne sahip olacaktir.

2. arama motorlari web sitesi hakkinda ne bildiginizden emin olun.
Ki arama motorlari, insanlarin jet motorlari, ya da araba motorlari ile ilgili terimleri için arama, sitenizin geliyor tartisan bir web sitesi var diyelim? Eger öyleyse, düzgün bir sekilde anahtar kelimeler kullanarak degildir. Google’in sitenizi nasil gördügünü belirlemek için hizli yollarindan biri bir anahtar kelime araci kullanimi geçer. Hiç Tiklama Basi herhangi Ödeme (PPC) reklam yaptiysaniz, sansini bir anahtar kelime araci kullanmis vardir. Google https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal ücretsiz olarak iyi bir sunuyor. Oraya gitmek ve web sitesi içerigi onay kutusunu ve orada web sitesi adresi koymak ve Google sitenizin anahtar kelimeler ve içerigine bagli olarak sitenizin tema olarak tanimlayan görmek. Bu anahtar kelime araci, öncelikle bir Adwords araçtir gelip anahtar kelimeler web sitenizin tema ile ilgili degilse arama motorlari daha dogru sitenize dogrudan trafik mümkün olacak böylece Ancak, web sitenizin içerik ve anahtar kelimeler gözden geçirmek isteyeceksiniz.

3. basin bültenleri en iyi sekilde.
Ki yaklasan bir güzellik ürünü hakkinda haberlerde bir sey görmek diyelim.
Bu ürünü tartisirken bir site olusturmak ve bir basin açiklamasi sorunu ve ücretsiz online basin bülteni web sitelerine gönderebilirsiniz ve baglantilari arama motorlari tarafindan yakalandi olacak olup olmadigini görmek için beklemek karar için acele. Eger iyi yaptin mi? Hayir, iyi. Sen büyük olanlar (örnegin yerel gazete ve TV) için küçük olanlar (örnegin üniversite gazete) için, yerel medya kullanmadiysaniz. Yerel medya ile ilgili iyi sey gazetecilere kasabasinda bulunmaktadir ve kolay karsilamak ve konusmak olmasidir. Onlar kendi yerel sakinlerinin yenilik hakkinda raporlar yayinlamak gibi ve sitenizi ziyaret kasaba sakinleri trafik aliyor baslayacaktir.

(Ben sadece, ulusal haber benim sitelerin sadece bir almak mümkün oldugu gerçegi ben yanlis ne yaptigini ögretti CNN, CBS, FOX, Reuters, AP, vb gibi büyük medya için bunu yapmak için kullanilir. Olarak Eger iyi bir hikaye varsa Aslinda, yerel gazetede basilmis, büyük olasilikla) büyük medya tarafindan yakalandi alacak.